Сьогодні: середа, 29 березня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАРайонна рада
Інше

 

 

27.03.2017 р.

Шановні  митці театральної сцени  Сватівщини!

Вітаю вас з професійним святом - Міжнародним днем театру!

 

         У кожного народу є своя душа, котра знаходить своє відображення у творах мистецтва,  у тривалих важких творчих пошуках будь-якого митця.

         Й серед цих мистецтв одне з провідних місць займає саме театр. Лише гра на театральній сцені потребує стільки майстерності, такого знання життя, справжнього відчуття прекрасного, такого вимогливого ставлення  до виконання своїх професійних обов’язків.

         Життя переконливо свідчить, що театральні колективи Сватівщини сповна відповідають цим вимогам.

         Тож бажаю  учасникам театральних колективів району мирного неба, міцного здоров’я,  ще більш гучних оплесків вдячних глядачів та нових творчих успіхів в ім’я розвитку культури України.

 

 

 

Зі святом вас!

 

 

 

Голова Сватівської районної ради                                             В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

 

27.03.2017 р.

Візит архієпископа Никодима на Сватівщину

 

     27 березня голова Сватівської районної ради Віта Сліпець взяла участь в божественній літургії, яка була приурочена 10-річчю створення Сєвєродонецькій єпархії Української Православної Церкви. Богослужіння проводив Високоприосвященійший Никодим, архієпископ Сєвєродонецький і Старобільський УПЦ. Урочиста служба відбулась у храмі Покрови в с. Коломийчиха.

     Віта Володимирівна зауважила, що на сьогодні церква лікує людські душі від ненависті та злоби, та подякувала священнослужителям за небайдуже ставлення до Луганщини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.03.2017 р.

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!
Вітаю вас з професійним святом!

         В один із найважчих моментів в історії України, у відповідальний для держави та народу час, Національна гвардія стала однією з провідних сил оборони України, виступила надійним гарантом суверенітету і територіальної цілісності держави.
         Тож в день свята щиро вітаю військовослужбовців та патріотів-добровольців Національної гвардії України, які сьогодні, ризикуючи власним життям, захищають наші східні кордони від агресії Росії.
         Нехай синівська любов до України, приклад бойових подвигів славетних попередників, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народу.
         Бажаю вам та вашим родинам миру, злагоди, міцного здоров’я, щастя та добра.
        Зі святом вас!

 

Голова районної ради                                 В.В. Сліпець

 

 

 

 

25.03.2017 р.

Шановні працівники Служби безпеки України!
Вітаю вас з професійним святом!

        Продовжуючи кращі традиції своїх попередників нинішні покоління працівників Служби безпеки України відстоюють територіальну цілісність і суверенітет України.
        Впевнена, що працівники СБУ і надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотримання принципів законності, справедливості, професіоналізму.
        Від щирого серця бажаю вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, благополуччя, доброго настрою та невичерпної життєвої енергії.
        Зі святом вас!

 

Голова районної ради                                      В.В. Сліпець

 

 

 

 

22.03.2017 р.

Шановні таксисти Сватівщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Міжнародного дня таксиста!

         На тему вашої професії багато шуткують та складають анекдотів, але саме ви надаєте нам допомогу в скрутну хвилину, швидко й надійно дістатися до дому, або в інші такі необхідні нам місця. Ваша праця для нас надзвичайно важлива – бо тільки в машині таксі ми знайомимось із новими виконавцями шансону, вдихаємо аромат пряної пахучки, та виливаємо на Вашу голову свої почуття. Ви свого роду психологи для всіх нас.
         Бажаю Вам міцного здоров’я, вдачі і здійснення усіх ваших мрій. Щоб ви завжди і всюди встигали, знаходили вірний шлях, бачили перед собою лише рівні й чисті дороги та, щоб вас завжди супроводжували щедрі на чайові клієнти.
         Вітаю вас зі святом!

 

Голова районної ради                               Сліпець В.В.

 

 

 

 

22.03.2017 р.

Привітали таксистів Сватівщини

        22 березня голова районної ради Сліпець В.В. і радник голови районної ради Рибалкін О.М. привітали таксисів Сватівщини з професійним святом - Міжнародним днем таксиста та вручили вітальні листівки.
        Віта Володимирівна подякувала своїх земляків за те, що вони вибрали в житті таку відповідальну і таку необхідну для людей професію.
        Побажала міцного здоров’я, вдачі та здійснення усіх професійних і особистих планів.

 

 

 

 

21.03.2017 р.

Хто поезію не знає,
Краси не розуміє

Шановні поети Сватівщини!
Вітаю вас з професійним святом!

        Уявіть наше життя без поезії… Без привітань до свят, без пісень, без Шевченка, Пушкіна, Лермонтова, Шекспіра, Байрона, сучасних авторів… Це буде нудне життя без вибуху емоцій, виражених простими літерами на папері, без тієї невеликої містики, коли одні і ті ж слова, але написані у певному порядку, можуть зворушити до сліз або залишити абсолютно байдужим. Сила слова володіє особливою енергією, що зваблює за собою і підкоряє собі нашу уяву. Щодня життя доводить нам вірність цих тверджень. Багатьом зі сватівчан відомі таки майстри поетичного слова як Кривоніс Сергій Іванович, Гур’єва Олена Михайлівна, Гончаров Юрій Сергійович, Соколко Лідія Василівна, Фоменко Ольга Василівна, Перепелиця Олександр Вікторович, Крюков Андрій Олександрович, Зятєв Сергій Миколайович, Твердохліб Микола Гордійович.

        Впевнена, що ваш високий професіоналізм та наполеглива щоденна праця й надалі сприятимуть зміцненню поетичних традицій нашого краю та будуть надійною запорукою успішного розвитку літератури не лише Сватівщини, а й цілої України. Доброго здоров’я вам і вашим родинам, благополуччя, миру, злагоди, невичерпної енергії, наснаги, нових здобутків в ім’я розвитку літератури. 
        З Всесвітнім днем поезії вас!

 

  Голова районної ради                                             В.В. Сліпець

 

 

 

 

20.03.2017 р.

Спортивні досягнення Сватівщини 


        18 березня голова районної ради Сліпець В.В. привітала в с. Гончарівка Сватівського району учасників обласного кубку з міні-футболу, присвяченого 72-й річниці Перемоги у війні 1939-1945 років. До поздоровлень долучилася заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А.
        Всього у Кубку взяли участь 12 команд з Луганщини та Куп’янського району Харківщини.
        Кращим гравцем турніру визнано Бабенко Артема (команда «Сватівський район»). І місце завоювала команда «Новопсковський район», ІІ - команда «Сватівський район», ІІІ - команда «Кремінський район».
        Бабенко Артема та команди, які зайняли призові місця, нагороджено Кубком та грамотами Сватівської районної ради і райдержадміністрації.

 

 

 

 

19.03.2017 р.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування!

 

         Щиро вітаю Вас із цим професійним святом! Напевно це саме та галузь, де зберігається гендерна рівність, де жінки та чоловіки працюють на рівні. Якщо ще додати до цього, що кожна жінка займається домашнім господарством, то в нас жінки набагато більше задіяні в цій галузі. Наприклад, попрасувала чоловіку сорочку – це побутове обслуговування, підмела та помила підлогу – сфера житлово-комунального господарства. Тому шановні жінки, якщо нашим чоловікам заманеться відмінити жіночий день 8 березня, ми їм влаштуємо такий бойкот, як в житлово-комунальному господарстві так і в побутовому, а може і ще в якомусь….
          Щиро бажаю вам, миру, міцного здоров’я, витримки, оптимізму. Хай вас ніколи не покидає віра, надія, любов!

 

Голова районної ради                                       В.В. Сліпець

 

 

 

 

18.03.2017 р.

Шановні працівники податкової та митної справи!


        Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Своєю щоденною працею ви сприяєте наповненню бюджетів усіх рівнів та виконанню соціальних програм, як центральними, так і місцевими органами влади.
        Вірю, що ваш високий професіоналізм і відданість службовому обов’язку й надалі сприятимуть зміцненню партнерських відносин з платниками податків та митних платежів, наповненню державної скарбниці.
        Нехай доля буде прихильною до вас, а ваша праця на благо Сватівщини зміцнить її соціально-економічну сферу.
Бажаю міцного здоров’я вам та вашим рідним, миру, спокою, сімейного затишку та впевненості у завтрашньому дні.
        Зі святом вас!

 

Голова районної ради                         В.В. Сліпець

 

 

 

 

17.03.2017 р.

Вшанували працівників житлово-комунального господарства

 

         17 березня голова районної ради Сліпець В.В. привітала на урочистому заході в адміністративній будівлі Сватівської міської ради працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення міста з професійним святом.
Керівники району відзначили найкращих працівників подарунками та вручили квіти.
         Силами Сватівської районної школи мистецтв ім. В.Зінкевича до уваги глядачів була представлена святкова концертна програма.

17.03.2017 р.

Шановні мешканці Сватівщини!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди 100-річчя з часу початку Української революції (1917-1921) та з дня утворення Української Центральної Ради!

 

        У кожного сторіччя, у кожної епохи є свої установи та політичні діячі, котрі визначали шлях розвитку цілого суспільства, творили своїми руками історію нашої держави.
         Для українців ними є Українська Центральна Рада та її голова Михайло Грушевський.
         У березні 1917 року в Києві цей представницький орган усього українського народу вперше з часів Богдана Хмельницького впевнено заявив вголос про споконвічні права українського народу на свою власну незалежну державу. Підсумком державотворчого процесу, який очолила Українська Центральна Рада стало проголошення незалежності України 22 січня 1918 року.
        І хоча Українська Народна Республіка не змогла тоді встояти перед лицем зовнішньої агресії, українці отримали ґрунтовний досвід державотворення та зберегли впевненість в тому, що вони обов’язково здобудуть свою державність у майбутньому. І вони скористалися своїм шансом у серпні 1991 року.
        Аналізуючи події Вітчизняної війни 2014 року ще раз приходиш до думки: жоден з висновків, які можна зробити з поразки Української Народної Республіки на початку 20 століття, не втратив сьогодні своєї актуальності.
        Тільки разом, консолідованими зусиллями ми зможемо захистити свою землю від ворогів, зберегти демократичний устрій в державі, забезпечити дотримання прав і свобод людини, гарантувати краще майбутнє для наступних поколінь громадян України.
         Тож сьогодні наше головне завдання бути мудрішими, забути про чвари, припинити конфлікти в середині суспільства, спрямувати усі сили на боротьбу з ворогом, який напав на наші східні кордони.
         Шановні земляки!
         Бажаю Вам головного - миру на українській землі. Впевнена, що ми здатні подолати будь-які труднощі. Досвід процесу державотворення в 1917-1921 роках є надійною пересторогою щодо повторення помилок минулого. Впевнена - ми зможемо відновити територіальну цілісність нашої держави,зміцнити її та остаточно повернутися до кола європейських народів.
         Вітаю вас зі святом!

 

Голова районної ради                                            В.В. Сліпець

 

 

 

 

15.03.2017 р.

«За горами гори, хмарою повиті,
Засіяні горем, кровію политі.
Споконвіку Прометея
Там орел карає,
Щодень божий добрі ребра
Й серце розбиває»

 

        15 березня на майдані Злагоди в м. Сватове попрощалися зі своїм земляком, добровольцем, сержантом Збройних сил України Атакішиєвим Сахібом Магеррам – огли, який загинув 13.03.2017 року внаслідок поранення при виконанні бойового завдання в зоні проведення АТО на Донеччині.
        Провести Сахіба в останню дорогу прийшли представники влади, місцеві жителі, учасники АТО, школярі. 
Голова районної ради Сліпець В.В. звернулася до рідних загиблого героя зі словами подяки за його подвиг. Віта Володимирівна зазначила: «Сьогодні ми прощаємось ще з одним героєм, захисником нашої країни - Атакішиєвим Сахібом Магеррам-огли. Родом із Азербайджану він полюбив Україну всією душею і віддав за неї своє життя. Спи спокійно наш воїн. Ми будемо завжди пам’ятати про тебе».
         Бойові побратими несли тіло героя на руках до місця поховання на центральному кладовищі в м. Сватове.

 

 

 

 

14.03.2017 р.

Вшанували ветеранів Сватівщини


         14 березня голова районної ради Сліпець В.В. привітала в м. Сватове учасників урочистого заходу, присвяченого 30-річчю заснування Організації ветеранів України та Дню українського добровольця.
         Віта Володимирівна вручила добровольцям, присутнім у залі, квіти, а школярі району - сувенірні квітки з цукерками.
         До поздоровлень долучилися заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., Сватівський міський голова Рибалко Є.В., представник ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», військовослужбовець Збройних Сил України Домашин Д.С.
         Голова Луганської обласної організації ветеранів Талдонов М.Г. урочисто нагородив Ващенко Л.І. почесною грамотою Луганської обласної організації ветеранів, а голова Троїцької районної організації ветеранів Свердлов В.О. – вручив подарунок для Сватівської районної організації ветеранів.
         З доповіддю виступила голова Сватівської районної організації ветеранів, депутат Сватівської районної ради Ващенко Л.І.
         Голів первинних ветеранських організацій району відзначено почесними грамотами Луганської облдержадміністрації та почесними грамотами і листами подяки Сватівської районної ради, райдержадміністрації і районної організації ветеранів. На знак пошани подаровані квіти, тематичні буклети, в яких розповідається про історію ветеранського руху в Сватівському районі, та вручено подарунки від Сватівської районної організації Товариства Червоного Хреста України.
         Святковому настрою в залі сприяв виступ самодіяльних колективів та солістів Сватівщини. 
         Для голів первинних ветеранських організацій влаштовано урочистий прийом.

 

 

 

 

14.03.2017 р.

        Шановні ветерани, так сталось, що в історії нашої держави в останній час з’явились нові молоді ветерани, ветерани нової війни, війни за незалежність нашої України. За прикладом наших дідів та прадідів вони піднялись на захист нашої Батьківщини, нашої любої України. 
        І Ви ветерани старших поколінь пройшли великий та нелегкий життєвий шлях. Саме Ви відновлювали та розбудовували нашу державу у післявоєнні роки, саме Ви створювали економічний потенціал нашої любої Сватівщини. Низький Вам уклін! Про долю кожного з Вас можна написати окрему книгу, Ви є епоха, Ви є історія нашого краю нашої держави!
        І Вам добровольці нашої Сватівщини велика подяка від усіх земляків за мир та спокій на нашій землі.
        Сьогодні нелегко живеться всім громадянам України. Та чи не найбільше проблем випало на долю людей старшого покоління. Це Ви – ветерани війни і праці пережили воєнне лихоліття, невтомно працювали на відбудові народного господарства, створювали умови для нормального життя наступних поколінь. Ви є взірцем для молоді у роботі і житті. І за Вашим прикладом ми Ваші нащадки також відродим наші міста нашу землю.
        Вже сьогодні на передньому краї такої потрібної суспільству роботи сьогодні знаходяться голови ветеранських організацій. У багатьох з них далеко не зразковим є стан здоров’я, та й домашні проблеми вимагають постійної уваги. Та все ж, ці небайдужі люди відчувають свою відповідальність за тих, хто живе поруч і тому немало роблять задля вирішення різних питань, що виникають у житті людей старшого покоління.
         Протягом 30 років очолює Райгородську ветеранську організацію Геннадій Іванович Мороз, якому вже майже самому 90 років.
         Багато років головою Маньківської сільської ради працювала Віра Данилівна Григоренко. На території громади розташовано кілька населених пунктів. Хоча відстань між ними немала, Віра Данилівна не залишала поза увагою кожну родину. А після виходу на пенсію вона очолила ветеранську організацію територіальної громади.
         Добре відомою не лише на освітянській ниві, а й серед жителів Сватівщини є Раїса Іванівна Артемчук. Полишивши свою основну професійну справу, вона продовжує громадську діяльність на чолі ветеранської організації Преображенської територіальної громади.
        В неблизькій від районного центру Оборотнівці живе Галина Павлівна Коровнікова. Вже кілька років вона очолює ветеранську організацію. Як людина небайдужа до життя своїх односельців, Галина Павлівна намагається позитивно вирішувати проблеми ветеранів, щоб якось полегшити життя людей поважного віку.
        Ветеранську організацію Сватівської обласної психоневрологічної лікарні очолює Галина Федорівна Шаповалова. Дуже багато корисних справ є на рахунку цієї організації. За безпосередньої участі Галини Федорівни не залишаються поза увагою ветерани, які віддали багато років роботі у цій медичній установі.
        Ветерани депо займають чільне місце у житті Сватівського краю. Ветеранська організація цього підприємства є однією з найбільших в районі. Очолює її Ніна Іванівна Зінченко. Вона відзначається високою відповідальністю за доручену справу, розумінням важливості проблем ветеранів, прагненням позитивно вирішити різні питання.
        Ветеранів колишнього заводу торговельного устаткування очолює відома людина не тільки в нашому районі, а і далеко за його межами Мацюк Володимир Іванович. Зараз немає вже цього підприємства, але Володимир Іванович підтримує тісні зв’язки зі своїми колегами, людьми похилого віку.
        Миколу Дмитровича Риженкова в районі знають як відповідального секретаря районної організації ветеранів, в минулому начальника вузла поштового зв’язку. Ця людина відповідальна, справедлива, прямолінійна та має великий життєвий досвід, який використовує в своїй практичній роботі.
        У нашому районі добре відомий Леонід Григорович Гайдидей. Прекрасний організатор спортивного життя у рідній Гончарівці і загалом на Сватівщині, він і особисто пропагує здоровий спосіб життя, а тепер Леонід Григорович ще й очолює ветеранську організацію Гончарівської громади.
        Напередодні 30 річчя Сватівської районної ветеранської організації свій ювілей відзначила талановита людина, краєзнавець, дослідник історії, автор багатьох збірок з історії Сватівщини, патріот рідного краю Леонід Миколайович Королько Леонід Миколайович працював директором комунального закладу «Сватівський народний краєзнавчий музей» де зробив значний внесок у розвиток музейної справи на Сватівщині.
         Галина Тимофіївна Плющ не зважаючи на свій поважний вік продовжує слідкувати за життям Сватівського району. Завдяки багаторічній самовідданій праці на благо Сватівщини, мудрості,чуйності, відповідальності, доброті, людяності стала яскравим прикладом для молодого покоління.
         Це лише окремі приклади в житті ветеранських організацій району, які представляють різні напрямки діяльності району. Безумовно, добрих слів заслуговують й інші первинні організації. Це небайдужі люди з відкритими серцями і прагненням надати допомогу людям старших поколінь, які цього, безумовно заслужили. 
         Районна рада всіляко намагається підтримувати ветеранів.
         Депутати районної ради на 17 сесії затвердили Комплексну районну програму соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2017-2021 роки. 
         Для підтримки громадян, які опинилися в тяжкому матеріальному становищі, діє районна Програма надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету. У 2016 році така допомога виплачена 121 жителю району на загальну суму 168 тисяч 900 гривень.
         Для деяких категорій громадян, яким чинним законодавством України передбачено безоплатне зубопротезування, у 2016 році профінансовано 8 тисяч 400 гривень за рахунок коштів районного бюджету.
         Виплата компенсації фізичним особам, що надають соціальні послуги також профінансована з районного бюджету. Станом на 1 січня 2017 року вона нарахована 164 мешканцям району на загальну суму 260 тисяч 900 гривень.
         Одним із напрямків роботи районної ради є сприяння в роботі Сватівської районної організації ветеранів, яку очолює депутат районної ради Ващенко Людмила Іванівна. Підтримка уставної діяльності районної ветеранської організації здійснюється з районного бюджету.
         Це ті, кроки, які районна рада може зробити на місцевому рівні, щоб поліпшити умови життя ветеранів.
         Ми, молодше покоління, можемо лише здогадуватися скільки випробувань, болю та витрат вам довелося пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви несете через все своє життя. Бути вашими послідовниками – для нас велика честь і відповідальність.
         У цей урочистий, святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради майбутнього. Ваша самовіддана праця, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.
         Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!
         Миру вам, оптимізму і благополуччя!
         Зі святом вас, шановні активісти ветеранського руху, зі святом шановні добровольці!

 

Голова районної ради                                В.В. Сліпець

 

 

 

 

14.03.2017 р.

Шановні захисники України!
Шановні мешканці Сватівського району! 
Вітаю Вас з Днем українського добровольця!

 

        Вперше, з часів Другої світової війни, на території України палає полум’я війни. Наше суспільство спрямує усі свої сили на захист незалежності України від ворожої навали.
        В роки важких випробувань на кожного громадянина покладена підвищена відповідальність за свій дім, свій край та свою країну, в цілому.
        Саме добровольці є тими, на кого сьогодні рівняється загал українського суспільства. Це люди, у котрих загострене відчуття національної гідності. Вони є прикладок патріотизму для всіх українців.
        Символічно, що перші добровольці пішли в бій прямо з Майдану. З часом до них приєдналися й інші сини та доньки України. Горджуся, що серед них є й представники моєї рідної Сватівщини.

         Шановні добровольці!
         Бажаю Вам успіхів на ниві служіння Батьківщині.
         Мирне небо, яке Ви захищаєте, є головною запорукою усіх інших складових щасливого життя нашого суспільства.
         Зі святом вас!

 

Голова Сватівської районної ради                                В.В. Сліпець

 

 

 

 

13.03.2017 р.

Допомога міжнародних організацій Сватівщині

 

        11 березня голова районної ради Сліпець В.В. і заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. привітали учасників урочистого заходу з нагоди відкриття оновленої Сватівської центральної районної бібліотеки ім. Т. Полякова.
        Урочиста церемонія відкриття бібліотеки пройшла за участі координатора Програми відділу надзвичайних ситуацій та стабілізації Міжнародної організації з міграції (МОМ) Естер Руїз де Асуа та регіонального координатора Міжнародної організації з міграції в Луганській області Єршової Ольги.
         Ремонт і придбання оргтехніки та меблів здійснено в рамках проекту МОМ «Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» та за фінансової підтримки уряду Японії. 
         В заході взяли участь: заступник голови громадської ради при Сватівській райдержадміністрації Карауш О.М., члени ініціативної групи з проведення ремонту бібліотеки, внутрішньо переміщені особи, учні ЗОШ № 2 та ЗОШ № 6 м. Сватове, користувачі бібліотеки, представники засобів масової інформації району.
        Силами хореографічних колективів та солістів КЗ «Народний дім «Сватова Лучка», Сватівського районного молодіжного центру «Слобожанська духовна криниця» ім. М. Щепенка та Сватівської районної школи мистецтв ім. В. Зінкевича до уваги учасників заходу були представлені концертні номери.

 

 

 

 

13.03.2017 р.

Відзначено переможців чемпіонату району з міні-футболу


       11 березня в с. Гончарівка пройшла церемонія нагородження переможців чемпіонату району з міні-футболу серед команд підприємств, установ, організацій району, який проходив у січні-лютому поточного року.
        Від імені голови районної ради Сліпець В.В. спортсменів привітав радник голови районної ради Рибалкін О.М. Учасникам змагань також побажав нових перемог Гончарівський сільський голова Книш Є.С.
        Кращим гравцем турніру визнано Беденко Артема (команда ДСНС). І місце завоювала команда ТОВ «Старобільський елеватор», ІІ місце - команда с. Преображенне, ІІІ місце – команда смт Н-Дуванка.
        Переможці отримали Кубок, їх нагороджено медалями та грамотами Сватівської районної ради і райдержадміністрації.

 

 

 

 

09.03.2017 р.

         Напередодні 8 березня Президент Петро Порошенко нагородив видатних українок: військовослужбовців Збройних Сил за контрактом, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, волонтерів, представниць мистецтва і культури, видатних лікарів, вчителів та науковців.
         Глава держави вручив високі державні нагороди за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю під час зустрічі з видатними жінками України. 
         Медаллю «За військову службу Україні» нагороджена сватівчанка Шкир Вікторія Валеріївна - майор медичної служби, Державна прикордонна служба України. 
          Щиро вітаю Вікторію Валеріївну з високою державною нагородою. Гордимося землячкою!

 

Голова районної ради                              В.В. Сліпець

 

 

 

 

09.03.2017 р.

«А поки що - мої думи…
Вітер тихий з України
Понесе з росою»

        9 березня голова районної ради Сліпець В.В. привітала мешканців району з Шевченківськими святами на мітингу-пам’яті «Нам світить геній Кобзаря», який відбувся в м. Сватове.
        Зі святом земляків також поздоровили заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., перший заступник Сватівського міського голови Жаданова Л.В. та голова Сватівського районного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка Дзюба Є.С.
Керівники органів влади та мешканці району урочисто поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка. Учні Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 декламували вірші Великого Кобзаря.
        В заході взяли участь: депутати Сватівської районної ради, військовослужбовці Збройних Сил України, делегації трудових колективів підприємств і установ та члени громадських організацій району, представники ЗМІ.

 

 

 

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА