Сьогодні: субота, 24 червня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАРайонна рада
Інше

23.06.2017 р.

Шановні державні службовці Сватівщини!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

 

         Знаю, що ви повсякденно дисципліновано виконуєте взяті на себе перед державою зобов'язання і застосовуєте їх як ефективний засіб забезпечення законних прав громадян, закріплених у Конституції України.
         Узявши все краще зі світового досвіду, стоячи міцно на засадах національних традицій і особливостей, державна служба на сьогодні є цілком розвиненою державною інституцією, без якої неможливий поступальний соціально-економічний розвиток нашого краю та й України, в цілому!
         Головне, щоб громадський авторитет державної служби України в очах мешканців Сватівщини ще більш зміцнився і базувався виключно на визнанні фаховості і прозорості роботи державних службовців.
         Тож бажаю вам і в подальшому виконувати свої професійні обов’язки з не меншою енергійністю, самовіддачею, результативністю. Адже попереду особливо відповідальний період трансформації суспільства - проведення децентралізації та впровадження в життя реформ майже у всіх сферах життя.
         Нехай кожен ваш день буде сповнений творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою, впевненістю в завтрашньому дні!
Щастя Вам, міцного здоров’я, душевної рівноваги, постійної підтримки близьких вам людей на вашому професійному і життєвому шляху!

         Зі святом вас!

 

Голова Сватівської 
районної ради                                                                                     В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

22.06.2017 р.

Вшанували пам'ять жертв війни в Україні

        22 червня голова районної ради Сліпець В.В. поклала квіти під час мітингу-реквієму до пам’ятника-стели переможцям у Великій Вітчизняній війні в м. Сєвєродонецьк з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
        Цього ж дня Віта Володимирівна взяла участь в засіданні колегії Луганської облдержадміністрації в м. Сєвєродонецьк. 
        За участі депутатів Сватівської районної ради відбулася церемонія покладання квітів до Меморіалу Слави, Пам’яті і Скорботи в м. Сватове. На будівлях установ і організацій на території Сватівського району приспущено державні прапори.

 

 

 

 

 

 

22.06.2017 р.

Шановні мешканці Сватівщини!


          Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких передчасно обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, в тому числі кривавою смугою пройшла й через серце, долю майже кожної сім’ї на Сватівщині: з 19 тисяч наших земляків, які встали до лав Червоної Армії в грізному 1941 році - 10 тисяч назавжди залишилися на полі бою. 
          Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – це уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.
          Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки.
          Тож шануймо ще більше пам'ять наших героїчних дідів та прадідів!
          Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

 

Голова Сватівської
районної ради                                                          В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

 21.06.2017 р.

Шановні випускники 2017 року нашої малої Батьківщини - Сватівщини і нашої незалежної України!
Від усього серця вітаю вас з закінченням школи!

 

         Для вас настав час одного з головних свят у житті – випускних вечорів. Залишилося лише кілька годин і єдина для вас стежина, якою ви прямували протягом 11 років навчання, розійдеться у різні напрямки.
         Думаю, що ви завжди з теплотою будете згадувати шкільні роки, шкільних друзів і, звичайно ж, вчителів, які дали вам важливий поштовх у житті, вклавши саме цінне і необхідне. 
         Я бажаю вам зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, вдало обійти всі невдачі та перешкоди і досягти тих вершин, яких ви прагнете зараз, адже від цього залежить ваше майбутнє.
         Ви - молоде покоління, яке приходить на зміну нам, і від того, як ви побудуєте своє життя, буде залежати й життя всього суспільства. Опановуйте висоти професійних знань. Чекаємо на вас в районі вже в якості висококваліфікованих хліборобів, вчителів, лікарів, інженерів, будівельників, щоб працею ви зміцнювали свої родини, нашу малу Батьківщину - Сватівщину та й цілу Україну.
         В цю урочисту мить бажаю вам мирного неба та міцного здоров’я. Хай для вас щасливим буде шлях самостійного життя, на якому завжди будуть поруч вірні друзі та мудрі наставники! 
         І наостанок, хочу вам сказати: лише той, хто бореться за свою мрію - перемагає.

         Щасливої та щедрої долі вам, дорогі випускники!

 

Голова Сватівської
районної ради                                                                                 В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

18.06.2017 р.

Шановні медики Сватівщини!
Щиро вітаю вас з професійним святом!


        У світі є багато професій – та лише люди вашої професії – медичні працівники, супроводжують людину протягом усього життя – від народження до останнього подиху на цьому світі.
        Саме медики прийдуть на допомогу в найтяжчу хвилину. В цьому і є найвище покликання тих, хто давав клятву Гіппократа.
Дивлячись зараз в цю залу, мене охоплює особливе відчуття поваги ще й тому, що більшість з лікарів, медсестер, працівників лабораторного центру – це жінки. На вашу долю випала відповідальність не менша, а в деяких випадках, ще й більша ніж у колег-чоловіків. Вважаю, що жіноча інтуїція, витривалість, мудрий погляд на життя є невід’ємною складовою вашого професійного успіху, шановні сватівчаночки.
Потрібно визнати, що в медичній галузі району не все зараз так добре, як би нам хотілося. 
         Сьогодні наша країна йде шляхом реформ. Попереду нас чекають децентралізація, судова реформа та в першу чергу така важлива для всіх нас медична реформа яка торкнеться кожного жителя нашої держави.
         Сподіваємося, що ці реформи дозволять підвищити рівень медичного обслуговування населення, будуть сприяти покращенню умов роботи медичного персоналу та підвищенню Вашої заробітної плати, зміцненню матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я.
         Сватівська районна рада ніколи не стояла та й не буде стояти осторонь проблем наших медичних закладів. Так на заклади охорони здоров’я в 2016 році було загалом виділено близько 38 млн. грн. саме ці кошти дозволили провести ремонти в неврологічному відділення, закупити цифровий рентгенологічний комплекс, центрифуги. Також дозволили відремонтувати фельдшерські пункти первинної ланки медичної допомоги в селах району, відремонтувати систему опалення та водопостачання в адміністративній будівлі первинної медицини. Також первинна ланка загалом отримала пристойний автопарк із семи автомобілів ДЕУ.
          Вже в цьому бюджетному році Сватівським районним бюджетом заплановано виділити кошти більше 48 млн. грн. вже з цих коштів заплановано придбати лапароскопічне обладнання, ультразвукову апаратуру для серцево-судинних захворювань та обладнання для лабораторії. Саме за рішенням Сватівської районної ради було створене анестезіологічне відділення з ліжками інтенсивної терапії, яке повноцінно запрацює з 1 липня цього року. 
          Крім того Сватівська районна рада розуміє гостру потребу в залученні нових медиків до нашої лікарні, тому ми розроблюємо програму по придбанню житла молодим спеціалістам тож маємо впевненість, що до кінця року програма запрацює повноцінно і ми зможемо запрошувати лікарів до нас на роботу.
          Тож бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, натхнення під час щоденної праці, втілення у життя всіх професійних та особистих планів, постійної підтримки вірних друзів та високої шани від пацієнтів і достойної зарплатні.

 

Зі святом вас!

 

Голова Сватіської районної ради                                                               В.В. Сліпець                                                           

 

 

 

 

16.06.2017 р.

Урочистий захід з нагоди Дня медичного працівника

         16 червня в Комунальному закладі «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка» голова районної ради Сліпець В.В., заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., Сватівський міський голова Рибалко Є.В. привітали керівників та трудові колективи медичних закладів району з професійним святом.
         Найкращих представників медичних закладів Сватівщини та Сватівської міжрайонної філії ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» відзначено почесними грамотами та листами подяки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, Сватівської районної ради і райдержадміністрації за багаторічну працю на ниві охорони здоров’я, високий професіоналізм, чуйне ставлення до людей, сумлінне виконання своїх обов’язків та з нагоди професійного свята.
        Урочистості завершилися святковою концертною програмою, яку презентували солісти та самодіяльні колективи КЗ «Сватівського районного Народного дому «Сватова-Лучка».

 

 

 

 

16.06.2017 р.

Конструктивний обмін досвідом – запорука успішного розвитку територіальних громад

         16 червня делегація посадових осіб місцевого самоврядування та органів виконавчої влади Сватівщини на чолі з керуючим справами районної ради Янголенко О.В. та першим заступником голови райдержадміністрації Либою О.В. взяла участь в роботі Першого регіонального форуму місцевого лідерства «Змінимо країну разом», який відбувся в м. Сєвєродонецьк. Організаторами заходу є Луганська обласна військово-цивільна адміністрація та Асоціація органів місцевого самоврядування Луганської області.
         Сватівчани ознайомилися з рядом міжнародних і всеукраїнських програм і проектів - Програмою ООН з відновлення та налагодження миру, Швейцарсько-українським проектом DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні» на території Луганської області, Проектом Дитячого фонду ООН UNICEF «Інтегрована система соціальних послуг в умовах децентралізації», Проектом Світового банку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», Програмою ООН Жінки «Відновлення врядування та примирення в громадах України, потерпілих від кризи», Проектом Асоціації енергоаудиторів України «Створення інформаційної підтримки органів місцевого самоврядування», а також обласними програмами. Оцінили можливості для розвитку, які отримують органи місцевого самоврядування Сватівщини від членства в Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області. 
         Делегати взяли участь в обговоренні перших результатів децентралізації та реформи місцевого самоврядування в Україні на прикладі Білокуракинської об’єднаної територіальної громади. Вивчали практичні можливості Геоінформаційної системи містобудівного кадастру, як ефективного інструменту управління територіями. Також підіймались питання, пов’язані з призначенням житлових субсидій та інших видів державної соціальної допомоги.

 

 

 

 

 

 

15.06.2017 р.

Зміцнення матеріально-технічної бази закладів медицини - стратегічний пріоритет районної ради

        15 червня відбулося засідання робочої групи з питань створення анестезіологічного відділення з ліжками інтенсивної терапії в КУ «Сватівська центральна районна лікарня», яке провела голова постійної комісії районної ради з питань духовності, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, соціального захисту населення Русанова Л.П.
        За підсумками засідання прийняті відповідні організаційні рішення.

 

 

 

 

 

 

12.06.2017 р.

Своєчасна розробка стратегії розвитку району - гарантія успішного впровадження реформ

        12 червня депутати Сватівської районної ради, сільські голови Сватівського району взяли участь в нараді під головуванням голови райдержадміністрації Мухтарова Д.Х., на якій обговорювались аспекти формування Стратегії розвитку Сватівського району в галузі освіти та медицини на 2017-2022 роки.
         Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації інформували учасників наради про пріоритети у формуванні стратегії та надали відповіді на запитання.
         Представники депутатського корпусу районної ради та органів місцевого самоврядування району провели плідну дискусію з керівництвом виконавчої гілки влади району щодо вирішення поточних проблем життєдіяльності Сватівщини.

 

 

 

 

12.06.2017 р.

Пропагування спорту - запорука здоров’я нації

        10 червня збірна команда Сватівського району взяла участь в фінальних змаганнях Спартакіади державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, які відбулися в м. Кремінне.
        Органи місцевого самоврядування гідно представили Куземівський сільський голова Мартовицький О.І., Мілуватський сільський голова Медвідьов С.І., Петрівський сільський голова Кірічок В.О.

 

 

 

 

 

 

06.06.2017 р.

Засідання комісії з орендних відносин


       6 червня відбулися засідання комісії з орендних відносин. В порядку денному розглянуто 3 питання:
       - про проведення конкурсу на право оренди вбудованого нежитлового приміщення загальною площею 1,0 м2, розташованого на першому поверсі поліклінічного відділення головного корпусу КУ «Сватівська центральна районна лікарня;
       - про проведення конкурсу на право оренди нежитлового приміщення загальною площею 12,7 м2 (кімната № 3), розташованого в фельдшерському пункті селища Лагідне;
       - про проведення конкурсу на право оренди нежитлового приміщення загальною площею 12,5 м2, (кімната № 1-15), розташованого в Свистунівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
       Балансоутримувачам майна рекомендовано укласти договори оренди з переможцями конкурсу.

 

 

 

 

06.06.2017 р.

Заходи з нагоди 89-ї річниці створення Луганської області

           3 червня делегація Сватівщини на чолі з головою районної ради Сліпець В.В. та головою райдержадміністрації Мухтаровим Д.Х. взяла участь в м. Рубіжне в обласному урочистому заході «Луганщина - це Україна», присвяченому 89-й річниці створення Луганської області.
           Під час урочистостей мешканці Луганщини мали можливість ознайомитися з продукцією підприємства харчової та переробної промисловості та з виробами майстрів декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва Сватівського району.
Представники Сватівщини взяли участь у концертній програмі, в рамках обласного фестивалю «Єднаймось віднині і довіку», та у конкурсі стилізованого українського одягу «Ми – українці!».

 

 

 

 

 

 

 

06.06.2017 р.

Шановні журналісти!

         Щиро вітаю всіх, хто помисли свої, талант і вміння віддає служінню цій благородній справі!

         На Сватівщині активно працюють місцеві засоби масової інформації та їх широкий позаштатний актив, у яких спільна справа і єдина мета – доля рідного краю, його стабільність і гідне майбуття.
         Пристрасне слово журналіста прочитане в газеті, почуте по радіо, резонансний телевізійний сюжет не просто піднімають дух – вони зміцнюють в людях віру, вселяють надію та є безцінною підтримкою на шляху якісних перемін у житті. Кожен з вас на своєму робочому місці творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. Через багато років наші нащадки аналізуватимуть непростий час, у якому доводиться жити нашому поколінню, не лише з підручників, а й з газетних і телевізійних архівів.
Відрадно, що у переважній більшості ви з відповідальністю ставитесь до своїх обов’язків, що позиція ваша є виваженою, а розуміння об’єктивних реалій – визначальним у вашій журналістській роботі.
         Будьте в цьому завжди послідовними і пам’ятайте про своє головне покликання – служити істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві.
         Тож бажаю кожному журналісту здійснення нових творчих задумів та професійної вдачі. Світлими нехай будуть помисли, щирими думки, переконливим журналістське слово.
         Зі святом вас!

 

Голова районної ради                                              В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

05.06.2017 р.

Шановні мешканці Сватівщини!
Щиро вітаю вас із Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища!

         Це свято покликане привернути увагу світової громадськості та кожного громадянина України до проблеми довкілля. Кожен з нас повинен пам’ятати, що ми всі живемо на одній планеті, і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам.
         Тож наше спільне завдання – збереження всіх видів життя на Землі. Разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.
         Саме від нас залежить наше майбутнє!
         Зичу Вам міцного здоров’я, миру, злагоди і добробуту всім цінителям та захисникам природи!

 

Голова районної ради                                                            В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

04.06.2017 р.

Шановні земляки!
Прийміть вітання з нагоди одного з найвеличніших християнських свят - Дня святої Трійці!

          У цей світлий день Святий дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини.
          Різні народні обряди супроводжують свято Трійці зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.
          Нехай Божі благословення завжди будуть з Вами і нехай Його любов буде наповнювати Вас кожен день!
          Зі святом вас!

 

Голова Сватівської 
районної ради                                                                               В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

01.06.2017 р.

Заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

 

       1 червня голова районної ради Сліпець В.В. привітала дітей району зі святом на урочистому заході на майдані Злагоді в м. Сватове. Віта Володимирівна поздоровила дітей Сватівщини із настанням свята, якого вони чекали цілий рік. Зазначила, що діти Сватівщини - це гідне майбутнє України. Побажала їм здоров’я, любові, гарного літнього відпочинку.
        До привітань долучився голова Сватівської райдержадміністрації Мухтаров Д.Х.
        В рамках святкувань в Сватівському міському парку працювало «Місто майстрів», де експонувалися вироби декоративно-ужиткового мистецтва зроблені школярами району. Усі бажаючі мали можливість взяти участь в спортивних змаганнях та у конкурсі малюнків на асфальті. Учнівські колективи шкіл району отримали солодкі подарунки.
        Силами учнів та вчителів району в Комунальному закладі «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка» до уваги глядачів презентована святкова концертна програма.

 

 

 

 

 

26.05.2017 р.

Сесія Сватівської районної ради


        26 травня відбулося пленарне засідання 20-ї (позачергової) сесії Сватівської районної ради VIІ скликання.
        Рішеннями сесії були врегульовані майнові питання, пов’язані з реформуванням Комунального підприємства «Редакція газети «Новини Сватівщини», згідно з вимогами Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».
        Внесені зміни до Програми висвітлення діяльності Сватівської районної ради у друкованих засобах масової інформації на 2016-2017 роки та до районного бюджету на 2017 рік; прийняті окремі рішення, пов’язані з роботою Госпітальної ради Північного госпітального округу і відкриттям анестезіологічного відділення з ліжками інтенсивної терапії в КУ «Сватівська центральна районна лікарня».
        Депутатський корпус Сватівської районної ради підтримав Звернення депутатів Білокуракинської районної ради Луганської області до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо необхідності будівництва залізничної дороги «Білокуракине - Сватове». 
        В роботі засідання взяли участь: голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х., керівники силових структур, представники ЗМІ району.
        Депутати районної ради заслухали інформацію керівника філії «Сватівський райавтодор» ДП «Луганський облавтодор» Бєліка І.М. про роботу очолюваного ним підприємства. Підіймались також питання про необхідність посилення боротьби правоохоронних органів з незаконними вирубками лісосмуг на території району.

 

 

 

 

 

26.05.2017 р.

Засідання постійних комісій та Президії районної ради


       26 травня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, децентралізації, бюджету і фінансів; з питань комунальної власності, промислової політики, підприємництва, екології і житлово-комунального господарства; з питань духовності, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, соціального захисту населення та Президії районної ради.

 

 

 

 

 

26.05.2017 р.

Свято Останнього дзвоника

         26 травня в загальноосвітніх школах району пройшли святкові заходи - «Останні дзвоники», які символізували закінчення 2016-2017 навчального року. Цього ж дня в останній раз переступили шкільний поріг 172 випускників шкіл Сватівщини.
         Голова районної ради Сліпець В.В. привітала зі святом учнівський та педагогічний колективи Містківської ЗОШ І-ІІІ ст. Звертаючись до школярів, Віта Володимирівна поздоровила їх із закінченням навчального року, наголосила на тому, що для цьогорічних випускників прийшов час зробити перший крок в самостійне життя, закликала містківчан ще більше поважати шляхетну працю вчителя. Віта Володимирівна також передала школі інтерактивну дошку.
         У святкуванні в інших навчальних закладах району взяли участь голови територіальних громад, депутати районної ради, керівники підприємств - шефи шкіл.
         Турбота про освіту, яка є запорукою успішного розвитку нашого краю, є одним з найважливіших пріоритетів влади та громадськості Сватівщини.

 

 

 

 

 

24.05.2017 р.

Підготовка до сесії районної ради

        24 травня голова районної ради Сліпець В.В. провела робочу нараду з головами постійних комісій та з керівниками відділів виконавчого апарату районної ради з питань підготовки до проведення пленарного засідання 20-ї (позачергової) сесії районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА