Сьогодні: середа, 18 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАРайонна рада
Інше

21.03.2019 р.

Сила мистецтва - у здатності об’єднувати людей навколо справжніх цінностей

     Споконвіків українці славилися своєю мелодичною піснею, своїм природженим відчуттям митця - сини і доньки нашої землі створювали шедеври. Сама доля дарувала нам ці неперевершені таланти. 
     21 березня голова районної ради В.Сліпець привітала учасниківрайонного етапу обласного огляду-конкурсу майстрів мистецтв та аматорів народної творчості Луганської області «Луганщина - світанок України», який проводився в Комунальному закладі «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка».
     Творчі здобутки Сватівщини презентували музичні колективи та солісти, майстри декоративно-ужиткового мистецтва району. Журі огляду - конкурсу очолювала начальник Управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації А.Адамчук.
     За підсумками відбору буде визначено найкращі колективи та митців району, які презентуватимуть Сватівщину 1 червня на фестивалів м. Сєвєродонецьк.

 

 

 

 

15.03.2019 р.

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Сватівщини! 
 

     Вітаю вас з професійним святом!

     Щодня на вас лежить величезна відповідальність за підтримання систем життєзабезпечення населення, створення комфорту і затишку. Лише справжні професіонали своєї справи зможуть ефективно виконувати свої обов’язки.

     Нехай свято подарує вам багато посмішок, теплих, слів подяки і позитивних емоцій,в родинах буде затишок і гармонія.
     Бажаю вам мирного неба,міцного здоров’я, витримки і терпіння,підвищення добробуту, і щоб завжди поряд з вами були вірні друзі та однодумці.Пишайтеся своєю професією!

 

Голова районної ради                                                 В. Сліпець

 

 

 

 

 

14.03.2019 р.

Головне для молоді - повірити у власні сили
 

     14 березня голова районної ради В. Сліпець взяла участь у благодійному проекті «Повір у себе! Розмовляй українською!», який відбувся в Комунальному закладі «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка».
     Його авторами є молоді актори, які знімалися в популярних молодіжних серіалах: «Школа», «Київ вдень та вночі» та інших. Вони, разом з Продюсерським центром «Зоряне сяйво», вирішили об’єднатись в творчу групу «CreativePeopleGroup» для реалізації благодійного заходу, мета якого – допомогти дітям і молоді України повірити в себе та у свої сили, та на власному прикладі показати, що ти зможеш досягти своєї мрії, якщо будеш вірити в себе.

 

 

 

 

14.03.2019 р.

     14 березня відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заняття посади директора КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня» Сватівської районної ради Луганської області.
     За підсумками обговорення питань порядку денного комісія затвердила зміст оголошення про проведення конкурсу, у якому визначені перелік документів, що подаються на конкурс, вимоги до конкурсної пропозиції, вимоги до претендента, дата та місце проведення конкурсу.

 

 

 

 

14.03.2019 р.

Публічне представлення інформації голови Сватівської районної ради Віти Сліпець про виконання бюджетних програм у 2018 році
 

https://www.youtube.com/watch?v=cGumTZsxJ3w&feature=youtu.be

14.03.2019 р.

Вшанували мужніх синів і дочок Сватівського краю
 

     В усі часи професія воїна,захисника була почесною в українському суспільстві. Лише боєздатне військо, в якому служать солдати з високою мотивацією, здатне протистояти зовнішній агресії, захистити і відновити територіальну цілісність незалежної України. Саме тому добровольці стали основою відродженої Української армії у перші, найбільш тяжкі для нашої держави весняні місяці 2014 року.
     14 березня керуючий справами районної ради О.Янголенко привітала добровольців Сватівщини на урочистому заході з нагоди Дня українського добровольця.
     До спілкування з воїнами долучилися заступник голови райдержадміністрації Г.Лемешко, студенти університету ІІІ віку, учні шкіл Сватового.
     Ольга Володимирівна взяла участь в церемонії нагородження мужніх земляків грамотами за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.
     До уваги присутніх презентована концертна програма.

 

 

 

 

14.03.2019 р.

     У відповідності до статті 28 Бюджетного кодексу України 14 березня голова районної ради Віта Сліпець здійснила публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм Сватівською районною радою Луганської області за 2018 рік.
У звітному періоді Сватівська районна рада здійснювала видатки за 9 бюджетними програмами. 
     Віта Володимирівна надала вичерпну інформацію про використані кошти. У своєму виступі голова районної ради звернула увагу присутніх на те, що всі кошти використовувалися раціонально та згідно цільового призначення. 
     Після доповіді пані Віта відповіла на запитання присутніх та представників засобів масової інформації району.

 

 

 

 

14.03.2019 р.

Шановні захисники України!
Шановні мешканці Сватівського району! 
Вітаю Вас з Днем українського добровольця!

     На всіх нас долею покладена величезна відповідальність за захист і зміцнення незалежності України, розвиток її економіки, соціальної сфери і культури. 
     Вже 5 років головне місце серед цих завдань займає захист територіальної цілісності і незалежності України від агресії Росії, відстоювання нашого європейського вибору. 
     У 2014 році першими встали до лав захисників Вітчизни саме добровольці - люди, у котрих загострене відчуття національної гідності. 
     Символічно, що перші добровольці пішли в бій прямо з Майдану. З часом до них приєдналися також інші сини та доньки України. Горджуся, що серед них є і представники Сватівщини.

     Шановні добровольці!
     Бажаю Вам нових успіхів на ниві служіння Батьківщині.
     Мирне небо, яке Ви захищаєте, є головною запорукою усіх інших складових щасливого життя кожного українця.
     Хай Господь Бог дарує Вам міцне здоров’я і довгі роки життя! 
     Щоб усі ваші бойові побратими з яким ви, пліч-о-пліч, пройшли через пекло боїв, повернулися живими до своїх родин, обійняли своїх дітей та рідних!

     Ми переможемо, бо на нашому боці правда!
     Зі святом вас!

 

Голова Сватівської районної ради                            В. Сліпець

 

 

 

 

14.03.2019 р.

Налагоджено плідну співпрацю з представниками Проекту «Демократичне врядування у Східній Україні»(DGE)

     13 березня голова районної ради В.Сліпець взяла участьу робочій зустрічі з регіональним директором проекту «Демократичне врядування у Східній Україні»(DGE), керівником компоненту з урядування М. Гоголадзе та директором Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації О. Поліщук в м.Сватове.
     Обговорювалися організаційні питання щодо створення у Сватівському районі Прозорого офісу для надання соціальних послуг в одному приміщенні з використанням найсучасніших інструментів та можливостей, вільному доступу осіб з обмеженими можливостями для отримання таких послуг.
     Учасники зустрічі досягли домовленості про подальшу співпрацю та можливість реалізації проекту зі створення Прозорого офісу в Сватівському районі.

 

 

 

11.03.2019 р.

Засідання конкурсної комісіїз відбору суб’єктів оціночної діяльності

     11 березня відбулося засіданняконкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності,які будуть залучені до проведення оцінки приміщення глядацької залиКомунального закладу «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка».
Комісія визнала переможцем конкурсу ТОВ Агентство по нерухомості «Дісконт», яке буде залучене до проведення оцінки об’єкта.

 

 

 

 

07.03.2019 р.

Засідання обласної ради Регіонального розвитку

     7 березня, голова районної ради В. Сліпець, начальник відділу з питань комунальної власності, юридичного забезпечення М. Налобіна та головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи О. Люштайкіна взяли участь у другому засіданні обласної ради Регіонального розвитку в м. Сєвєродонецьк.
     В ході робочої зустрічі з головою Луганської облдержадміністрації –керівником обласної військово-цивільної адміністрації С. Філем, заступником голови облдержадміністрації Ю. Клименком, заступником Луганської облдержадміністрації Г.Іваненком - куратором Сватівського району, обговорювалися актуальні проблемні питання економічного і соціального розвитку   Сватівського краю. Зокрема, були напрацьовані рішення щодо реалізації на місцях «Напрямків перспективного розвитку Луганської області» на 2019-2021 роки.

 

 

 

07.03.2019 р.

     Студенток університету «ІІІ віку» привітали з Міжнародним жіночим днем керуючий справами районної ради О. Янголенко, заступник голови райдержадміністрації Г. Лемешко, депутат Сватівської районної ради, голова Сватівської районної організації ветеранів Л. Ващенко, директор Сватівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) О.Честних та запевнили, що з боку районної влади завжди буде надаватися всебічна підтримка ветеранському руху. Жінки отримали подарунки.
     Концертна програма викладачів та учнів Сватівської районної школи мистецтв ім. В.Зінкевича додала святкового настрою.

 

 

 

07.03.2019 р.

Шановні жінки Сватівщини!
Сердечно вітаю Вас зі святом весни – 
Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

     Ваша безмежна ніжність і добробут несуть у світ злагоду, тепло та любов.
     Ви – берегині домашнього вогнища. Завдяки вашій жіночності та вмінню знаходити компроміси зміцнюється українська родина, українські традиційні сімейні цінності.
     Від вас залежить затишок у кожному окремому домі, який впливає на завтрашній день нашого слобожанського краю, на долю всієї України.
     Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради бажаю Вам безмежного щастя, міцного здоров’я, ніжності та поваги чоловіків. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, теплоту близьких сердець, море кохання, відчуття родинного добробуту та щирості почуттів, приємних несподіванок і душевного комфорту!

 

Голова Сватівської районної ради                                             В. Сліпець

 

 

 

 

06.03.2019 р.

Захід з нагоди 96-ї річниці створення Сватівського району

     Голова районної ради В.Сліпець привітала учасників урочистого заходу «Уклін низький вам, ветерани, Вітчизни дочки і сини» в м. Сватове.
     Важливою складовою частиною свята стала презентація книги «Ветерани - епоха в історії Сватівщини» (редактор В.Верещагін), в якій містяться розповіді про тих, хто захищав Вітчизну в роки Другої світової війни, відбудовував зруйноване ворогом господарство в післявоєнні роки, заклав основу сучасної економіки району в 60-х-80-х роках, а потім не жалкуючи своїх сил працював на благо незалежної України.
     Голова Сватівської районноїорганізації ветеранів,депутат Сватівської районної ради Л.Ващенко подякувала Віті Володимирівні за всебічне сприяння у підготовці та виходу книги у світ. 
     Людмила Іванівна від імені ветеранів Сватівського району звернулася до представників молодого покоління району - до тих, хто незабаром повинен перейняти трудову естафету і зміцнити незалежну Україну. Зі словом – відповіддю до ветеранів району виступила учениця 10-А класу Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс Сватівська загальноосвітня школа І ступеня –гімназія» Д.Шунькіна.

 

 

 

 

27.02.2019 р.

     27 лютого голова районної ради В.Сліпець провела робочу зустріч із заступником голови Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Л. Загребіною, під час якої обговорювалися питання впровадження на території Сватівщини Програми підтримки домогосподарств. Програма фінансується Міжнародною Федерацією Товариства Червоного Хреста і спрямована на надання допомоги малозабезпеченим верствам населення.

 

 

 

 

20.02.2019 р.

     За п’ять років, які минули після лютого 2014 року, у нашій країні відбулося багато подій… Але головне, що змінилися люди - вони повірили у власні сили. Навчилися рішуче відстоювати свої права, змусили владу рахуватися із запитом суспільства на зміни.
     І першими у когорті патріотів України, які розпочали євроінтеграційний рух, були саме захисники Майдану - Герої «Небесної сотні». 
     20 лютого заступник голови районної ради Л.Павлова взяла участь у вшанування пам’яті Героїв «Небесної Сотні» на заході, який відбувся в КЗ «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка».
     Звертаючись до присутніх Людмила Володимирівна зазначила: «Завдяки самопожертві Героїв «Небесної сотні» ми отримали шанс збудувати нову - сильну і заможну Україну. Подальша доля Сватівщини, Луганщини та й цілої Української держави тепер залежить лише від нашої працьовитості та здатності долати труднощі».
     Керівники органів влади, депутати районної ради, делегації трудових колективів підприємств, установ і агроформувань району, члени громадських організацій, військовослужбовці Збройних Сил України, учні шкіл м. Сватове вшанували пам'ять загиблих Героїв долучившись до акції «Ангели пам’яті».
     До могил воїнів АТО та до Меморіалу Слави, Пам’яті і Скорботи в м. Сватове покладено квіти.
     Учасників Революції Гідності, волонтерів Л. Білоцерківську, Н. Богданову, О. Карауш, О. Шароварову відзначено листами подяки запроявлену громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, виявлені у боротьбі за незалежність України, активну громадську і волонтерську діяльність.
     М. Ракульцева нагороджено за проявлену громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, виявлені у боротьбі за незалежність України, чесне і сумлінне виконання військового обов’язку із захисту суверенітету і територіальної цілісності України.
     Родину Галини та Миколи Любар з с. Мілуватка вшановано за виховання сина Олександра, який проявив громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини під час Революції Гідності. ЗаразОлександр Миколайовичборонить від ворога нашу землю на Донбасі.

 

 

 

 

20.02.2019 р.

Патріотичне виховання підростаючого покоління – першочергове завдання органів місцевого самоврядування Сватівщини. 
 

     20 лютого у рамках проведення заходів з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні голова районної ради Віта Сліпець відвідала заклад дошкільної освіти «Ластівка» Мілуватської сільської ради та побувала на занятті на тему «Герої не вмирають», який провела з вихованцями віком 5-6 років завідувач закладу Олена Матюшенко. 
     Від Всеукраїнської громадської організації «Золоті Леви Чорної Сотні», яка була створена під час Революції Гідності 2013-2014 р.р., Віта Володимирівна передала дітям дитячий розвивально-пізнавальний журнал «Золоте Левеня».

 

 

 

 

19.02.2019 р.

     У рамках проведення заходів до Дня вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні голова районної ради Віта Сліпець та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ольга Янголенко відвідали Сватівську обласну спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, дитячий будинок сімейного типу родини Лозенків у смт Нижня Дуванка, НВК «Оборотнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» та передали дітям віком 4-7 років розвивально-пізнавальний журнал «Золоте Левеня», виданий Всеукраїнською громадською організацією «Золоті Леви Чорної Сотні», яка була створена під час Революції гідності 2013-2014 р.р.

 

 

 

 

19.02.2019 р.

Засідання комісії
 

     19 лютого відбулося засідання комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Сватівського району. В засіданні взяла участьначальник відділу з питань комунальної власності, юридичного забезпечення виконавчого апаратурайонної радиНалобіна М.А.
     За підсумками розгляду порядку денного затверджено текст оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності,який буде визначати ринкову вартість нерухомого майна з метою укладання договору оренди на короткий строк приміщення глядацької зали КЗ «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка» загальною площею 614,9 м2. Оголошення буде розміщено в мережі Інтернет та в газеті «Голос громади».

 

 

 

 

19.02.2019 р.

     Протягом двої тижнів в школах району будуть проходити методичні заходи на тему: "Реформування в дії: Нова українська школа у Сватівському районі".
     Депутат районноїради Олена Нерозя ознайомилася з презентацією роботи нової української школи у Мілуватській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

 

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА