Сьогодні: середа, 24 жовтня 2018  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАРайонна рада
Інше

01.10.2018 р. 

Шановні знавці та шанувальники музичного мистецтва Сватівщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня музики!

 

    Музика – це могутня сила, яка допомагає впоратися з будь-якою перешкодою на шляху до щастя. Мистецтво завжди залишає добрий і світлий слід в серцях людей, надихає і допомагає кожному творити добро.

    Музичні мелодії підкреслюють красу навколишнього світу, роблять відносини між людьми у суспільстві більш гармонійними, сприяють інтелектуальному розвитку особистості.

    Тож бажаю вам творчого натхнення кожної миті життя, удачі в  починаннях. Нехай щодня доля дарує вам натхнення, а кожна мрія і прекрасне почуття сили мистецтва знаходять своє відображення у вашій творчості, а міцне здоров’я та чудовий настрій завжди будуть вашою надійною опорою.

 

Зі святом вас!

 

 

Голова Сватівської районної ради                     В.В. Сліпець

 

 

 

 

01.10.2018 р. 

Самовіддана праця педагога – запорука успішного розвитку незалежної України

 

    1 жовтня  голова районної ради Сліпець В.В. відвідала НВК «Свистунівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» та привітала педагогічний колектив освітнього закладу з наступаючим професійним святом - Днем працівників освіти України.

    Віта Володимирівна зазначила, що саме завдяки самовідданій праці педагогів, які, в непростих економічних умовах, віддають усі сили вихованню підростаючого покоління ми маємо шанс зміцнити нашу незалежну Україну, забезпечити краще життя для дітей та онуків.

    Вчителя хімії Моргун Людмилу Миколаївну, котра присвятила педагогічній справі 43 роки життя та вчителя фізичної культури Шевченко Людмилу Миколаївну, котра працює перший рік після закінчення вищого навчального закладу, відзначено вітальними листами Сватівської районної ради за талант і покликання, здатність розвивати душу дитини, сприймати її як особистість з усіма вадами та перевагами, формувати характер.

    Голова районної ради побажала, щоб передача педагогічного досвіду від найдосвідченіших до молодих педагогів і в подальшому була такою ж успішною, як і сьогодні, а доля постійно підтримувала тих, хто обрав нелегку, але почесну професію вчителя.

 

 

 

 

 

01.10.2018 р. 

Повага до внеску старших поколінь у розвиток країни -

священний обов’язок кожного

 

    Ветерани – наша пам'ять, наша гордість і надія. Активний період життя цих людей цього покоління багатий та бурхливий на соціальні катаклізми, які сформували певні цінності: працьовитість, відповідальність, сильну віру в світле майбутнє, прихильність ідеології, вірність сім’ї та сімейним традиціям, домінантність та категоричність суджень.

    1 жовтня голова районної ради Віта Сліпець та заступник голови районної ради Людмила Павлова за святковим столом привітали голів первинних ветеранських організацій Сватівщини з Міжнародним днем людей похилого віку. На урочистому заході Віта Володимирівна сказала: «Мені сьогодні надзвичайно приємно зустрітися з вами і особисто подякувати за величний життєвий трудовий подвиг, за вашу самовідданість і витримку, за все пережите і здійснене, за мудрість, патріотизм, який ви виявляєте сьогодні Саме ви, люди старшого покоління несете у світ злагоду, добро, надію і щастя, глибоку любов до рідної землі! Сьогодні саме ваш життєвий досвід допомагає об’єднувати усіх громадян  навколо спільної історії та суспільних цінностей, сприяє збереженню народної пам’яті про наших співвітчизників. Адже ви змогли пережити найскладніші періоди в історії країни, відстояли свободу і незалежність нашої держави, дали змогу прийдешнім поколінням жити в мирі. Тож нехай кожен день вашого життя буде щедро осяяний людським теплом, турботою і увагою!»

    Людмила Володимирівна відмітила, що районною радою підтримуються всі добрі починання ветеранів і робитиметься все, щоб наші ветерани відчували постійну турботу та допомогу влади та побажала всім здоров’я, добробуту, оптимізму, радості і благополуччя.

    На запрошення голови районної ради Віти Сліпець привітав голів первинних організацій ветеранів народний фольклорний колектив «Рушничок» Оборотнівського СБК. Потім разом з артистами із Оборотнівки, учнями та педагогами Сватівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Віта Володимирівна відвідала підопічних Сватівського  обласного будинку – інтернату для громадян похилого віку та інвалідів. Колись для цих людей територія рідного підприємства чи то колгоспу була  «рідною домівкою», а трудовий колектив – «родиною». Часто успіхи «трудового колективу» прирівнювалися до особистого щастя… Зі сльозами на очах люди різної життєвої долі зустрічали гостей. Короваї, пироги, тістечка, цукерки для них передали депутати районної ради від Аграрної партії України Олександр Сліпець, Сергій Ковальов, Світлана Шевцова, Віталій Паюнов, Любов Полякова.

 

 

 

 

01.10.2018 р.

                                                                      Шановні мешканці Сватівщини!

    Щороку на початку жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого вік, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.
    Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого населеного пункту і держави.
    Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.
    У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.
    Бажаємо Вам мирного неба, здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

    Зі святом Вас!

 

    Голова Сватівської районної ради                    В.В.Сліпець

 

 

 

 

30.09.2018 р.

Шановні бібліотекарі Сватівщини!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

     Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. 
     Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства. 
     Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства. 
     Бажаю вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій шляхетній просвітницькій справі.

 

Голова районної ради                                                             В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

30.09.2018 р.

Шановні дошкільні працівники Сватівщини!
Вітаю Вас з професійним святом!


     Ви щоденно віддає тепло своїх сердець дітям. Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного вихованця. 
     Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті. У цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З вашою допомогою маленькі мешканці району пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. 
     Впевнена, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя! 
     Бажаємо вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку!

 

Голова районної ради                                                        В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

30.09.2018 р.

Шановні земляки!
30 вересня ми відзначаємо День усиновлення. 


     Усиновлення – це особливе батьківство, яке включає в себе велике щастя, це благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше й більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Ці діти потребують особливої допомоги, розуміння і підтримки. Тому цей день став святом здійснення найзаповітніших дитячих мрій та народження щасливих українських родин.
     Шановні батьки-усиновлювачі! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги за ваше милосердя, небайдужість до долі тих, хто у юному віці на своєму особистому досвіді відчув, що таке горе. Допомогу тим маленьким громадянам нашої країни, які вже, на жаль, знають, як важко залишитися одному перед лицем дорослих  проблем.
     Ви розділили з дитиною свою любов і душевне тепло й дитина почула такі довгоочікувані слова - мамо і тато.
Нехай посаджені Вами в дитячих душах паростки добра й любові викличуть взаємну повагу й подяку! Щастя Вам, добра, миру та благополуччя, успіхів у вашій найшляхетнішій справі!

 

Голова районної ради                                                      В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

28.09.2018 р.

Любити книгу - поважати мудрість віків

     Бібліотеки завжди відігравали для людства роль храму знань, сховища досвіду накопиченого за минулі тисячоліття. Кожен, хто бажає отримати нові знання, самовдосконалитися може вільно відвідати країну знань, знайшовши на сторінках книг відповіді на свої запитання не лише з природничих наук, а й відомості з історії України, про героїв, які захищали рідну землю протягом усієї історії нашої держави. Ознайомитися з культурними особливостями різних куточків нашої незалежної України. 
     Мешканці району пишаються тим, що у Сватівській районній централізованій бібліотечній системі працюють справжні професіонали, котрі завжди забезпечать читачам високу якість обслуговування, знайдуть потрібну інформацію не лише серед друкованих видань, а й в Інтернеті. Без перебільшення можна стверджувати, що сьогодні за оснащенням та кадровим потенціалом Сватівська центральна районна бібліотека ім. Т.Полякова є взірцем для бібліотек Луганщини та й книгозбірень інших регіонів.
     28 вересня заступник голови районної ради Павлова Л.В. і заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. привітали бібліотекарів Сватівщини з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек.
     Працівників бібліотечної системи привітали артисти гурту «Кулі». Митці зі Львівщини перебувають на Сватівщині у рамках культурного обміну між закладами Львівської і Луганської областей на виконання Програми розвитку міжрегіональних культурних зв’язків на 2018-2020 роки. Глядачі оплесками подякували музикам за їх майстерність у виконанні українських військово-патріотичних та народних пісень.

 

 

 

 

 

28.09.2018 р.

Увага до кадрового забезпечення медичних закладів – гарантія підвищення якості медичного обслуговування населення

     27 вересня відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заняття посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Сватівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сватівської районної ради Луганської області.
     Члени конкурсної комісії розглянули заяву претендента на посаду головного лікаря медичного закладу та визначили дату проведення конкурсу - 24 жовтня 2018 року.

 

 

 

 

 

 

24.09.2018 р.

Музика єднає Схід і Захід України

     24 вересня на Сватівщині розпочався гастрольний тур гурту «Кулі» зі Львівщини. Малою Батьківщиною музик є с. Бронниця Дрогобицького району. Виступи відбудуться на виконання Програми розвитку міжрегіональних культурних зв’язків на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням № 24/9 24-ї сесії Сватівської районної ради від 23.11.2017 року, враховуючи лист Громадської організації «Спілка учасників АТО Галичина А», для здійснення культурних обмінів між закладами Львівської і Луганської областей.
     У репертуарі митців українські військово-патріотичні пісні, пісні про життя українського народу, його мрії та сподівання. 
     Перебування музик у нашому краї розпочалося виступом перед мешканцями с. Містки.
     В подальшому з творчістю гостей зі Львівщини можна ознайомитися:
- 25 вересня 2018 року з 15.00 по 17.00 в сільському будинку культури с-ща Новоселівське;
- 26 вересня 2018 року з 15.00 по 17.00 в сільському будинку культури с. Преображенне;
- 27 вересня 2018 року з 10.00 по 12.30 в приміщенні Сватівського районного молодіжного центру «Слобожанська духовна криниця» ім. М. Щепенка та з 19.00 по 21.00 в сільському будинку культури с. Оборотнівка;
- 28 вересня 2018 року з 18.00 по 20.00 в будинку культури с. Коломийчиха;
- 29 вересня 2018 року з 11.00 по 13.00 в Сватівській районній школі мистецтв ім. В.Зінкевича;
- 30 вересня 2018 року з 10.00 по 12.00 в сільському будинку культури с. Свистунівка.
     Запрошуємо усіх бажаючих відвідати концерти гурту «Кулі» та відчути незламну силу українського духу, дізнатися про героїв-пересічних українців, які зробили все можливе для захисту рідної землі, боролися за кращу долю українського народу.

 

 

 

 

 

24.09.2018 р.

Підтримка розвитку спорту на місцях – вагомий крок до покращення здоров’я нації

     22 вересня заступник голови районної ради Павлова Л.В. і заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. привітали спортсменів - учасників районної спартакіади серед команд підприємств, організацій, агроформувань, територіальних громад Сватівського району та шкіл міста Сватове. Зокрема у змаганнях взяли участь спортсмени Гончарівської, Мілуватської, Преображенської, Містківської, Куземівської, Рудівської і Стельмахівської сільських рад. Захід проводився у районному центрі на стадіоні Центру культури та дозвілля.
     Відбулися матчі турніру з футболу, змагання з гирьового спорту, армреслінгу, легкоатлетичного кросу, шахів, перетягування канату.
     Переможці, які вибороли І, ІІ, ІІІ місця нагороджені грамотами Сватівської районної ради та райдержадміністрації і отримали подарунки. Вручені Кубки за зайняті загальнокомандні місця.

 

 

 

 

 

24.09.2018 р.

Найдорожче для людини - краса рідної землі

     22 вересня в селі Райгородка відбулися урочисті заходи з нагоди Дня села. З привітаннями до райгородчан звернулися заступник голови районної ради Павлова Л.В., т.в.о. Райгородського сільського голови Лемішко О.А., депутат районної ради Скрипніченко А.В., Коломийчиський сільський голова Чунихіна Н.В.
     Урочистість події підкреслила особлива увага до найшанованіших членів громади: вручені подарунки найстаршим і наймолодшим мешканцям села; подружній парі, яка прожила у шлюбі 25 років; парам, які одружилися у 2018 році; батькам воїна, призваного до лав Збройних сил України цього року.
     Солісти Чорнова Н.С. і Руденко Л.О. та самодіяльні колективи Райгородського сільського будинку культури, школярі НВК «Райгородська ЗОШ І-ІІ-ДНЗ» презентували до уваги гостей свята та земляків концертні номери, які є відображенням внутрішньої чарівності душі народу, поваги до краси рідної землі.

 

 

 

 

 

21.09.2018 р.

Зміцнення українського духу – запорука успішного майбутнього нашої нації

     21 вересня, за дорученням голови районної ради Сліпець В.В., заступник голови районної ради Павлова Л.В. звернулася зі словами вітання до учасників V Всеукраїнського мандрівного культурно-просвітницького фестивалю «З країни в країну», заходи якого проходили у Сватівському міському парку відпочинку.
     Метою фестивалю є надання допомоги місцевим громадам у створенні атмосфери єдності, підтримки та відчуття українського духу; привернення уваги громади до важливості популяризації здорового активного способу життя особливо серед дітей, підлітків, молоді.
     У своєму виступі Людмила Володимирівна подякувала співзасновнику фундації «З країни в країну» Денису Блощинському та підкреслила, що наша країна змінюється, цей процес не завжди помітний, але він неспинний. І цьому сприяють такі культурні, просвітницькі заходи, які поєднують активний відпочинок та духовний розвиток, створюють новий стиль життя та надихають рухатися вперед. Висловила впевненість в тому, що Сватівщина запам’ятається гостям, як край з міцними українськими традиціями.
     Мешканці району мали можливість ознайомитися з роботою різноманітних локацій: радіальні виїзди, фотонапрямок, кінонапрямок, відкрита бібліотека, дитячий напрямок, майданчик майстрів, містечко «Недержавні громадські організації», сучасна Україна, клуб інтелектуальних ігор, влада і громада, молодь та спорт, охорона здоров’я, смакота.
     Голова районної ради Сліпець В.В. зробила особистий внесок у відзначення переможців футбольного турніру, який проводився в рамках локації «спорт і молодь». 
     На вечірньому концерті усім присутнім презентували свою пісенну творчість учасники гурту «Тінь Сонця», «Пасть Крокодила», «Шпилясті Кобзарі», «The Doox», «Nesprosta».

 

 

 

 

 

21.09.2018 р.

Підтримання транспортної мережі у належному стані – стратегічне завдання органів влади Сватівщини

     21 вересня, за участі в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області Бережного Ю.М., в у малій залі засідань районної ради відбулося засідання «круглого столу» на якому розглядалось питання стану доріг у Луганській області.
     Учасники круглого столу - депутати районної ради, сільські голови, керівники фермерських господарств, приватні підприємці обурювалися незадовільним станом дорожнього покриття автомобільної дороги від м. Сватове до межі з Харківською областю. Гостро стоїть питання ремонту доріг місцевого значення на території району. Вони наголосили на необхідності термінового ремонту дільниці 132-135 км автодороги Н-26 на виїзді з м. Сватове у бік Куп’янська, яка має стратегічне значення для підтримки економічних зв’язків між північною частиною Луганщини та Харківщиною й іншими областями України. Громадськість Сватівщини турбує те, що вже два роки ця дільниця дороги на місцевості з пересіченим рельєфом, що само по собі обумовлює підвищену загрозу безпеки дорожнього руху, залишається не відремонтованою. 
     В ході круглого столу його учасники висловили зауваження в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області Бережному Ю.М. стосовно необхідності забезпечення постійної роботи пункту габаритно-вагового контролю великовагових та великогабаритних транспортних засобів на виїзді зі Сватового біля блок-посту № 6, відновлення роботи Сватівського асфальтобетонного заводу, очищення узбіч доріг на території району від дерев та чагарників.
     Юрій Миколайович відповів на запитання присутніх. Ознайомив учасників заходу з фінансовим станом очолюваного ним підприємства та проінформував про виробничі плани на найближчий час щодо ремонту автодороги Н-26 та мосту через р. Красна в м. Сватове.

 

 

 

 

 

19.09.2018 р.

Головне – зберігати у серці любов до рідного краю
 

     19 вересня заступник голови районної ради Павлова Л.В. і заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. взяли участь у святкових заходах, присвячених Дню села Рудівка.
     Рудівський сільський голова Денищенко О.В. у своєму виступі зазначив, що рудяни пишаються історією свого села. 254 роки тому українські козаки – переселенці на чолі з отаманами Рудим і Шаталовим заснували їх малу Батьківщину у мальовничому слобожанському степу. Особливою окрасою і гордістю мешканців села є православний храм Архістратига Михаїла. Перший храм побудували у селі в 1867 році, храмове свято припадає на 19 вересня.     Церкву було зруйновано в роки радянської влади. Храм відбудували, - за благодійні кошти фермерів, одноосібників і всіх жителів територіальної громади, - у 2013 році.
     З нагоди храмового свята у церкві Архістратига Михаїла відбулася літургія, яку провів Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Сєвєродонецький і Старобільський, та духівництво УПЦ МП Сватівського району.
     Рудівській територіальній громаді вручено вітальний лист Сватівської районної ради та райдержадміністрації.
Листами подяки за високий професіоналізм, сумлінну працю, турботу та особистий внесок у розвиток територіальної громади, поліпшення її соціального стану відзначено депутата районної ради 7 скликання, голову СФГ «Пролісок» Ковальова С.М.; голову СФГ «Злагода» Паюнова С.М.; депутата районної ради 7 скликання, заступника голови СФГ «Злагода» Паюнова В.С.; голову ВКП «Гіргіс» Рукіна Ю.В.; голову первинної організації ветеранів Рудівської територіальної громади Пукало О.Р.
     Цього ж дня урочисто вручені подарунки найповажнішим жителям територіальної громади у номінаціях: золоте весілля, молоде подружжя, краще подвір’я, найменші жителі села, видатні спортсмени, гостинна вулиця, найкраща господиня.
     Гостям та мешканцям територіальної громади презентували естрадні та народні пісні самодіяльні колективи с. Рудівка; жіночі ансамблі «Журавка» і «Рудівчаночка» та чоловічий гурт.
     До святкового столу запрошено усіх присутніх.
     Заступник голови районної ради Павлова Л.В. привітала Оборотнівського сільського голову Кметик А.І. з нагоди її ювілейного дня народження та вручила вітальний лист за високу професійність, порядність та повагу до людей.

 

 

 

 

 

17.09.2018 р.

Шановні рятувальники Сватівщини!
Вітаю всіх працівників цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника.

 

     Кожен ваш день – це випробування сили духу і професіоналізму, результат зразкового виконання свого професійного обов’язку. Адже надзвичайні ситуації завжди виникають несподівано. Дуже важливо, що в таких ситуаціях є люди, які можуть професійно прийти на допомогу.
     Висловлюю вам вдячність за врятовані життя, відданість справі під час виконання службового обов’язку. Сватівчани цінують вашу мужність, самовідданість, постійну готовність до самопожертви задля врятування життя та охорони здоров’я громадян. 
     Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

 

Голова районної ради                                                       В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

15.09.2018 р.

Вітаємо з ювілеєм знаного і шанованого на Сватівщині лікаря-хірурга Полякова Олександра Тимофійовича

     Олександр Тимофійович Поляков – «Відмінник охорони здоров’я», знаний у Сватівському районі лікар-хірург, який 38 років свого життя присвятив лікарській справі.

     Вдячні сватічани добре пам’ятають майстерність Олександра Тимофійовича - лікаря-уролога хірургічного відділення Сватівської ЦРЛ, головного лікаря Сватівської ЦРЛ, заступника головного лікаря Сватівського РТМО, який піклується про найдорожче – людське здоров’я.
     Депутати Сватівської районної ради підтримали клопотання трудового колективу Сватіського РТМО про присвоєння Полякову О.Т. звання «Почесний громадянин Сватівського району».
     Олександр Тимофійович – лікар від Бога, талановитий хірург. Він не просто професіонал, він – творець. Майстерність хірурга полягала не тільки в його руках, у техніці оперування і вмінні правильно та вчасно поставити діагноз, а у його здібності блискавично приймати єдине правильне рішення, у глибині мислення, в умінні шукати нові шляхи. За кожного пацієнта він боровся до кінця. Сватівчани завжди відчували його небайдужість, чуйність, турботу, щедрість душі, співчуття та любов. Слова клятви Гіппократа: «До якого дому я б не прийшов — я зайду в нього лише задля блага хворого» стали для Олександра Тимофійовича ключовими у професійній справі.

     Шановний Олександре Тимофійовичу!
     Сватівчани теплими словами дякують Вам за високу лікарську кваліфікацію, людяність, працьовитість та добре серце. Низький уклін за Вашу самовіддану працю.

     Нехай сторицею повертаються до Вас добро, турбота і тепло, які ви щедро даруєте всім. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, бадьорого настрою, мирного неба і всього найкращого в житті!


Голова районної ради                                                   В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

13.09.2018 р.

     13 вересня в урочищі «Гапчин ліс» Сватівського лісомисливського господарства відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Чемпіонату України (Чемпіонаті Луганської області) з видів спортивного туризму серед юнаків. Учасників змагань привітали заступник голови районної ради Павлова Л.В., заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., начальник відділу освіти райдержадміністрації Юхновець О.П. Під час зустрічі юним любителям активного і змістовного відпочинку побажали гарних емоцій, приємних вражень від змагань, завзяття, наснаги, цікавих відкриттів.
     Сватівський район, з його багатою історичною спадщиною, неповторними краєвидами, має всі умови для проведення таких змагань. Саме тому сватівчани радо зустрів команди учасників, які приїхали з м. Сєвєродонецьк та Рубіжне, Міловського, Старобільського, Новопсковського, Попаснянського та інших районів Луганської області.
 

08.09.2018 р.

Шановні сватівчани!

Вітаю вас з Днем народження міста Сватове!


     День міста це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті зі своїми традиціями і великою історією.
     Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя. Усі досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.
     У таке свято кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити задля його добра, допомагати тим, хто цього потребує.
     Бажаю всім добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії, життя кожної сім`ї наповнюється душевним теплом, радістю і надією на краще майбутнє!

 

Голова районної ради                                                    В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

07.09.2018 р.

     Вересень це місяць, який дає старт учбового процесу в усіх навчальних закладах. 07 вересня після літній канікул розпочав роботу «Університет третього віку» Сватівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
     На урочистому заході в приміщенні районного молодіжного центру «Слобожанська духовна криниця ім. М.Н. Щепенка» голова Сватівської районної ради Сліпець В.В привітала студентів університету з новим навчальним роком, побажала їм творчої наснаги, енергії, міцного здоров’я. 
     Вона запевнила присутніх, що новий навчальний рік принесе цікаві, пізнавальні та дуже корисні знання для вічно молодої, досвідченої та активної команди «Університету третього віку».

 

 

 

 

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА