Сьогодні: вівторок, 24 квітня 2018  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАРайонна рада
Інше

28.03.2018 р. 

Вивчення передового досвіду реформування сфери освіти -

обов’язкова умова успішного проведення освітньої реформи на Сватівщині

 

     28 березня заступник голови районної ради Павлова Л.В., у складі делегації представників Сватівського району, взяла участь в робочому візиті до Кремінського району з метою вивчення досвіду створення та функціонування опорних шкіл.

    Керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, закладів освіти Сватівщини відвідали Кремінську ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. М.В. Яроцького та ознайомилися зі шляхами вирішення проблемних питань, які потенційно можуть виникнути під час втілення в життя освітньої реформи на Сватівщині.

    Керівники територіальних громад та директора шкіл Сватівського району, які найближчим часом планують розпочати реформу на місцях, отримали вичерпні відомості щодо особливостей її проведення у зазначеному освітньому закладі.

    Начальник відділу освіти Кремінської райдержадміністрації Кременчуцький А.М. та вчитель-методист, відмінник освіти України, директор Кремінської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Одіяненко Л.В. також ознайомили гостей з повсякденною діяльністю опорного закладу освіти - з  методичними розробками педагогів та досягненнями дітей-переможців учнівських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін, конкурсів з навчальних предметів.

    За підсумками робочого візиту на Кремінщину прийняті відповідні організаційні рішення.

 

 

 

 

27.03.2018 р. 

Плідна взаємодія з органами виконавчої влади –

гарантія оперативного вирішення проблемних питань

 розвитку району

 

    27 березня керуючий справами районної ради Янголенко О.В. взяла участь в апаратній нараді Сватівської райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та інших органів виконавчої влади.

    Під час наради заслухана інформація про стан виконавської дисципліни, розгляд звернень громадян, надходження та використання коштів районного бюджету, стан автомобільних доріг, охорони правопорядку на території району.

    В.о. головного лікаря Комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сватівського району» Левенець Р.І проінформувала про хід втілення у життя медичної реформи на Сватівщині.

    Голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х. наголосив на важливості посилення заходів з протипожежної безпеки в закладах освіти, культури і медицини району.

    За підсумками апаратної наради прийняті відповідні організаційні рішення.

 

 

 

 

24.03.2018 р. 

Всебічна підтримка спорту –

обов’язок усіх гілок влади району

 

    24 березня заступник голови районної ради Павлова Л.В. привітала учасників обласного турніру з міні-футболу, присвяченого річниці перемоги 1939-1945 років. Матчі турніру, в якому взяли участь 12 команд, проходили в с. Гончарівка та  с. Преображенне Сватівського району.

    Звертаючись до гравців Людмила Володимирівна зазначила, що їх воля до перемоги буде такою ж непохитної, як і воля бійців, які захищали нашу Батьківщину від  нацизму в роки Другої світової війни.

    До привітань долучився голова Луганської обласної Федерації футболу Шопін І.В.

    І місце виборола «Команда с. Преображенне» (Сватівський район),            ІІ -  «Команда «Старобільський район», ІІІ – «Команда «Промінь» (Новопсковський район). Кращим гравцем турніру визнано Живаго Д.Г. («Команда «Старобільський район»).

    Команди-переможці нагороджено грамотами Сватівської районної ради і райдержадміністрації, призами та короваями.

 

 

 

 

 

23.03.2018 р.

Вшанували активіста ветеранської організації

 

    23 березня заступник голови районної ради Павлова Л.В. і голова Сватівської районної організації  ветеранів, депутат Сватівської районної ради Ващенко Л.І привітали з 90-річним ювілеєм голову первинної ветеранської організації с. Райгородка  Мороз Григорія Івановича.

    Трудові заслуги ювіляра та активну участь у громадянському житті відзначено Подякою та подарунком.

 

 

 

 

 

 

23.03.2018 р.

Театральне мистецтво -

невід’ємна частина української культури

 

     23 березня заступник голови районної ради Павлова Л.В. привітала театральні колективи - учасники заключного етапу ХХХІІІ районного фестивалю дитячої творчості «Театральна весна-2018», який пройшов в Комунальному закладі «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка».

    У своєму виступі Людмила Володимирівна зазначила: «Неможливо взагалі уявити українську культуру без театру. Лише мовою театру можна донести до людини всю глибину людської душі, так гротескно відобразити усі позитивні і негативні риси людини.

     Особливо відрадно, що до театрального мистецтва активно долучається молодь. Впевнена, що учасники цього фестивалю через деякий час обов’язково зроблять свій вагомий внесок у збереження і розвиток нашої культури, прославлять свою малу Батьківщину - Сватівщину в Україні і за її межами».

    Глядачам презентували театральні вистави учні молодших та старших класів шкіл Сватівщини. Журі фестивалю, очолюване актрисою Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру, заслуженою актрисою України Карчковою Наталією Олександрівною, визначило найкращі театральні колективи.

    Найталановитіших дітей - учасників фестивалю відзначено грамотами Сватівської районної ради і райдержадміністрації. Закладам освіти, чиї колективи визнані переможцями, урочисто вручено сертифікати на отримання коштів.

 

 

 

 

23.03.2018 р.

Засідання комісії з орендних відносин

 

   23 березня під головування заступника голови районної ради  Павлової Л.В. відбулося засідання комісії з орендних відносин.

   На засіданні розглянуті  два питання, пов’язані з проведенням конкурсів на право оренди вбудованих нежитлових приміщень загальною площею 13,6 м2 на першому поверсі та 24,9 м2 у підвалі в адміністративному будинку Сватівської районної ради.

   За підсумками розгляду конкурсних пропозицій претендентів, які виявили бажання укласти  договори оренди  на зазначені вище приміщення, переможцями визнано фізичних осіб-підприємців  Ляшевич О.І. та Черевань А.В.

 

 

 

 

 

22.03.2018 р.

Розвиток культурних зв’язків між регіонами –

символ єдності Сіверщини і Слобожанщини

 

   22 березня в Комунальному закладі «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка» відбувся концерт творчого професійного колективу  Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм «Академічний Чернігівський народний хор» (керівник - заслужений діяч мистецтв України Коцур В.В.).

   Делегацію з Чернігівщини очолювали директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації  Левочко О.В. та голова правління Громадської організації «Українська ініціатива» Косенко Ю.

   Голова Сватівської районної ради Сліпець В.В. підписала трьохсторонній Меморандум про співпрацю між Сватівською районною радою і Сватівською райдержадміністрацією та Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації, який дозволить інтенсифікувати творчі контакти між професійними і самодіяльними колективами, сприятиме більш плідному обміну досвідом.

   Гостей району привітала заступник голови районної ради Павлова Л.В. Вона висловила артистам із Чернігівщини слова подяки за талант, самовіддане служіння обраній професії, вагомий внесок у розвиток української культури.

   Голову Чернігівської облдержадміністрації Куліча В.П., художнього керівника та диригента «Академічного Чернігівського народного хору» Коцура В.В., голову правління Громадської організації «Українська ініціатива» Косенка Ю., члена Громадської ради при Сватівській райдержадміністрації Якубова О.  відзначено листами подяки Сватівської районної ради і Сватівської райдержадміністрації за особистий внесок у сприяння зміцнення національної єдності та консолідацію українського суспільства, відродження національних традицій, налагодження культурних зв’язків між Чернігівською областю та Сватівським районом.

   Із творчістю митців з берегів Десни ознайомилися: делегації трудових колективів підприємств, організацій і агроформувань району, учні шкіл         м. Сватове, мешканці Сватівщини.

   Завершилося свято музики флешмобом на майдані Злагоди в м. Сватове, під час якого гості та мешканці району намалювали зображення малого Державного Гербу України – тризуба. Флешмоб був присвячений 100-річчю затвердження Українською Центральною Радою тризубу гербом  України.

 

 

 

 

19.03.2018 р. 

Триває ліквідація наслідків негоди

 

    19 березня заступник голови районної ради Павлова Л.В. взяла участь в апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та інших органів виконавчої влади, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Либа О.В.

    Під час наради заслухана інформація про стан виконавської дисципліни, розгляд звернень громадян, надходження та використання коштів районного бюджету, охорони правопорядку на території району.

    Заступник начальника  Сватівського міськрайонного відділу державної пожежно-рятувальної частини № 19 Якухін С.С. поінформував присутніх про хід робіт з очищення доріг району від снігових заметів.

    За підсумками апаратної наради прийняті відповідні організаційні рішення.

 

 

 

 

22.01.2018 р.

День Соборності - свято, яке об’єднує українське суспільство

     22 січня голова районної ради Сліпець В.В., голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х., заступник голови районної ради Павлова Л.В., заступники голови райдержадміністрації, депутати районної ради, трудові делегації підприємств, установ і організацій, члени Громадської ради при Сватівській райдержадміністрації, військовослужбовці Збройних Сил України, учні шкіл міста взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку в м. Сватове.
     Звертаючись до земляків, голова районної ради Сліпець В.В. зазначила: 
     «99 років тому відбулась вікопомна подія для всього українського народу - 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка - об’єдналися в самостійну соборну державу.
Сьогодні день Злуки - день коли ми згадуємо ЗУНР, УНР та трагічний досвід української Незалежності...Схиляємо голови перед пам‘яттю всіх, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України в численних визвольних змаганнях…Ми пам’ятаємо, ви серед нас...».
     Цього ж дня квіти покладено до пам’ятника Великому Кобзарю в с. Свистунівка Сватівського району.

     Урочистості продовжилися в Народному домі «Сватова Лучка», де мешканців Сватівщини привітала зі святом заступник голови районної ради Павлова Л.В. Пам'ять захисників України усіх часів була вшанована покладанням квітів до Меморіалу Слави, Пам’яті та Скорботи в м. Сватове.  Почесне право покласти квіти отримали учень 11 класу Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Ростислав Дзюба – зайняв І місце в обласному етапі 18 Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика та І місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і учениця 11 класу НВК «Сватівська ЗОШ І ст. - гімназія» Єлизавета Девдюк - виборола І місце в обласному етапі 8 Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнів та студентської молоді ім. Т.Шевченка.
     Солісти та самодіяльні колективи Сватівщини презентували до уваги присутніх концертну програму.
     Керівники району також взяли участь в акції – ланцюзі єднання «Моя Україна - єдина неподільна», проведеній мешканцями району на майдані Злагоди в Сватовому.

 

 

 

 

 

 

22.01.2018 р.

Вшанували Почесного громадянина Сватівського району

 

     20 січня голова районної ради Сліпець Л.В. і заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. привітали з днем народження Почесного громадянина Сватівського району Королька Леоніда Миколайовича та побажали видатному краєзнавцю здоров’я, довгих років життя, нових успіхів у вивченні історії рідного краю.
     Від імені Сватівської районної ради Леоніду Миколайовичу вручено квіти та подарунок.

 

 

 

 

 

 

 

 

17.01.2018 р.

Обмін досвідом з питань регуляторної політики 
 

     17 січня відбувся семінар з питань реалізації державної регуляторної політики, у якому взяли участь сільські голови, секретарі та землевпорядники сільських рад району, начальник відділу з питань комунальної власності, юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради Налобіна М.А.
     Завідувач сектором Державної регуляторної служби України в Луганській області Андрєєв О.О. висвітлив перед учасниками семінару питання здійснення державної регуляторної політики, методики проведення аналізу регуляторного впливу (розгляд етапів проведення аналізу, огляд класичних помилок при здійсненні аналізу регуляторного впливу) та М-тесту, як складової аналізу регуляторного впливу.
     Розглянуті також питання:
- про розроблення (оновлення) містобудівної документації у Сватівському районі на 2018-2021 роки та роль територіальних громад у плануванні територій на місцевому рівні;
- про особливості подання документів для державної реєстрації земельних ділянок;
- про організацію роботи Центру надання адміністративних послуг з питань державної реєстрації земельних ділянок.
     Між учасниками заходу відбувся конструктивний обмін думками з найбільш актуальних питань регуляторної політики.

 

 

 

 

 

17.01.2018 р.

Висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування - запорука зміцнення громадянського суспільства

 

     17 січня під головуванням заступника голови районної ради Павлової Л.В. відбулося засідання комісії із визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Сватівської районної ради у І півріччі 2018 року. Засідання проведено в рамках конкурсу, оголошеного районною радою, з метою визначення за його результатами друкованого засобу масової інформації для подальшого укладання договору.
     За результатами розгляду документів поданих на конкурс комісія визначила переможцем МКП «Редакція видання Сватівської міської ради «Голос громади».

 

 

 

 

 

 

 

15.01.2018 р.

Життя Сватівського району – невід’ємна частина життя цілої України

 

     15 січня голова районної ради Сліпець В.В. і заступник голови районної ради Павлова Л.В. відвідали з робочою поїздкою Ковалівську сільську раду. Керівники районної ради провели зустріч с кореспондентами газет «Урядовий кур’єр», «Голос України», «Луганщина UA» в с. Кармазинівка. Ковалівський сільський голова Шевельова Т.В. ознайомила гостей району з історією Лаврського скиту Свято-Успенської Святогорської Лаври, розташованого в даному населеному пункті.
     Гості відвідали Ковалівську сільську раду і філію № 6 с. Ковалівка Комунального закладу «Сватівська районна централізована бібліотечна система», в будівлі якої створено музейну кімнату. Історія села, історія побуту його жителів та біографії старожилів є головними складовими частинами експозиції. Особливе зацікавлення представників друкованих засобів масової інформації викликало мистецтво «торцювання» - це своєрідне декоративно-ужиткове мистецтво віднайдене мешканками села, котрі за допомогою різнокольорового папіру та клею роблять справжні картини.
     Представники засобів масової інформації отримали подарунки - іконки та духовну літературу від імені Митрополита Святогорського, вікарія Донецької єпархії, намісника Свято-Успенської Святогорської Лаври Арсенія.
     Заходи продовжилися в м. Сватове, де Віта Володимирівна під час розгорнутого інтерв’ю ознайомила представників «четвертої влади» з економічним, соціальним і культурним розвитком Сватівщини, з проблемними питаннями краю та планами на майбутнє.
     Директор Комунального закладу «Сватівський районний народний краєзнавчий музей» Бондарєва Я.В. розповіла гостям Сватівщини історію підземного православного монастиря, який знаходиться біля с. Преображенне. Зазначений монастир побудований у другій половині ХVІІ століття.  Його архітектура та зображення на скелях не знаходять повних аналогій у галерейних монастирях не лише регіону Дону та Сіверського Дінця, але й цілої Східної Європи. 
     Журналісти відвідали нещодавно створену Нижньодуванську об’єднану територіальну громаду.

 

 

 

 

 

 

15.01.2018 р.

Оперативне вирішення питань життєдіяльності - запорука збереження стабільності та успішного розвитку

 

     15 січня заступник голови районної ради Павлова Л.В. взяла участь в апаратній нараді голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівниками установ і організацій району.
     На нараді розглянуті результати роботи Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Луганській області у 2017 році та шляхи поліпшення надходжень до бюджетів усіх рівнів у поточному році. Підіймались питання стану виконавської дисципліни, розгляду звернень громадян, призначення житлових субсидій мешканцям Сватівського району, очищення доріг місцевого значення.
     Голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х. поінформував присутніх, що 11 січня 2018 року на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було прийнято рішення вважати ліквідованою надзвичайну ситуацію, що сталася на складах ракетно-артилерійського озброєння в м. Сватове 29 жовтня 2015 року. У своєму виступі Дмитро Хайдарович зазначив, що ці висновки комісії є передчасними, наслідки надзвичайної ситуації усунені частково й тому ініціював створення нової обласної комісії з ліквідації наслідків вибухів на складах озброєння.

 

 

 

 

 

 

12.01.2018 р.

Талановита молодь - це майбутня еліта Сватівщини

 

     12 січня заступник голови районної ради Павлова Л.В. та заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. привітали талановитих дітей Сватівщини - переможців музичних та мистецьких конкурсів 2017 року усіх рівнів на урочистому заході в Сватівській районній школі мистецтв ім. В.Зінкевича.
     Обдарованих дітей відзначено листами подяки Сватівської районної ради і райдержадміністрації за особистий внесок у розвиток культури району і області, плідну працю й творчі здобутки та з нагоди Новорічних та Різдвяних свят, їм вручені солодкі подарунки.
     Викладачі та музичні колективи школи мистецтв презентували до уваги учасників свята концертні номери.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.01.2018 р.

Реформування закладів медицини району – невідкладна вимога часу

 

     9 січня заступник голови районної ради Павлова Л.В. взяла участь в апаратній нараді голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівниками установ і організацій району.
     На нараді підіймалися питання реформування медичних закладів, проведення ремонтів закладів культури, доріг району. Особлива увага була приділена питанню забезпечення лікарень Сватівщини вакциною проти сказу.
     Розглянуті також стан виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян.
     За підсумками апаратної наради прийняті відповідні рішення організаційного характеру.

 

 

 

 

 

03.01.2018 р.

Підтримати дитину у скрутну хвилину – наш людський обов’язок

     3 січня заступник голови районної ради Павлова Л.В. та голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х. привітали прийомні родини району на святковому засіданні районної комісії з питань захисту прав дитини в Районному молодіжному центрі «Слобожанська духовна криниця ім. М.Щепенка».
     Звертаючись до прийомних батьків та батьків-опікунів Людмила Володимирівна зазначила: «Дякую вам за ваше добре серце, за турботу, за тепло, яке ви віддаєте дітям. Ви дали кожній дитині, яка зростає у родинах, найважливіше - щастя мати тата і маму. Відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Лише так можна виховати справжнього громадянина країни, який буде здатен брати на себе відповідальність. Можете бути впевнені: добро, яке відчули ваші діти, повернеться до вас у вигляді щирої турботи і поваги. Можу вас запевнити, що увага органів місцевого самоврядування до дітей-сиріт ніколи не ослабне. Робиться все можливе, щоб діти змогли впевнено вступити в доросле життя. Придбання будинків для дітей – це лише один з багатьох кроків районної влади».
     На Сватівщині придбано протягом 2017 року, на місцевих вторинних ринках нерухомості, для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, чотири квартири у м. Сватове та п’ять одноповерхових садибних житлових будинків у селах Мілуватка, Рудівка, та Гончарівка.
     Прийомних батьків та батьків-опікунів району відзначено листами подяки Сватівської районної ради і райдержадміністрації, дітям подаровані м’які іграшки і солодощі.

 

 

 

 

 

02.01.2018 р.

Час, коли до кожної оселі приходить свято

     31 грудня голова районної ради Сліпець В.В. привітала мешканців Містківської і Петрівської сільських рад з наступаючим 2018 Новим Роком.
     Віта Володимирівна побажала землякам мирного неба, здоров’я, щастя, нових успіхів в справі розвитку нашої малої Батьківщини – Сватівщини та плідної праці заради зміцнення нашої незалежної України.

 

 

 

 

 

 

 

29.12.2017 р.

Шановні мешканці Сватівщини!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди наступаючого Нового Року та Різдва Христового!

 

     Рік, що минув, приніс у наше життя багато подій. Були серед них і вагомі перемоги - щедрий врожай ранніх зернових культур, придбання медичного обладнання для лікарні, автобусів для шкіл та соціального житла для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування; відремонтовані дошкільні навчальні заклади та зроблені інші реальні кроки до покращення життєвого рівня населення нашого краю. 
     Є у нас в душі і спільна біль - на Донбасі продовжують гинути люди, руйнуються міста і села. Проте, головне те, що ми не втратили віри у себе, у свої сили й впевнено рухаємося по шляху реформ.
     Попереду на нас чекає багато роботи. Впевнена, що згуртувавшись ми зможемо досягти успіху. 
     Бо ми здатні брати на себе відповідальність і напружено працювати заради європейського майбутнього нашої країни.
     Тож зберегти єднання усіх гілок влади та громадськості району – головна умова того, що ми залишимося непереможні. Сватівщина завжди була козацьким краєм, волелюбний характер якого не міг здолати жоден ворог. Так було і так буде.

Шановні земляки!
 

     Знаю, що тому - хто бореться за справедливість, тому - хто вболіває за суспільні справи, завжди допомагає Господь Бог та Доля.
     У цю передсвяткову мить, коли наповнені келихи з шампанським, бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, довгих років життя, щастя, постійної підтримки рідних та близьких вам людей.
     З кожним роком ми становимося все мудрішими й цей досвід дозволяє нам впевненіше дивитися у майбутнє.

Зустрічаймо ж новий 2018 рік та Різдво Христове!
Зі святами вас!

 

Голова Сватівської районної ради                                                             В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

28.12.2017 р.

     28 грудня депутати Сватіської районної ради Русанова Л.П. та Ващенко Л.І. привітали дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні у Сватівський центральній районній лікарні та вручили їм новорічні подарунки.

 

 

 

 

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА