Сьогодні: понеділок, 16 липня 2018  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАРайонна рада
Інше

17.05.20018 р.

    17 травня заступник голови районної ради Павлова Л.В., заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. привітали учасників футбольного фестивалю "Відкриті уроки футболу" серед учнів загальноосвітніх шкіл Сватівського району. Серед почесних гостей були присутні: регіональний координатор соціальних проектів Федерації футболу України, начальник Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Кравченко Ю. Ю., начальник відділу ювенальної превенції ГУ НП України в Луганській області, підполковник поліції Кашута Д.Г., директор КЗ «Луганська обласна ДЮСШ для інвалідів», майстер спорту з важкої атлетики, чемпіон Світу і Європи, учасник Олімпійських ігор, почесний громадянин міста Сватове Рибальченко С.А.
     Даний захід проводиться під егідою Федерацією футболу України за участі міжнародних організацій Данії та Німеччини та у співпраці з Міністерством освіти у науки України, Міністерством внутрішніх справ України, обласними, районними органами виконавчої влади і місцевого самоврядування. 
     Під час заходу діти активно брали участь у правовій вікторині, показували знання правил дорожнього руху, проходили інструктаж про вибухонебезпечні предмети і правила поведінки з ними.
Всі команди-учасники конкурсів були нагороджені призами.

 

 

 

 

 

 

17.05.2018 р.

Захід з нагоди Всесвітнього дня вишиванки

     16 травня заступник голови районної ради Павлова Л.В., виконавчий апарат районної ради були взяли участь у святі національної єдності «Вишиванка єднає українців», що відбувся на майдані Злагоди в м. Сватове. «Вишиванка – це свідок багатовікової героїчної і одночасно трагічної історії нашого народу, вишиті на ній візерунки увібрали у себе мудрість і досвід народу». 
     Усі бажаючі мали можливість взяти участь у параді вишиванок, була організована робота фотозони.

 

 

 

 

 

 

 

17.05.2018 р.

Кричить душа, від болю пада в ноги. 
Зриває серце клекіт журавлів.
На небі – біла янгольська дорога
Синів, що відірвались від землі…

 

    16 травня заступник голови Сватівської районної ради Павлова Л.В. та виконавчий апарат були присутні на меморіальному заході з нагоди вручення рідним загиблого бійця, молодшого сержанта Олександра Рибальченка, уродженця села Коржове, ордена «За мужність» ІІІ ступеня. 
     Нагороду вручили заступник голови Луганської облдержадміністрації Лішик О.П. та військовий комісар Сватівського районного військового комісаріату майор Тищенко В.В. 
     Указом Президента України Петра Порошенка № 98/2018 від 06.04.2018 р. «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку Олександр Рибальченко відзначений урядовою нагородою посмертно.
     Олександр Рибальчено загинув в бою на Донеччині 1 лютого 2018 року. У перший рік війни став добровольцем батальйону «Луганськ-1». У грудні 2017 року Указом Президента України Олександр Рибальченко був нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни». 
     Заступник голови районної ради Павлова Л.В., вітаючи родину сказала: «На превеликий жаль, орден «За мужність» ІІІ ступеня вашій родині вручається посмертно. Це наші єдині й нероздільні святощі, наша пам’ять. 
     На вівтар України поклала своє життя зовсім молода людина: Ваш онук, син, брат. Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час енергії і молодечого запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Олександр шукав і відкривав свої ідеали, реалізовував найсміливіші плани і був повен сподівань про мир і спокій, взаєморозуміння та повагу. Життєвий подвиг Олександра є прикладом самовідданості та глибокої любові до Вітчизни.
Схиляю голову перед пам’яттю та відвагою Олександра! Вклоняюся низько Вам, Валентино Іванівно, та Борису Михайловичу, всім вашим рідним, всім петрівчанам - за виховання, мужність Героя, який поліг під кулями, захищаючи цілісність нашої країни! Нехай скоріше закінчується війна, нехай швидше повертаються живими додому наші хлопці!»
     Урочисте вручення Ордена «За мужність» ІІІ ступеня рідним Олександра - це визнання його бойових заслуг перед народом України, нагадування всім нам про те, яку дорогу ціну ми сплатили за право вільно жити на своїй землі.

 

 

 

 

 

17.05.2018 р.

Шановні мешканці Сватівщини!

     У календарі українців є багато свят: і державних, і професійних.
     Особливе місце займає серед них посідає свято, яке гранично точно відображає душу українця, його жагу до волі, красоту національної культури. Це – Всесвітній день вишиванки.
    Вишиванка – це свідок багатовікової героїчної і одночасно трагічної історії нашого народу, вишиті на ній візерунки увібрали у себе мудрість і досвід народу.
     Шановні земляки!
     Поки існує вишиванка буде існувати українська культура й самі українці, як нація.
     Наш священний обов’язок - гідно оберігати усі скарби нашої культури, які залишили нам діди та прадіди, передати їх наступним поколінням. Й вишиванка є серед цих скарбів є головним символом нашої самобутності та непереможності.
     Зі святом вас!

 

Голова Сватівської районної ради                                      В.В.Сліпець

 

 

 

 

 

14.05.2018 р.

Підтримаємо українську культуру – гарантуємо успішний розвиток країни

    11 травня на майдані Злагоди в м. Сватове пройшла обласна культурно-мистецька акція «Український формат».
Митців-гостей району та глядачів-земляків привітала заступник голови районної ради Павлова Л.В.
    Усі бажаючі мали можливість взяти участь в караоке-грі. 
    У глядачів особливе захоплення викликала виконавча майстерність ансамблю пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії.

 

 

 

 

 

11.05.2018 р.

Загартувати силу духу і відмінно володіти ратною справою - обов’язок патріота України

     11 травня заступник голови районної ради Павлова Л.В., заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. взяли участь в урочистій церемонії відкриття районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»), яка пройшла біля вартової вежі в «Козацькій слободі» на західній околиці м. Сватове. Метою гри є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва. 
     Символічно, що саме на цьому місці ще у 17 сторіччі козаки Ізюмського слобідського козачого полку збудували вартову вежу, за допомогою якої боронили свою малу Батьківщину – слободу Сватову Лучку та південні кордони української землі.
     У змаганнях, які будуть тривати протягом 11-13 травня, беруть участь учні 5-9 класів шкіл району. Основною базою для проведення гри обрано Сватівський районний комунальний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Гончарівський» в с. Гончарівка Сватівського району.

 

11.05.2018 р.

Театральне мистецтво – сила, яка виховує і об’єднує суспільство

     10 травня в Комунальному закладі «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка» актори Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру презентували до уваги керівників та мешканців району виставу - іронічну притчу «Лавина».
     Колектив театру відзначено листом подяки Сватівської районної ради та райдержадміністрації за популяризацію українського та зарубіжного класичного театрального мистецтва на Сватівщині.

 

 

 

 

 

 

10.05.2018 р.

Заходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

     9 травня заступник голови районної ради Павлова Л.В. взяла участь у мітингу на пл. 50-річчя Перемоги в м. Сватове. Від імені виконавчої влади області ветеранів звернувся зі словами подяки та пошани директор Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження – Шелест С.Г.
     У міському сквері до уваги мешканців Сватівщини презентували концертну програму самодіяльні колективи району. Була відкрита для відвідування виставка «Герої моєї родини», на якій експонувалися фото, листівки, особисті речі учасників Другої світової війни, війни в Афганістані, учасників АТО. Усі бажаючі мали можливість взяти участь в конкурсі патріотичної пісні. 
На будівлях підприємств, установ і організацій піднято державні прапори. На території Сватівщини проведені роботи з благоустрою території прилеглої до обелісків та меморіалів, братських могил, пам’ятних дошок, присвячених героям війни, та поточний ремонт цих пам’яток культури.

 

 

 

 

 

08.05.2018 р.

Заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення

8 травня заступник голови районної ради Павлова Л.В. привітала ветеранів Другої світової війни, воїнів-афганців, воїнів АТО, депутатів районної ради, мешканців району на урочистому заході «В полях українських квітне мак» на майдані Злагоди в м. Сватове. 
Пізніше біля Меморіалу Слави, Пам’яті та Скорботи на пл. 50-річчя Перемоги представники духівництва УПЦ МП та УАПЦ відслужили панахиди за загиблими воїнами. Проведено акцію «Перша хвилина Миру». Керівники та мешканці району поклали квіти до могил загиблих воїнів.

 

08.05.2018 р.

Збереження пам’яті про загиблих героїв АТО, посилення соціального захисту їх сімей – першочергові завдання влади

8 травня заступник голови районної ради Павлова Л.В., заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Васильєва І.Г., представники Сватівського районного військового комісаріату зустрілися з рідними загиблого воїна АТО. На могилу героя - Олександра Рибальченка урочисто покладені квіти.

 

 

 

 

08.05.2018 р.

Шановні ветерани! 
Шановні мешканці району!
Вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення!

      Українці за свою багатовікову історію пережили чимало випробувань. Але сім десятиріч тому настав час, коли біда стукала у двері кожного будинку, коли життя кожного було під загрозою – українська земля відбивала напад нацистської Німеччини та її союзників.
Тоді ми вистояли, зуміли зупинити найсильнішу армію тогочасного світу, сплативши страшну ціну за Перемогу.
      Травень 1945 року підвів риску випробуванням сили волі і духу, довів всьому світові, що наш народ подолає всі перепони на шляху до перемоги. 
      Ми - нащадки воїнів-переможців, а тому шанобливо ставимося до свого історичного коріння, шануємо тих, на жаль, вже небагатьох воїнів Другої світової, котрі живуть зараз поряд з нами.
      Життя цих, без перебільшення героїчних людей та їх побратимів, які полягли на полі бою і у повоєнні роки, є прикладом для нас.
      Шановні земляки! Повага до героїв минулого – це ознака морально здорового суспільства та запорука зміцнення нашої незалежної держави.

      Вітаю усіх зі святом!
      Хай у ваших оселях завжди буде мир!

 

Голова Сватівської районної ради                                                                                         В.В. Сліпець

 

 

 

 

07.05.2018 р.

Вшанували сивочолих воїнів-переможців

      7 травня заступник голови районної ради Павлова Л.В., депутати Сватівської районної ради вшанували на дому ветеранів Другої світової війни та вручили їм подарунки.
      Цього ж дня в Комунальному закладі «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка» для мешканців району був організований показ художнього фільму «Кіборги».

 

 

 

 

 

 

 

04.05.2018 р.

Милосердя та допомога ближньому – універсальні цінності людства

      4 травня заступник голови районної ради Павлова Л.В. привітала керівництво Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та патронажних сестер Товариства Червоного Хреста України зі 100-річчям утворення організації на урочистому заході, який відбувся в Сватівському районному молодіжному центрі «Слобожанська духовна криниця ім. М.Щепенка. На Сватівщині функціонує найбільша за чисельністю патронажна служба в Луганській області. 
      Людмила Володимирівна звернулася до присутніх зі словами подяки за їх шляхетну самовіддану працю, готовність завжди прийти на допомогу тим, хто опинився в біді, простягнути руку допомоги нужденним.
      Голову Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Кудаєву О.Т. та голову Сватівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Щербак Ю.М. відзначено листами подяки Сватівської районної ради і райдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у надання висококваліфікованої медико-соціальної і благодійної допомоги незахищеним верствам населення району, активну громадську позицію та з нагоди 100-річчя утворення Товариства Червоного Хреста України.
      Щербак Ю.М. також відзначено Листом подяки Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Почесною грамотою Національного комітету Товариства Червоного Хреста України нагороджено головного лікаря КЗ «Сватівська обласна психіатрична лікарня» Вінтоняка Д.М., листом подяки Товариства Червоного Хреста України – генерального директора Сватівського РТМО, депутата Сватівської районної ради Плотнікова І.Л., грамотою Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України - в.о. головного лікаря КУ «Центру первинної медико-санітарної допомого Сватівського району» Левенець Р.І.
      Грамотами Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації нагороджено патронажних сестер Мєдвєдєву Г.Ф. та Матвієвську Т.П., а грамотами Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста - усіх патронажних сестер Сватівської районної організації Товариства Червоного Хреста України.

 

 

 

 

04.05.2018 р.

Зберегти пам'ять про подвиг дідів та прадідів - наш священний обов’язок

      4 травня заступник голови районної ради Павлова Л.В. взяла участь в нараді з керівниками підприємств, організацій та установ м. Сватове з питань підготовки та відзначення у Сватівському районі Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
      За підсумками засідання прийнято ряд організаційних рішень.

 

 

 

 

27.04.2018 р.

      Сьогодні, 27 квітня, заступник голови районної ради Людмила Павлова взяла участь у Форумі регіонального партнерства «Стратегія в дії» за тематичним спрямуванням: РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК. Стратегія, тенденції, інструменти. 
      Розроблення Стратегії розвитку Луганської області було ініційовано головою Луганської обласної державної адміністрації Юрієм Гарбузом на період до 2020 року . З урахуванням принципів партнерства, реалістичності та прозорості було розроблено систему стратегічних та оперативних цілей і завдань, які забезпечать міцну основу для подальшої роботи. Стратегією визначено основні напрями розвитку регіону: відновлення критичної інфраструктури та послуг; підвищення спроможності місцевої влади в умовах децентралізації та інформатизації; економічне відновлення та сталий розвиток; створення сприятливих умов для життя та розбудова миру. Інструментом реалізації Стратегії є Агенція регіонального розвитку Луганської області, співзасновником якої є Луганська обласна державна адміністрація. Дуже важливо підтримувати постійний розвиток регіону, працювати над його відновленням на благо луганчан і заради їхнього благополуччя і майбутнього процвітання.
      Під час Форуму відбулась презентація Проекту ЕС «Покращення якості води в м. Кремінна», який реалізовується Кремінською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

 

 

 

26.04.2018 р.

      Голова районної ради Сліпець В.В., заступник голови районної ради Павлова Л.В., депутат районної ради, учасник ліквідації аварії Кравцов В.В., виконавчий апарат районної ради взяли участь в урочистому заході з нагоди 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. 
«Минуло 32 роки, а Чорнобильська трагедія продовжує тримати наше життя під прицілом. Того відлуння вистачить ще не на одне покоління. 
      Двісті вісім жителів нашого району, люди найрізноманітніших спеціальностей, в екстреному порядку були мобілізовані на усунення наслідків аварії. Дозвольте від імені районної ради та депутатського корпусу висловити вам велику вдячність за ваш героїзм та самовідданість і засвідчити свою шану за вашу мужність та подвиг. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи», - зазначила Віта Володимирівна. 
      Звертаючись до учасників заходу голова районної ради закликала всіх бути пильними, милосердними та вдячними, а також робити все можливе, щоб нащадкам під мирним небом України усміхалася найпрекрасніша в світі земля!

 

 

 

 

26.04.2018 р.

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, члени ваших родин! Дорогі друзі! Земляки!

      32 роки лунають над нами Чорнобильські дзвони. Того відлуння вистачить ще не на одне покоління. Цей день завжди об’єднує нас одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Не вщухає біль, тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпсиса. 
      Двісті вісім жителів нашого району, люди найрізноманітніших спеціальностей, в екстреному порядку були мобілізовані на усунення наслідків аварії. Не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку вони наражалися, ціною власного життя та здоров'я, ви ступили назустріч смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті.
      Дозвольте від імені районної ради та депутатського корпусу висловити вам велику вдячність за ваш героїзм та самовідданість і засвідчити свою шану за вашу мужність та подвиг. Тож будьмо пильними, милосердними та вдячними! Давайте зробимо все можливе, щоб нащадкам усміхалася найпрекрасніша в світі земля під мирним небом.
      Бажаю всім міцного здоров'я, удачі, щирої поваги від людей. А загиблим та померлим від ран та хвороб - вічная слава і пам'ять нащадків, що робить нас сильнішими і закликає до єднання!

 

 

 

 

24.04.2018 р.

      Сьогодні, 24 квітня 2018 року, в приміщенні Оборотнівської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян головою Сватівської районної ради Сліпець В.В. та заступником голови Сватівської районної ради Павловою Л.В. 
      Жителів громади турбують питання виїзду один раз на місяць сімейного лікаря для прийому хворих на місцях в сільських ФП, автобусного сполучення з містом та графіка руху рейсових автобусів, ремонту доріг. 
      Під час прийому громадян ставились ряд питань, пов’язаних із соціальним захистом та нарахуванням субсидій. Фахові відповіді надавались начальником відділу соціальних допомог та компенсацій Управління соціального захисту населення Сватівської РДА Семеновою І.К.
      Ряд питань стосувалися правового захисту населення. Вичерпні відповіді надав начальник відділу Сватівського бюро правової допомоги Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Будник М.В. 
      За результатами прийому в роботу прийнято більше десяти питань. Виїзні прийоми організуються з метою надання допомоги громадянам у вирішенні питань життєдіяльності.

 

 

 

 

20.04.2018 р.

      20 квітня голова Сватівської районної ради Сліпець В.В. з метою підготовки проекту рішення для розгляду на пленарному засіданні чергової 28 сесії районної ради, провела робочу нараду, в якій взяли участь заступник голови Сватівської райдержадміністрації Лемешко Г.А., начальник відділу освіти райдержадміністрації Юхновець О.П., в.о. головного лікаря КУ «ЦПМСД Сватівського району» Левенець Р.І., директор КУ «Сватівська районна централізована бібліотечна система» Бут Л.П.,з питань передачі у спільну власність Нижньодуванської селищної ради комунальних закладів та установ охорони здоров’я, освіти, культури, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Сватівського району та майна цих установ, що знаходяться на території та задовольняють потреби Нижньодуванської ОТГ.
      Обговорено також питання дотримання вимог трудового законодавства під час передачі цих закладів і установ.

 

 

 

 

20.04.2018 р.

Сватівська районна рада За чисте довкілля

      20 квітня працівники виконавчого апарату районної ради під керівництвом голови районної ради Сліпець В.В. взяли участь у щорічній акції «За чисте довкілля». Разом з працівниками інших організацій та установ приведено до ладу територію Сватівського міського парку ім. Тітова. Працівниками впорядковано територію біля погруддя відомого поета, драматурга, режисера Сватівщини – Миколи Павловича Уманця.

 

 

 

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА