Сьогодні: середа, 29 березня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАРайонна рада
Депутати ради

Графік прийому

 громадян депутатами Сватівської районної ради VІІ скликання

(згідно закріплених округів)

№ округу

П.І.П.

депутата

Дні прийому, час

Місце здійснення прийому

Округ № 1

Чайка

Валерій Миколайович

Перший понеділок щомісяця

12.00 - 13.00

В адміністративному приміщенні КЗ «Сватівська обласна психіатрична лікарня» (селище Сосновий Сватівської міської ради)

Округ № 2

Ключка

Любов Олексіївна

Перша середа

щомісяця

13.00-15.00

Мала зала адміністративного приміщення Сватівської районної ради (каб. 309)

Округ № 3

Русанова

Людмила Павлівна

Перший четвер щомісяця

12.00-13.00

Мала зала адміністративного приміщення Сватівської районної ради (каб. 309)

Округ № 4

Митрофанов

Євген Олексійович

Перший вівторок щомісяця

8.00-11.00

Мала зала адміністративного приміщення Сватівської районної ради (каб. 309)

Округ № 5

Малик

Яна Володимирівна

Остання середа щомісяця

10.00-12.00

Мала зала адміністративного приміщення Сватівської  районної ради (каб.309)

Округ № 6

Шерстюк

Микола Омелянович

Остання п’ятниця щомісяця

8.00-10.00

Сватівська районна школа мистецтв ім. В.Зінкевича

Округ № 7

Сліпець

Віта Володимирівна

щопонеділка

щомісяця

9.00-17.00

 

щочетверга

щомісяця

09-12.00

Кабінет голови районної ради в адміністративному приміщенні Сватівської районної ради (каб. 310)

Округ № 8

Тарасенко

Олександр Іванович

Перша середа щомісяця

10.00-11.00

Мала зала адміністративного приміщення Сватівської  районної ради (каб.309)

Округ № 9

Морозов

Петро Леонідович

Перша середа щомісяця

12.30-13.15

Адміністративне приміщення Сватівської станційно-лінійної дільниці № 6 Районного центру телекомунікацій

Округ № 10

Полякова

Любов Пантеліївна

Перший четвер щомісяця

11.00-13.00

Адміністративне приміщення ТОВА «Слобожанська»

(м. Сватове, кв. Докучаєва, 8)

Округ № 11

Федорук

Ярослав Вікторович

Останній понеділок щомісяця

9.00-12.00

Офіс політичної партії «НАШ КРАЙ»

м. Сватове, вул. Державна (Леніна), буд. 60

Округ № 12

Лисюк

Володимир Васильович

Перша п’ятниця щомісяця

 10.00-11.00

Мала зала адміністративного

приміщення Сватівської районної ради (каб.309)

Округ № 13

Плотніков

Ігор Леонідович

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Приймальня генерального директора Сватівського РТМО

Округ № 14

Ващенко

Людмила Іванівна

Перший вівторок щомісяця

9.00-12.00

Адміністративна будівля Сватівської районної ради (каб.208)

Округ № 15

Кошова

Ксенія Валентинівна

Остання п’ятниця щомісяця

10.00-12.00

Адміністративне приміщення СФГ «Каштан» (смт. Н-Дуванка)

Округ № 16

Лисенко

Іван Андрійович

Перша п’ятниця щомісяця

12.00-13.00

Адміністративне приміщення Н-Дуванської селищної ради

Округ № 17

Кривошлик

Олександр Павлович

Перша середа щомісяця

12.00-15.00

Адміністративне приміщення В-Дуванської сільської ради

Округ № 18

Борзило

Олексій Іванович

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення

ППА «Гончарівська»

Округ № 19

Шевченко

Олександр Іванович

Перша середа щомісяця

10.00-12.00

Адміністративне приміщення

ФГ «Віталія» (с. Ковалівка)

Округ № 20

Надоля

Ніна Миколаївна

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення Коломийчиської

сільської ради

Округ № 21

Злобін

Сергій Костянтинович

Остання п’ятниця щомісяця

10.00-14.00

Адміністративне приміщення Круглівської сільської ради

Округ № 22

Гриценко

Алла Вікторівна

Перший вівторок

Щомісяця

10.00-11.00

Адміністративне приміщення Куземівської сільської ради

Округ № 23

Проскурін

Віктор Петрович

Перший понеділок щомісяця

7.00-10.00

Адміністративне приміщення СФГ «Батьківщина» (с. Маньківка)

Округ № 24

Нерозя

Олена Олександрівна

Перший понеділок щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення Мілуватської сільської лікарняної амбулаторії

Округ № 25

Сліпець

Олександр Олексійович

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення СФГ «Прогрес-10» (с. Містки)

Округ № 26

Мороз

Олександр Іванович

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення Містківської сільської ради

Округ № 27

Шевцова

Світлана Зулімбіївна

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення Оборотнівської сільської ради

Округ № 28

Малик

Яна Володимирівна

Остання п’ятниця щомісяця

14.00-16.00

Адміністративне приміщення Первомайської сільської ради

Округ № 29

Бондарєв

 Павло Миколайович

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення Петрівської сільської ради

Округ № 30

Авалян

Сергій Едуардович

Перша п’ятниця

щомісяця

14.00-16.00

Адміністративне приміщення Преображенської сільської ради

Округ № 31

Малець

Тетяна Іванівна

 

 

Скрипніченко Анатолій Васильович

Останній четвер щомісяця

10.00-12.00

 

Перший вівторок щомісяця

10.00-11.00

Адміністративне приміщення Райгородської сільської ради

 

 

Адміністративне приміщення Райгородської сільської ради

Округ № 32

Паюнов

Віталій Сергійович

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення Рудівської сільської ради

Округ № 33

Жукова

Вікторія Валеріївна

Перший понеділок щомісяця

15.00-17.00

НВК «Свистунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Округ № 34

Павлова

Людмила Володимирівна

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення Стельмахівської сільської ради

 

 

 

 

 

Список депутатів Сватівської районної ради VІІ скликання

 

№ з/п

П.І.П.

Від якої партії балотувався

Місце роботи

1

Авалян Сергій Едуардович

Аграрна партія України

керівник СФГ «Зоряне»

2

Бондарєв Павло Миколайович

Політична партія "НАШ КРАЙ"

єгер ДП «Містківське лісомисливське господарство»

3

Борзило Олексій Іванович

Аграрна партія України

безробітний

4

Ващенко Людмила Іванівна

Політична партія «Опозиційний блок»

пенсіонер

5

Гриценко Алла Вікторівна

Політична партія «Опозиційний блок»

директор Новоселівського СБК

6

Жукова Вікторія Валеріївна

ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА  ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

директор Навчально-виховного комплексу Свистунівська ЗОШ  І-ІІІ ст. - ДНЗ

7

Злобін Сергій Костянтинович

ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА  ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

міліціонер ГУ МВС України в Луганській області

8

Ключка Любов Олексіївна

Політична партія «Опозиційний блок»

лікар Сватівського РТМО

9

Кошова Ксенія Валентинівна

Аграрна партія України

керівник СФГ «Каштан»

10

Кривошлик Олександр Павлович

ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА  ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

директор Верхньодуванської загальноосвітньої школа I-IIІ ступенів

11

Лисенко Іван Андрійович

Політична партія «Опозиційний блок»

сторож-оператор Нижньодуванської ЗОШ І-ІІІ ст.

12

Лисюк Володимир Васильович

Політична партія «Опозиційний блок»

вихователь Сватівської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату

13

Малець Тетяна Іванівна

Аграрна партія України

пенсіонер

14

Малик Яна Володимирівна

ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Керівник ПП «Здорова жінка»

15

Митрофанов Євген Олексійович

Аграрна партія України

керівник ФГ «Ковалівське»

16

Мороз Олександр Іванович

Аграрна партія України

директор Малого приватного підприємства «М-Карбід»

17

Морозов Петро Леонідович

Політична партія «Опозиційний блок»

начальник Станційно-лінійної дільниці № 6 Районного центру телекомунікацій (РТЦ) № 341 м. Старобільськ ХФ ПАТ «Укртелеком»

18

Надоля Ніна Миколаївна

Аграрна партія України

керівник ППА «Лан»

19

Нерозя Олена Олександрівна

Аграрна партія України

медсестра Мілуватської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

20

Павлова Людмила Володимирівна

Аграрна партія України

керівник  ФГ «Зоря-2»

21

Паюнов Віталій Сергійович

Аграрна партія України

економіст СФГ «Злагода»

22

Плотніков  Ігор Леонідович

Політична партія «Опозиційний блок»

головний лікар Сватівського РТМО

23

Полякова Любов Пантеліївна

Аграрна партія України

генеральний директор ТОВА «Слобожанська»

24

Проскурін Віктор Петрович

Аграрна партія України

керівник СФГ «Батьківщина»

25

Русанова Людмила Павлівна

Політична партія «Опозиційний блок»

пенсіонер

26

Скрипніченко Анатолій Васильович

Політична партія «Опозиційний блок»

безробітний

27

Сліпець Віта Володимирівна

Аграрна партія України

Голова Сватівської районної ради

28

Сліпець Олександр Олексійович

Аграрна партія України

керівник СФГ«Прогрес-10»

29

Тарасенко Олександр Іванович

Політична партія «Опозиційний блок»

пенсіонер

30

Федорук Ярослав Вікторович

Політична партія "НАШ КРАЙ"

спеціаліст Сватівського відділення ПАТ КБ «Приватбанк»

31

Чайка Валерій Миколайович

Політична партія «Опозиційний блок»

завідувач відділенням № 6 Сватівської ОПЛ

32

Шевцова Світлана Зулембіївна

Аграрна партія України

директор  приватного підприємства «Сільськогосподарська виробнича фірма «Агро» відокремленого підрозділу «8 Березня»

33

Шевченко Олександр Іванович

ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА  ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

керівник ФГ «Віталія»

34

Шерстюк Микола Омелянович

Політична партія "НАШ КРАЙ"

пенсіонер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

||
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА