Сьогодні: субота, 18 листопада 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАРайонна рада
Інше

13.11.2017 р.

Забезпечити стабільне функціонування суспільнозначущих соціальних об’єктів – першочергове завдання влади

     13 листопада заступник голови районної ради Павлова Л.В. взяла участь в роботі апаратної нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та інших органів виконавчої влади.
     Під час наради заслухана інформація керівників структурних підрозділів райдержадміністрації про невідкладні заходи, які необхідно вжиті для недопущення відключення від електропостачання МКП «Сватівський водоканал».
     Розглянуте питання про надходження та використання коштів районного бюджету. Підіймалися питання, пов’язані з плануванням створення реанімаційного відділення для дітей на базі Сватівської ЦРЛ, завершенням оформлення технічної документації для введення в експлуатацію розвідних мереж газопроводу в с. Містки, обстеженням технічного стану захисних споруд цивільної оборони, підготовкою до проведення урочистого заходу з нагоди Дня працівників сільського господарства. 
     За підсумками апаратної наради прийняті відповідні організаційні рішення.

 

 

 

 

 

09.11.2017 р.

Урочистий захід з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

 

     9 листопада заступник голови районної ради Павлова Л.В. привітала працівників культури Сватівщини з професійним святом на урочистому заході в КЗ «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка».
     До привітань долучилися: голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х., заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації Кузовеніна Н.К., директор КЗ «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка» Рибалко О.В., керівники підприємств, організацій та військовослужбовці Збройних Сил України.
     Питання підтримки закладів культури є одним з пріоритетів депутатського корпусу Сватівської районної ради. Протягом 2016-2017 років зберігається тенденція щодо збільшення видатків загального фонду районного бюджету на утримання закладів культури: видатки у 2016 році склали 6 мільйонів 493 тис. грн., у 2017 році - 9 мільйонів 990 тис. грн.
     Видатки спеціального фонду районного бюджету теж зросли: з 1 мільйона 215 тисяч до 4 мільйонів 748 тис. грн. 
     За розвиток творчого співробітництва, високу професійну майстерність, особистий внесок у розвиток культури району, плідну працю й творчі здобутки найкращих працівників закладів культури відзначено листами подяки Сватівської районної ради і райдержадміністрації, відділу культури Сватівської райдержадміністрації та подарунками. 
     Режисера-постановника КЗ «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка» Ляшик Ганну Вадимівну відзначено листом подяки Міністерства культури України, а керівника народного чоловічого гурту «Сватівські козаки» Ляшика Петра Валентиновича - грамотою Управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації.
     В заході також взяли участь: делегації трудових колективів підприємств і установ, жителі м. Сватове. 
     Солісти та самодіяльні колективи КЗ «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка» презентували до уваги глядачів концертні номери.

 

 

 

 

 

09.11.2017 р.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Сватівщини!
Від усієї душі вітаю вас з професійним святом!

 

     Ви - ті, хто присвятив себе шляхетній справі, - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Мешканці району високо цінують ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі позитивні зміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну.
     Завдяки вашим зусиллям культурні досягнення та традиції нашого Слобожанського краю відомі у найвіддаленіших куточках України. Дякую вам за патріотизм і шанобливе ставлення до своїх видатних земляків-діячів культури. 
     Бажаю вам весни у серці, у душі та у взаєминах із близькими та рідними, міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя, нових творчих здобутків. Нехай здійсняться всі ваші життєві і професійні плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення.
 

Зі святом вас!

 

Голова Сватівської районної ради                                                 В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

 

09.11.2017 р.

Шановні мешканці Сватівщини!
Від усієї душі вітаю вас із Днем української писемності та мови!

 

     Мова – це важливий чинник самовизнання нації, надійна основа розвитку країни, загартована багатовіковою історією та відточена творчістю найталановитіших українських письменників. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися повноцінною частиною свого народу, його історії та культури.
     Українська держава гарантує своїй національній мові всебічну підтримку, робить якнайбільше для того, щоб її престиж у нашому суспільстві зростав, вона міцніла й розвивалася на рідних теренах. Упевнена, що українська мова й надалі служитиме єднанням між минулими і майбутніми поколіннями, возвеличуватиме Україну та український народ.
     Впевнена, що мешканці району і в подальшому будуть шанобливо ставитися до цього безцінного дару. Всебічна підтримка української мови та державності – це те, чим завжди славилася наша козацька Сватівщина. 
     Бажаю всім примножити внесок у збереження й утвердження української мови, виплеканої нашими пращурами, адже вона створює індивідуальне обличчя країни і нації. Нехай материнське слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя!

 

Зі святом вас!

 

Голова Сватівської районної ради                                            В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

08.11.2017 р.

Обмін досвідом між заходом і сходом України - запорука успішного розвитку територіальних громад

 

     8 листопада заступник голови районної ради Павлова Л.В., заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., начальник управління економічного розвитку райдержадміністрації Кобзева Л.М. взяли участь у робочій зустрічі в с. Коломийчиха з делегацією Чернівецької області, яка перебувала на Сватівщині в рамках навчального візиту «Огляд кращих практик співпраці влади, бізнесу та організаціями громадянського суспільства в реалізації проектів розвитку громадами Сходу України». 
     Метою ознайомчого візиту є представлення представникам Чернівецької області результатів проектів, спрямованих на місцевий розвиток; ознайомлення учасників делегації з технологіями залучення ресурсів та реалізації проектів розвитку громад й забезпечення сталості їх результатів, з прикладами успішної співпраці організацій громадянського суспільства, бізнесу та місцевої влади у впровадженні таких проектів. Був зроблений акцент на налагодження партнерства між Чернівецькою, Луганською та Донецькою областями за принципами соціальної єдності та примирення, безпеки, Верховенства права в умовах конфлікту на сході України.
     Під час зустрічі з керівництвом району, представниками Сватівського районного ресурсного центру розвитку громад, громадськими діячами й Коломийчиським сільським головою Чунихіною Н.В. обговорювалися питання щодо застосування досвіду стратегічного планування, підвищення громадської активності задля розвитку села під час проведення реформи децентралізації та реформи галузі освіти, планування розвитку інфраструктури населених пунктів громади. Крім того, гості Сватівщини, ознайомилися з результатами проектної діяльності громади при підтримці Проекту ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та інших міжнародних організацій.
     Між учасниками навчального візиту відбувся конструктивний обмін думками щодо шляхів вирішення проблемних питань.

 

 

 

 

 

08.11.2017 р.

Українська мова - душа нашого народу

 

      В рамках проекту Міністерства культури України «Український Схід» з нагоди Дня української писемності та мови 7 листопада перед мешканцями Сватівського району виступили зі святковою концертною програмою солісти - Анжеліка Рудницька, ЕL Кравчук, Олена Гончарук, Борис Севастьянов та вокалістка українського поп-гурту «Врода» Ольга Нестеренко.
      Заслужену артистку України, радника міністра культури України Анжеліку Рудницьку відзначено листом подяки Сватівської районної ради і райдержадміністрації за організацію та участь в масштабних благодійних проектах і волонтерських заходах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.11.2017 р.

Плідна співпраця з виконавчою владою - запорука успіху реформ

 

      6 листопада заступник голови районної ради Павлова Л.В. взяла участь в роботі апаратної нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та інших органів виконавчої влади.
      Під час наради заслухані інформації про стан виконавської дисципліни, розгляд звернень громадян, призначення житлових субсидій мешканцям Сватівського району, надходження та використання коштів районного бюджету. 
      За підсумками наради прийняті відповідні організаційні рішення.

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

03.11.2017 р.

Шановні залізничники та ветерани залізничного транспорту Сватівщини!
Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

     Щоденною працею багатьох поколінь створювалось і тепер примножується трудова слава вашого колективу. Ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів.
Модернізований залізничний рухомий склад, оновлений вокзал м. Сватове, вдосконалений рівень обслуговування громадян - ось за що вас поважають земляки.
     Дякую Вам за відданість своїй справі, яка вимагає великої відповідальності, дисципліни, а часом і мужності. Бажаю вам нових маршрутів і високих швидкостей. Мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, щастя і підтримки вірних друзів!

Зі святом вас!

 

Голова Сватівської районної ради                                                       В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

03.11.2017 р.

Попередження насильства в сім’ї – запорука зміцнення моральних основ суспільства

 

     3 листопада голова районної ради Сліпець В.В., заступник голови районної ради Павлова Л.В., заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., начальник відділу освіти райдержадміністрації Юхновець О.П., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Шумакова Т.А. взяли участь у флешмобі в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», який провели учні Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.11.2017 р.

Захід з нагоди Дня працівника соціальної сфери

 

     3 листопада голова районної ради Сліпець В.В. та перший заступник голови райдержадміністрації Либа О.В. привітали з професійним святом соціальних працівників Сватівщини.
     Звертаючись до присутніх Віта Володимирівна зазначила: «Я вітаю зі святом вас, - людей, які обрали для себе справою життя нелегку місію, - постійну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві».
     Найкращих соціальних працівників району нагороджено листами подяки Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації, грамотами Луганського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, грамотами та листами подяки Сватівської районної ради та райдержадміністрації за повсякденну злагоджену працю, зразкове виконання службових обов’язків, чуйне ставлення до людей.
     Солісти та самодіяльні колективи Комунального закладу «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка» презентували до уваги присутніх концертні номери.

 

 

 

 

 

03.11.20017 р.

Шановні працівники соціальної сфери Сватівщини!
Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

     Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що громадяни, які потребують допомоги, уваги і підтримки держави, не забуті, не залишені напризволяще, бо відчувають себе захищеними у цей непростий для нашої держави час.
     Ви, дорогі працівники соціальної сфери, є ті, хто приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ті - хто прагне допомогти і підтримати кожного. Служіння обраній вами справі потребує гострого почуття обов’язку, високого професіоналізму, доброти та душевної щедрості. 
     Переконана, що ваш високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам мешканців району. З почуттям великої вдячності бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя і благополуччя. Миру і подальших успіхів у роботі. Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя завжди дають дружні всходи в серцях і душах людей!

Зі святом вас!

 

Голова Сватівської районної ради                                           В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

03.11.2017 р.

Сакура, як символ дружби та єднання між українським і японським народами

 

     3 листопада голова районної ради Сліпець В.В., заступник голови районної ради Павлова Л.В., перший заступник голови райдержадміністрації Либа О.В., заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., Сватівський міський голова Рибалко Є.В., делегації трудових колективів підприємств і організацій району висадили на майдані Злагоди в м. Сватове саджанці сакури. Цього року відзначається 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Японією і Україною.
     За фінансової підтримки Уряду Японії та активної участі Міжнародної організації міграції на Сватівщині втілено в життя проект «Єднаймося, разом - сила!» - проведено роботи з оновлення Сватівської Центральної районної бібліотеки ім. Т.Полякова. Співробітники бібліотеки отримали саджанці у рамках другої хвилі зазначеного конкурсу та в рамках кампанії «2500 сакур», яку проводить Посольство Японії.

 

 

 

 

 

30.10.2017 р.

Захід з нагоди 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників


     28 жовтня голова районної ради Сліпець В.В., заступник голови районної ради Павлова Л.В., заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., військовослужбовці Збройних Сил України, керівники підприємств, установ, організацій і агроформувань, представники засобів масової інформації району взяли участь в покладання квітів до Меморіалу Слави, Пам’яті і Скорботи на пл. 50-річчя Перемоги в м. Сватове.
     Звертаючись до земляків та гостей району Віта Володимирівна зазначила: «Горджуся тим, що наш народ не скорився, зумів дати відсіч підступному ворогові. Участь в героїчній обороні Києва, Одеси, Севастополя, в переможних битвах під Москвою, Сталінградом та на Курській Дузі – таким був внесок мешканців нашого району в корінний перелом Другої світової війни, який стався у 1943 році. І вже через рік був відновлений західний кордон нашої держави».
     Цього ж дня Віта Володимирівна привітала з 55-річним ювілеєм депутата Сватівської районної ради 7 скликання, керівника ТОВ АФ «Слобожанська» Полякову Л.П. та відзначила її листом подяки Сватівської районної ради за уміле господарювання, активну життєву і громадську позицію.

 

 

 

 

 

28.10.2017 р.

Шановні автомобілісти і дорожники Сватівщини!
Щиро вітаю вас з професійним святом!

     У сучасному світі якість доріг – це, беззаперечно, те чим може пишатися держава або ж територіальна громада. Тим більш мені приємно констатувати, що дороги Сватівського району завжди були найкращими на Луганщині.
     Саме від щоденних зусиль дорожників залежить, чи зможемо ми користуватися шляхами в будь-яку пору року.
     Від усієї душі зичу Вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання нашої незалежної України.
     Шановні водії! Намотуючи кілометри на спідометрі, вірно шануйте автомобільне братство. І тоді ваш шлях буде освітлений добрим зеленим світлом всіх світлофорів.
     Як говориться - ні цвяха, ні жезла!

     Зі святом вас!

 

Голова Сватівськоїрайонної ради                                    В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

28.10.2017 р.

Шановні жителі Сватівщини! Дорогі ветерани!

     28 жовтня – знаменна в історії України і в житті кожного з нас дата – 73-я річниця з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.
     У цей день висловлюю слова щирої вдячності нашим ветеранам, які ціною власного життя та неймовірних страждань вибороли право на свободу українському народові, віддали усі свої сили відбудові країни, піднявши її з попелу згарищ. Доземний уклін і безмежна шана колишнім воїнам за все, що їм довелося пережити, винести і звершити. Не менш вагомий внесок у перемогу зробило й цивільне населення, яке виробляло зброю на заводах, сіяло хліб на ланах для постачання армії.
     Пам'ять про ті буремні роки назавжди залишиться в наших серцях, служитиме зразком патріотизму у ставленні до своєї Батьківщини, відданості нашій державі.
     Шановні земляки! Будьмо гідними наступниками героїчного покоління визволителів, бережімо злагоду у суспільстві, гуртуймося для того, щоб спільними зусиллями зробити прийдешній день кращим. Бажаю вам довгих років життя, міцного здоров’я, бадьорості духу та родинного затишку.

 

Голова Сватівської районної ради                                                                     В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

27.10.2017 р.

Виїзний прийом громадян в с. Куземівка
 

     27 жовтня голова районної ради Сліпець В.В. провела виїзний прийом громадян в Куземівській сільській раді. У заході взяла участь заступник голови районної ради Павлова Л.В. Найбільше мешканців сільської ради турбували питання: виплати орендної плати за майнові паї, нарахування пенсій колишнім працівникам ППА «Куземівська», урегулювання питання щодо безперешкодного доступу рибалок до орендованих ставків.
     За підсумками особистого прийому громадян вжиті заходи реагування, громадянам надані роз’яснення.
Мешканцям територіальної громади надано юридичну допомогу начальником «Сватівського Бюро правової допомоги» Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Будником М.В.
     Віта Володимирівна привітала з 55 - річним ювілеєм директора Куземівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жулій Л.Д. та відзначила її листом подяки Сватівської районної ради за творчий підхід до педагогічної справи, активну життєву і громадську позицію, вагомі здобутки на освітянській ниві.

 

 

 

 

 

20.10.2017 р.

Тісна співпраця органів місцевого самоврядування і виконавчої влади – запорука успішного втілення реформ у життя

     20 жовтня заступник голови районної ради Павлова Л.В. взяла участь в апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та інших органів виконавчої влади.
     На нараді заслухані інформації про початок опалювального сезону в закладах освіти та медицини району, про підсумки збиральних робіт 2017 року та сівби озимих культур під урожай 2018 року, про основні напрямки пенсійної і медичної реформи в Україні та обговорювалися інші поточні питання життєдіяльності Сватівщини.
     За підсумками апаратної наради прийняті відповідні організаційні рішення.

 

 

 

 

 

20.10.2017 р.

Не залишатися осторонь – головна ознака бізнесу відповідального перед суспільством

     19 жовтня голова районної ради Сліпець В.В. провела зустріч з підприємцями району, на якій обговорювалося питання надання благодійної допомоги сироті, мешканці м. Сватове Рибальченко Владі Володимирівні.
     Рибальченко В.В. опинилася в складних життєвих обставинах - її приватний будинок не готовий до опалювального сезону та потребує термінового ремонту.
     За підсумками зустрічі приватні підприємці Привалов Л.М., Михайлов Я.М., Гордієнко В.А., Пастух О.О. прийняли рішення надати благодійну допомогу зазначеній особі шляхом придбання будівельних матеріалів. Сирота не залишиться без підтримки і в майбутньому.

 

 

 

 

 

 

14.10.2017 р.

Вшанували захисників України

     14 жовтня заступник голови районної ради Павлова Л.В. привітала воїнів Збройних Сил України та представників усіх інших силових структур, які дислокуються на Сватівщині, на районному урочистому заході з нагоди Дня захисників України в Народному домі «Сватова-Лучка».
     Звертаючись до військовослужбовців Людмила Володимирівна зазначила: «Сьогодні ви – це наша надія на те, що в Україні відновиться мир. Ви – запорука спокою українських сіл та міст. Ми віримо в вашу мужність та відвагу. Знаємо, що під час виконання службового завдання ви кожну мить ризикуєте своїм життям. Ми обіцяємо свою підтримку та бажаємо козацького здоров’я, успіхів та якомога скорішого повернення до дому, до своїх родин! З вірою у душі та серці ви зможете пройти усі негаразди, здолати ворогів та відновити мир в Україні». 
     Найкращих воїнів Збройних сил України, співробітників Сватівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області та Сватівського міськрайонного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Луганській області відзначено листами подяки Сватівської районної ради і райдержадміністрації.
     Солісти та самодіяльні колективи Народного дома «Сватова-Лучка» презентували до уваги учасників урочистостей святкову концертну програму.
     У рамках святкувань пройшли спортивні змагання «Козацькі розваги» на майдані Злагоди.

 

 

 

 

 

 

Зберегти пам'ять про загиблих воїнів - наш священний обов’язок

13 жовтня заступник голови районної ради Павлова Л.В., голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х., депутати районної ради, військовослужбовці Збройних Сил України, делегації трудових колективів підприємств, установ, організацій і агроформувань району, учні шкіл м. Сватове взяли участь у покладання квітів до Меморіалу Слави, Пам’яті і Скорботи на пл. 50-річчя Перемоги в м. Сватове.

Духівництво УПЦ та УАПЦ відслужило панахиду за загиблими захисниками України.

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА