Сьогодні: середа, 24 травня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАРайонна рада
Інше

16.05.2017 р.

        Сесія Сватівської районної ради
        15 травня відбулося засідання 19-ї (позачергової) сесії Сватівської районної ради VIІ скликання. 
        До порядку денного сесії були включені питання:
        - про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Сватівського району на 2017 рік;
        - про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік;
        - про співфінансування інвестиційного проекту у 2017 році;
        - про затвердження районної цільової програми підтримки Сватівського районного комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Гончарівський» на 2017-2018 роки;
        - питання, щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що перебувають в управлінні Сватівської районної ради.
        В роботі засідання взяли участь: голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х., голови територіальних громад, керівники силових структур, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ району.
        Депутатський корпус Сватівської районної ради особливу увагу приділяє створенню належних умов для проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року- з районного бюджету спрямовано 400 тис. грн.
        В рамках співфінансування з районного бюджету інвестиційного проекту «Забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей, які мешкають у сільській місцевості, шляхом придбання шкільного автобусу для Містківської ЗОШ І-ІІІ ступенів» виділено 168 тис. грн.
        Затверджена районна цільова програма підтримки Сватівського районного комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Гончарівський», якою передбачено протягом 2017-2018 років здійснити його модернізацію. З метою активного використання стадіону під час щорічних літніх оздоровчих кампаній, проведення спортивних змагань районного та обласного рівня заплановано залучити цільову субвенцію з обласного бюджету на капітальний ремонт у сумі 3 млн. грн. Загалом ресурсне забезпечення Програми буде складати 4 млн. 402 тис. грн.
         Депутати також підтримали рішення щодо прийняття з обласного до районного бюджету субвенції на суму 4 млн. 500 тис грн., яку заплановано спрямувати на придбання медичного обладнання для Сватівського РТМО.

 

 

 

 

15.05.2017 р.

Засідання постійних комісій та Президії районної ради


         15 травня відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, децентралізації, бюджету і фінансів; з питань комунальної власності, промислової політики, підприємництва, екології і житлово-комунального господарства; з питань духовності, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, соціального захисту населення; з питань депутатської діяльності, законності і інформації та Президії районної ради.

 

 

 

 

09.05.2017 р.

Дорогі сватівчани, сьогодні святковий та в той же час трагічний день –

День Перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні.

         Для покоління, яке жило поруч із солдатами тієї страшної війни, солдатами, які ціною свого життя захистили нашу рідну землю від фашистських загарбників День Перемоги завжди буде 9 травня.

        День Перемоги, це кінець війни, війни, яка принесла величезне горе в наші сім’ї, яка зруйнувала мільйони людських доль, яка стогоном та материнським плачем прокотилась по нашій землі.

        Ми, нащадки переможців не змогли вберегти мир та спокій у нашій Державі. І вже сьогодні ми повною мірою відчуваємо весь трагізм війни. Та все ж колись настане день, закінчиться війна і в Україні буде свій День Перемоги.

        Сімдесят два роки минуло з тієї пори коли наші прадіди та діди захистили свободу на нашій землі, які своєю кров’ю написали власні імена на сторінках Великої Вітчизняної війни. Вічна їм слава! Бажаю миру та спокою в Ваших оселях, здоров’я та сили, витримки та терпіння, бережи Боже Вас та Ваші родини.

        Шановні земляки, ще раз щиро вітаю Вас із Днем Перемоги. Пам’ятаємо, Пишаємось, Переможемо.

 

       Голова районної ради                                                     В.В. Сліпець

 

 

 

 

05.05.2017 р.

         04-05 травня Сватівська районна рада привітала ветеранів Великої Вітчизняної війни, яких нажаль з нами залишилось доволі мало. Вони отримали продуктові набори та набори постільної білизни. Ветерани були дуже вдячні та зазначили, що для них головне увага, що ми про них пам’ятаємо. Зі святом Перемоги Вас наші не старіючи герої.

 

 

 

 

20.04.2017 р.

Сесія Сватівської районної ради

        20 квітня відбулося пленарне засідання 18-ї сесії Сватівської районної ради VIІ скликання. 

        У роботі засідання взяли участь: голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х., голови територіальних громад району;, керівники силових структур, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій, представники ЗМІ району.

        До порядку денного сесії внесені 26 питань, серед них:

       - Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік;

       - Про затвердження районної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Сватівському районі на 2017-2020 роки «Спроможні інститути громадянського суспільства Сватівщини»;

       - Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища по Сватівському району на період 2017-2020 роки;

       - Про затвердження районної Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Сватівського району у 2017 році»;

       - Про затвердження районної Програми розвитку української мови, культури та національної свідомості громадян України на території Сватівського району на 2017-2018 роки.

        Окрім затвердження програм, рішенням 18 сесії було внесено зміни та доповнення до програм, затверджених раніше, а саме:

       - Про внесення змін до Районної комплексної програми соціальної підтримки сімей учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2017 роки в частині виплати матеріальної допомоги у розмірі 3000 грн. з районного бюджету особам, які вступили на військову службу за контрактом зо ЗСУ;

       - Про внесення змін до рішення 11 сесії Сватівської районної ради 7 скликання від 22.07.2016 року № 11/2 «Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету учасникам АТО, членам їх сімей та особам, які вступили на військову службу за контрактом до Збройних Сил України  в частині виплати одноразової матеріальної допомоги у розмірі 3000 грн. особам, які вступили на військову службу за контрактом до ЗСУ;

       - Про внесення змін до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету, затвердженого рішенням 21 сесії 6 скликання Сватівської районної ради від 26 лютого 2013 року № 21/39 щодо надання матеріальної допомоги багатодітним сім’ям, в яких народилася трійня у сумі 30000 грн.;

       - Про внесення змін до рішення 7 сесії Сватівської районної ради 7 скликання № 7/10 від 24.04.2016 р. «Про затвердження районної цільової програми національно-патріотичного виховання на 2016-2020 роки»;

       - Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Сватівського району на 2017 рік;

       Також до уваги депутатів були представлені звіт про роботу постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, децентралізації, бюджету і фінансів, а також звіт головного лікаря КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сватівського району» Ющенко О.А. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність установи, стан збереження та ефективність використання майна.

        За ініціативи постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, децентралізації, бюджету і фінансів на засіданні сесії прийнято рішення «Про Звернення депутатів Сватівської районної ради Луганської області 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та запровадження ринку землі». Депутати переконані, що Україна не готова до відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та запровадження ринку землі. Тому вирішили звернутися до керівництва країни – не приймати поспішних рішень; розробити та запровадити прозору, дієву та основану на світовому досвіді законодавчу базу, яка б регулювала цивілізований ринок землі в Україні.

        Останнім питанням порядку денного розглянуто питання присвоєння звання «Почесний громадянин Сватівського району». Цього року для присвоєння вищезазначеного  звання до районної ради надійшло клопотання з кандидатурою Королька Л.М. Більшістю голосів Леоніда Миколайовича обрано Почесним громадянином Сватівського району. Посвідчення та пам’ятний знак йому буде вручено в урочистій обстановці.

        За інформацією голови Сватівської районної виборчої комісії Луганської області Гредель Н.М., на підставі Постанови Сватівської районної виборчої комісії до складу депутатів Сватівської районної ради 7 скликання введено депутата Бережну Вікторію Анатоліївну від політичної партії «НАШ КРАЙ».

 

 

 

 

16.04.2017 р.

Шановні сватівчани! Шановні земляки!

         Щиро і сердечно вітаю вас з великим християнським святом – Світлим Воскресінням Христовим! Щороку воно відгукується в наших серцях любов’ю, надією і вірою. А сьогодні, як ніколи, ми просимо у Бога миру, злагоди та спокою для нашої України та кожної оселі.
         Вітаючи Вас із світлим Воскресінням Христовим, бажаю вам щоб радість, милосердя огорнули ваші серця, а Господь допомагав вам у всіх починаннях. Нехай ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і барвисті, як українські писанки. Хай дзвони Великодня принесуть у вашу оселю радість, віру, надію і любов. Зі святом Вас!

         Христос Воскрес!

      

       Голова районної ради                                            В.В. Сліпець

 

 

14.04.2017 р.

          13 квітня голова Сватівської районної ради Сліпець В.В. разом із заступником голови Сватіської райдержадміністрації Лемешко Г.А. відвідали святковий захід «Великодні мотиви», організований Сватівським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в рамках «Університету третього покоління» спільно з районним молодіжним центром «Слобожанська духовна криниця ім. М. Н. Щепенка»
           Керівництво району привітали студентів із світлим святом Великоднем та побажали міцного здоров’я, наснаги до навчання.
Після урочистої частини відбувся святковий концерт від учасників художньої самодіяльності РМЦ. Всі студенти «Університету третього покоління» отримали по смачному Великодньому кулічу.

 

 

 

 

13.04.2017 р.

         13 квітня в місті Сватове на майдані Злагоди Сватівською райдержадміністрацією був організований передсвятковий продовольчий ярмарок, присвячений Великодню. На ярмарку аграрії і суб’єктів господарювання Сватівського та сусідніх районів представили широкий асортимент продукції до уваги відвідувачів заходу. 
         Жителі району мали змогу придбати до святкового столу паски, різноманітні хлібобулочні вироби, свинину, яловичину, сало, м’ясо-ковбасні вироби, молоко та молочні продукти, рибу, олію, мед, цукерки, свіжі овочі та фрукти. Всі товари були представлені за цінами від товаровиробників.

 

 

 

 

11.04.2017 р.

        08 квітня 2017 року підтримавши ініціативу голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза щодо реалізації соціального проекту «Луганщина у нас одна» та в рамках проведення Всеукраїнської акції «Посади дерево миру», депутати Сватівської районної ради, працівники виконавчого апарату районної ради на чолі з головою районної ради Сліпець В.В., головний редактор газети «Новини Сватівщини» Огданська Ю.В., головний редактор радіо «Сватове» Кущ П.Б. завітали до Станиці-Луганської та висадили 15 садженців катальпи.
          Представників сватівщини щиро зустріли голова Станично-Луганської райдержадміністрації Золкін Ю.О. та голова Станично-Луганської районної ради Мягкий В.О.

 

 

 

 

27.03.2017 р.

Шановні  митці театральної сцени  Сватівщини!

Вітаю вас з професійним святом - Міжнародним днем театру!

 

         У кожного народу є своя душа, котра знаходить своє відображення у творах мистецтва,  у тривалих важких творчих пошуках будь-якого митця.

         Й серед цих мистецтв одне з провідних місць займає саме театр. Лише гра на театральній сцені потребує стільки майстерності, такого знання життя, справжнього відчуття прекрасного, такого вимогливого ставлення  до виконання своїх професійних обов’язків.

         Життя переконливо свідчить, що театральні колективи Сватівщини сповна відповідають цим вимогам.

         Тож бажаю  учасникам театральних колективів району мирного неба, міцного здоров’я,  ще більш гучних оплесків вдячних глядачів та нових творчих успіхів в ім’я розвитку культури України.

Зі святом вас!

 

         Голова Сватівської районної ради                                             В.В. Сліпець

 

 

 

27.03.2017 р.

Візит архієпископа Никодима на Сватівщину

 

     27 березня голова Сватівської районної ради Віта Сліпець взяла участь в божественній літургії, яка була приурочена 10-річчю створення Сєвєродонецькій єпархії Української Православної Церкви. Богослужіння проводив Високоприосвященійший Никодим, архієпископ Сєвєродонецький і Старобільський УПЦ. Урочиста служба відбулась у храмі Покрови в с. Коломийчиха.

     Віта Володимирівна зауважила, що на сьогодні церква лікує людські душі від ненависті та злоби, та подякувала священнослужителям за небайдуже ставлення до Луганщини.

 

 

 

 

26.03.2017 р.

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!
Вітаю вас з професійним святом!

         В один із найважчих моментів в історії України, у відповідальний для держави та народу час, Національна гвардія стала однією з провідних сил оборони України, виступила надійним гарантом суверенітету і територіальної цілісності держави.
         Тож в день свята щиро вітаю військовослужбовців та патріотів-добровольців Національної гвардії України, які сьогодні, ризикуючи власним життям, захищають наші східні кордони від агресії Росії.
         Нехай синівська любов до України, приклад бойових подвигів славетних попередників, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народу.
         Бажаю вам та вашим родинам миру, злагоди, міцного здоров’я, щастя та добра.
        Зі святом вас!

 

Голова районної ради                                 В.В. Сліпець

 

 

 

 

25.03.2017 р.

Шановні працівники Служби безпеки України!
Вітаю вас з професійним святом!

        Продовжуючи кращі традиції своїх попередників нинішні покоління працівників Служби безпеки України відстоюють територіальну цілісність і суверенітет України.
        Впевнена, що працівники СБУ і надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотримання принципів законності, справедливості, професіоналізму.
        Від щирого серця бажаю вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, благополуччя, доброго настрою та невичерпної життєвої енергії.
        Зі святом вас!

 

Голова районної ради                                      В.В. Сліпець

 

 

 

 

22.03.2017 р.

Шановні таксисти Сватівщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Міжнародного дня таксиста!

         На тему вашої професії багато шуткують та складають анекдотів, але саме ви надаєте нам допомогу в скрутну хвилину, швидко й надійно дістатися до дому, або в інші такі необхідні нам місця. Ваша праця для нас надзвичайно важлива – бо тільки в машині таксі ми знайомимось із новими виконавцями шансону, вдихаємо аромат пряної пахучки, та виливаємо на Вашу голову свої почуття. Ви свого роду психологи для всіх нас.
         Бажаю Вам міцного здоров’я, вдачі і здійснення усіх ваших мрій. Щоб ви завжди і всюди встигали, знаходили вірний шлях, бачили перед собою лише рівні й чисті дороги та, щоб вас завжди супроводжували щедрі на чайові клієнти.
         Вітаю вас зі святом!

 

Голова районної ради                               Сліпець В.В.

 

 

 

 

22.03.2017 р.

Привітали таксистів Сватівщини

        22 березня голова районної ради Сліпець В.В. і радник голови районної ради Рибалкін О.М. привітали таксисів Сватівщини з професійним святом - Міжнародним днем таксиста та вручили вітальні листівки.
        Віта Володимирівна подякувала своїх земляків за те, що вони вибрали в житті таку відповідальну і таку необхідну для людей професію.
        Побажала міцного здоров’я, вдачі та здійснення усіх професійних і особистих планів.

 

 

 

 

21.03.2017 р.

Хто поезію не знає,
Краси не розуміє

Шановні поети Сватівщини!
Вітаю вас з професійним святом!

        Уявіть наше життя без поезії… Без привітань до свят, без пісень, без Шевченка, Пушкіна, Лермонтова, Шекспіра, Байрона, сучасних авторів… Це буде нудне життя без вибуху емоцій, виражених простими літерами на папері, без тієї невеликої містики, коли одні і ті ж слова, але написані у певному порядку, можуть зворушити до сліз або залишити абсолютно байдужим. Сила слова володіє особливою енергією, що зваблює за собою і підкоряє собі нашу уяву. Щодня життя доводить нам вірність цих тверджень. Багатьом зі сватівчан відомі таки майстри поетичного слова як Кривоніс Сергій Іванович, Гур’єва Олена Михайлівна, Гончаров Юрій Сергійович, Соколко Лідія Василівна, Фоменко Ольга Василівна, Перепелиця Олександр Вікторович, Крюков Андрій Олександрович, Зятєв Сергій Миколайович, Твердохліб Микола Гордійович.

        Впевнена, що ваш високий професіоналізм та наполеглива щоденна праця й надалі сприятимуть зміцненню поетичних традицій нашого краю та будуть надійною запорукою успішного розвитку літератури не лише Сватівщини, а й цілої України. Доброго здоров’я вам і вашим родинам, благополуччя, миру, злагоди, невичерпної енергії, наснаги, нових здобутків в ім’я розвитку літератури. 
        З Всесвітнім днем поезії вас!

 

  Голова районної ради                                             В.В. Сліпець

 

 

 

 

20.03.2017 р.

Спортивні досягнення Сватівщини 


        18 березня голова районної ради Сліпець В.В. привітала в с. Гончарівка Сватівського району учасників обласного кубку з міні-футболу, присвяченого 72-й річниці Перемоги у війні 1939-1945 років. До поздоровлень долучилася заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А.
        Всього у Кубку взяли участь 12 команд з Луганщини та Куп’янського району Харківщини.
        Кращим гравцем турніру визнано Бабенко Артема (команда «Сватівський район»). І місце завоювала команда «Новопсковський район», ІІ - команда «Сватівський район», ІІІ - команда «Кремінський район».
        Бабенко Артема та команди, які зайняли призові місця, нагороджено Кубком та грамотами Сватівської районної ради і райдержадміністрації.

 

 

 

 

19.03.2017 р.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування!

 

         Щиро вітаю Вас із цим професійним святом! Напевно це саме та галузь, де зберігається гендерна рівність, де жінки та чоловіки працюють на рівні. Якщо ще додати до цього, що кожна жінка займається домашнім господарством, то в нас жінки набагато більше задіяні в цій галузі. Наприклад, попрасувала чоловіку сорочку – це побутове обслуговування, підмела та помила підлогу – сфера житлово-комунального господарства. Тому шановні жінки, якщо нашим чоловікам заманеться відмінити жіночий день 8 березня, ми їм влаштуємо такий бойкот, як в житлово-комунальному господарстві так і в побутовому, а може і ще в якомусь….
          Щиро бажаю вам, миру, міцного здоров’я, витримки, оптимізму. Хай вас ніколи не покидає віра, надія, любов!

 

Голова районної ради                                       В.В. Сліпець

 

 

 

 

18.03.2017 р.

Шановні працівники податкової та митної справи!


        Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Своєю щоденною працею ви сприяєте наповненню бюджетів усіх рівнів та виконанню соціальних програм, як центральними, так і місцевими органами влади.
        Вірю, що ваш високий професіоналізм і відданість службовому обов’язку й надалі сприятимуть зміцненню партнерських відносин з платниками податків та митних платежів, наповненню державної скарбниці.
        Нехай доля буде прихильною до вас, а ваша праця на благо Сватівщини зміцнить її соціально-економічну сферу.
Бажаю міцного здоров’я вам та вашим рідним, миру, спокою, сімейного затишку та впевненості у завтрашньому дні.
        Зі святом вас!

 

Голова районної ради                         В.В. Сліпець

 

 

 

 

17.03.2017 р.

Вшанували працівників житлово-комунального господарства

 

         17 березня голова районної ради Сліпець В.В. привітала на урочистому заході в адміністративній будівлі Сватівської міської ради працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення міста з професійним святом.
Керівники району відзначили найкращих працівників подарунками та вручили квіти.
         Силами Сватівської районної школи мистецтв ім. В.Зінкевича до уваги глядачів була представлена святкова концертна програма.

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА