Сьогодні: п'ятниця, 19 січня 2018  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАРайонна рада
Інше

27.12.2017 р.

Зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти – невід’ємна умова успішного втілення в життя освітньої реформи
 

     27 грудня голова районної ради Сліпець В.В., заступник голови районної ради Павлова Л.В., голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х., заступники голови райдержадміністрації, керівник відділу освіти райдержадміністрації Юхновець О.П. відвідали з робочою поїздкою Містківську ЗОШ І-ІІІ ст.
     Керівники району урочисто передали колективу учбового закладу новий шкільний автобус загальною вартістю 1 млн. 679 тис. грн. (з них 168 тис. грн. виділено з районного бюджету) та оргтехніку на суму 154 тис. 500 грн. (у т.ч. 4 тис. 500 грн. з районного бюджету).
Цього ж дня до НВК «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» передано оргтехніку на загальну суму 128 тис. 691 грн. (у т.ч. 3 тис. 750 грн. з районного бюджету).

 

 

 

 

 

27.12.2017 р.

«Різдвяні зустрічі» з ветеранським активом району
 

     27 грудня голова районної ради Сліпець В.В. привітала з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим голів первинних ветеранських організацій Сватівського району.
     До поздоровлень долучилися: голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин і соціального розвитку села Полякова Л.П., директор Сватівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Честних О.М., голова Сватівської районної організації ветеранів, депутат Сватівської районної ради Ващенко Л.І.
     Віта Володимирівна подякувала ветеранам за багаторічну самовіддану працю, вагомий внесок у розбудову економічної і соціальної сфери Сватівщини, розповіла про здобутки та плани роботи районної ради у наступаючому 2017 році.
     Для ветеранів був накритий солодкий стіл. До їх уваги, за сприяння співробітників Сватівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та самодіяльних колективів с. Рудівка, презентовані концертні номери.

 

 

 

 

 

22.12.2017 р.

Шановні працівники архівних установ Сватівщини!
Вітаю вас з професійним святом!

     Ви - ті, хто присвятив своє життя збереженню документів минулого. Вся історія людства нерозривно пов’язана з архівами. Їх називають документальною пам’яттю народу, скарбницею людських знань і досвіду. Саме завдяки архівам мешканці нашого краю отримують можливість неупереджено оцінювати важливі події, які відбувалися у минулому Сватівського району та й усієї України.
     Цей день є професійним святом не лише для працівників архівних відділів органів влади, а й для всіх тих, хто веде велику роботу по збереженню документів довгострокового зберігання на місцях – на підприємствах і в установах району.
     Щиро бажаю всім працівникам архівів міцного здоров’я, щастя, добра та успіхів у всіх починаннях.

 

Голова Сватівської районної ради                                                           В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

22.12.2017 р.

Єдність країни - запорука перемоги над ворогом
 

     22 грудня голова районної ради Сліпець В.В., заступник голови районної ради Павлова Л.В., перший заступник голови райдержадміністрації Либа О.В., заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. зустріли гостей Сватівщини – учасників «10-го різдвяного Потягу Єднання України «Труханівська Січ».
     Святковий захід продовжився у Комунальному закладі «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка».
Заступник голови районної ради Павлова Л.В. і заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. висловили слова подяки творчому колективу військового оркестру Збройних Сил України, який виступив з концертною програмою перед мешканцями Сватівського району та військовослужбовцями ЗСУ, військові частини яких дислокуються на території нашого краю. 
     Учасникам «Труханівської Січі» вручено подарунки від Сватівської районної ради та райдержадміністрації.
     У свою чергу гості району подарували дітям, чиї батьки беруть участь в АТО, - солодощі, книжки, м’які іграшки.
     Були організовані зустрічі з трудовими колективами Сватівського райвійськкомату, Сватівської центральної районної бібліотеки ім. Т. Полякова, КЗ «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка», КЗ «Сватівський районний народний краєзнавчий музей», Сватівського районного молодіжного центру «Слобожанська духовна криниця» ім. М. Щепенка, Сватівської районної школи мистецтв ім. В.Зінкевича.

 

 

 

 

 

22.12.2017 р.

Шановні енергетики Сватівщини!
Вітаю Вас з професійним святом!

     Ви щохвилинно і щоденно виконуєте важливі обов’язки – забезпечуєте безперебійне енергопостачання населених пунктів Сватівського району.
Без вашої самовідданої праці не можливе існування цивілізованого суспільства та подальший технічний розвиток людства.
     Особливо дякую Вам за ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася в ряді населених пунктів Сватівщини у вересні цього року. Мешканці району пишаються вашим професіоналізмом, готовністю віддати усі сили заради забезпечення належних умов для функціонування закладів медицини, освіти, культури, гарантування комфортних побутових умов для всіх своїх земляків.
     Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, достатку, нових професійних успіхів у вашій нелегкій, але шляхетній справі.

 

Голова Сватівської районної ради                                                В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

20.12.2017 р.

Сесія Сватівської районної ради

     20 грудня відбулося пленарне засідання 25-ї сесії Сватівської районної ради 7 скликання. 
     За підсумками розгляду питань порядку денного прийнято районний бюджет на 2018 рік та План роботи Сватівської районної ради на 2018 рік. Внесені доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Сватівського району на 2017 рік. Перерозподілено бюджетні призначення відділу освіти Сватівської райдержадміністрації на 2017 рік. 
     Затверджено Перелік заходів, які фінансуються у 2018 році за рахунок районного бюджету; штатний розпис працівників Сватівської районної організації ветеранів на 2018 рік; штатний розпис, умови оплати праці та положення про преміювання працівників Районного комунального підприємства «Сватівська районна телерадіокомпанія» на 2018 рік. 
     Затверджено районні цільові програми:
- Розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Сватівському районі на 2018-2020 роки;
- Забезпечення здійснення заходів з цивільного захисту населення, ліквідації та запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Сватівського району у 2018 році;
- Соціальної підтримки сімей, дітей та молоді Сватівського району на 2018 рік;
- «Про районне замовлення для навчання медичних спеціалістів в ДЗ «Луганський державний медичний університет» на 2018-2020 роки;
- Увічнення пам’яті, пошуку і впорядкування поховань осіб, які загинули чи померли внаслідок воєн, депортацій та політичних репресій у Сватівському районі на 2018-2020 роки;
- Висвітлення діяльності Сватівської районної ради в друкованих засобах масової інформації на 2018-2019 роки.
Продовжена дія ряду районних цільових програм.
     Голові Сватівської районної ради Луганської області делеговані повноваження щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Сватівського району та прийняті відповідні рішення із зазначених питань. 
     Депутати підтримали Звернення членів Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до нормативно-правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти. Прийняті Звернення до правоохоронних органів щодо захисту майнових прав на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Сватівського району, що перебувають в управлінні Сватівської районної ради та Звернення до Кабінету Міністрів України щодо відновлення руху потягу сполученням Лисичанськ-Київ у нічний час.
     Про діяльність Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області у 2017 році депутатський корпус районної ради інформував виконавчий директор Тихоновський С.Г.
     В роботі засідання взяли участь: голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х., перший заступник голови райдержадміністрації Либа О.В., заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., керівники територіальних громад та силових структур району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій, представники засобів масової інформації району.

 

 

 

 

 

 

19.12.2017 р.

Святкові заходи з нагоди Дня Святого Миколая

     19 грудня заступник голови районної ради Павлова Л.В. взяла участь в урочистому відкритті районної новорічної ялинки в Комунальному закладі «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка». До привітань долучився голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х.
Захід організовано для учнів молодших класів шкіл району, яким вручено солодкі подарунки. До уваги дітей презентована театральна вистава «Снігова королева: місія Заморозки». 
     Цього ж дня в адміністративній будівлі районної ради керівники району взяли участь у вшануванні учнів шкіл Сватівщини - переможців ІІ етапу предметних олімпіад, ІІ етапу Міжнародного мовного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, а також обдарованої молоді - переможців спортивних змагань обласного, всеукраїнського, європейського і світового рівня. Захід відбувся в рамках виконання Районної програми «Молодь Сватівщини» на 2016-2020 роки.
     Талановитих дітей і молодь відзначено листами подяки Сватівської районної ради і райдержадміністрації та солодкими подарунками. Представники Сватівської районної школи мистецтв ім. В.Зінкевича - хореографічний колектив «Світанок» (керівник Швець С.Г.) та солісти Лемешко Настя і Блощиця Давид виступили перед присутніми з концертними номерами.

 

 

 

 

 

19.12.2017 р.

Шановні діти!
Вітаю Вас з Днем Святого Миколая!

     Щороку у грудні настає такий чарівний день, коли збуваються усі ваші мрії, коли герої казок приходять до вас під ялинку і дарують омріяні протягом року подарунки.
     Головний серед цих чарівників – це Святий Миколай, який достеменно знає, хто з вас слухався батьків і добре навчався у школі. Він радіє кожній відмінній оцінці у вашому шкільному щоденнику. А якщо ви десь і недопрацювали, то він знає, що ви обов’язково досягнете успіху у Новому 2018 році.
     Знає Святий Миколай і про тих, хто своїми пустощами завдав клопотів матусі або батьку.
     Проте Святий Миколай вірить, що ви обов’язково виправитеся. 
     Тож у його мішку є подарунки для всіх вас. Але не забувайте, що старанність у навчанні та добра поведінка - це саме те, чого чекають від вас люблячі батьки.

Зі святом вас!
Хай перебування у «країні дитинства» залишить у вашій пам’яті лише світлі спогади!

 

 

 

 

 

19.12.2017 р.

Шановні адвокати Сватівщини!
Вітаю Вас з професійним святом!

     Адвокат - високе і відповідальне звання. Перед вами стоять дуже важливі завдання, що вимагають величезної зосередженості і віддачі. Від Вас залежить найважливіша цінність нашого суспільства – доля людини, захист її прав у кризовій життєвій ситуації. 
     Саме тому адвокатами стають лише справжні юристи - найбільш працьовиті, наполегливі та відповідальні люди.
     У цей день хочу побажати всім професіоналам від юриспруденції міцного здоров’я, щастя, перевиконання всіх поставлених завдань і досягнення всіх шляхетних цілей. Зі святом вас, справжні юристи!

 

Голова Сватівської районної ради                                                                        В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

18.12.2017 р.

Шановні працівники органів реєстрації актів цивільного стану Сватівщини!
Вітаю вас з професійним святом!

     Переважна більшість мешканців нашого краю хоча б кілька разів у своєму житті відвідували цю скромну установу, яка займається централізованим обліком і веденням записів цивільного стану.
     Зовні може здатися, що функції РАЦСів гранично прості, проте знаходитися в гущі подій людських доль зовсім непросто. Але у будь-якій ситуації ми зустрічаємо з вашого боку повне розуміння і кваліфіковане професійне обслуговування.
     Тож в цей святковий день бажаю Вам спокійної роботи і міцного здоров’я! Гарного настрою й ще більшої мудрості! Сімейного щастя і якомога більше радісних моментів і в роботі, і поза нею!

 

Голова Сватівської районної ради                                           В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

15.12.2017 р.

Щиро вітаю з професійним святом – працівників державної виконавчої служби!
 

     Роль державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, тому на перший план виходить професіоналізм та відданість справі. Щодня, щохвилини, довіряючи Вам свої долі, громадяни розраховують, перш за все на вашу сумлінність та неупередженість.
     Переконана, що всі працівники державної виконавчої служби усвідомлюють колосальну відповідальність, яка на них покладена, тому й надалі вірно служитимуть інтересам України та ії громадян, з честю примножуватимуть традиції своєї професії.
     Бажаю Вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту вашим родинам.

 

Голова Сватівської районної ради                                                              В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

15.12.2017 р.

Підтримка тваринництва - невід’ємна умова зміцнення добробуту села

     15 грудня голова районної ради Сліпець В.В. взяла участь у робочій нараді з питань розвитку тваринництва на території Сватівського району, яку проводив в м. Сватове заступник голови Луганської облдержадміністрації Данієлян В.Р.
     До обговорення питань порядку денного наради долучилися: голова Сватівської райдержадміністрації Мухтаров Д.Х., перший заступник голови Сватівської райдержадміністрації Либа О.В., начальник управління економічного розвитку Сватівської райдержадмініністрації Кобзева Л.М., керівники агроформувань району, в яких розвивається галузь тваринництва.
     За підсумками наради, за сприяння облдержадміністрації, намічено розширити ринок збуту молока, виробленого агроформуваннями Сватівського району, шляхом організації закупівель сировини на території Сватівщини представниками Старобільського і Білокуракинського молокозаводів, щоб таким чином стимулювати ріст закупівельних цін.
     З цією ж метою, керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Сватівщини, будуть вжиті заходи сприяння щодо організації закупівель молока у зазначених агроформувань закладами освіти та медицини району.
     Крім того, Сватівською райдержадміністрацією вживатимуться кроки спрямовані на зменшення орендної плати за землю за межами населених пунктів, у випадку якщо на цих землях розташовані господарські будівлі і двори, де утримують тварин.
     Намічено вжити ряд заходів з метою покращення забезпечення галузі тваринництва кваліфікованими кадрами, забезпечення пільговим кредитуванням на придбання племінного стада корів та сільськогосподарської техніки для заготівлі кормів.

 

 

 

 

 

15.12.2017 р.

Шановні судді та працівники апаратів судів! 
Щиро вітаю Вас із професійним святом!

     Авторитет судової гілки влади великою мірою залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов’язки кожен її працівник.
     Глибоко переконана, що Ви й надалі докладатимете всіх зусиль для зміцнення демократичних засад судочинства, реалізації та захисту прав і законних інтересів кожного громадянина та суб'єктів господарювання, забезпечення неупереджених, виважених, незалежних і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави.
     З нагоди професійного свята зичу Вам витримки і сили духу, натхнення та оптимізму, міцного здоров'я і родинного щастя, добра та злагоди, а нашій незалежній Україні – миру, спокою та процвітання! Нехай людська повага й довіра стануть гідними орієнтирами у вашій щоденній роботі!

 

Голова Сватівської районної ради                                                                      В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

14.12.2017 р.

Подвиг чорнобильців - приклад мужності для наступних поколінь

     14 грудня голова районної ради Сліпець В.В. взяла участь в урочистих заходах, присвячених вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. До стели «Чорнобиль» на Меморіали Слави, Пам’яті і Скорботи в м. Сватове покладено квіти.
     У своєму виступі Віта Володимирівна наголосила: «З часу тих подій минуло вже більш ніж три десятиліття. Але людська пам’ять побудована таким чином, що справжні вчинки, вчинки героїв - з часом викликають ще більше пошани в суспільстві.
     Саме завдяки героїзму ліквідаторів нині українці народжують дітей, працюють на рідній землі, планують своє життя на майбутнє – тобто мають усе те, що зветься одним словом «життя»! Низький вам за це уклін».
     До привітань долучилися: голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х., голова Сватівської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Шаповалов О.І.
     Сьогодні на Сватівщині проживають 193 ліквідатори аварії на ЧАЕС. 95-ти ліквідаторів, котрі призивалися зі Сватівського району, на жаль, вже немає поряд з нами.
     Між керівництвом району і Сватівською районною організацією Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» налагоджено конструктивну співпрацю. У травні 2016 року на 8-й сесії районної ради було затверджено Комплексну районну програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2018 роки. Протягом поточного року 96 ліквідаторів аварії забезпечено безкоштовними ліками, безкоштовно зубопротезовано - 10, придбано 4 путівки на санаторно-курортне лікування, надано одноразову матеріальну допомогу 2 ліквідаторам аварії. Влітку цього року оздоровлено 9 дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.
     Вокальні солісти та дуети КЗ «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка» та «Гончарівського центру дозвілля» презентували до уваги учасників заходу концертні номери.

 

 

 

 

 

14.12.2017 р.

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

     Більше 30 років минуло з того часу, як все українське суспільство було свідком героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які ціною власного життя, здоров’я врятували не лише свою рідну землю, а й країни Європи.
     Мешканці Сватівщини глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття на нашій планеті, які виявили мужність та самовідданість в тих екстремальних обставинах.
     Ви - ті, хто здійснив справжній подвиг самопожертви, побудувавши саркофаг над зруйнованим 4-м енергоблоком і зупинивши розбурхану стихію некерованої ядерної реакції. Завдяки вам на українській землі живуть люди.
     Щиро бажаю вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Щоб завжди людська подяка, за Ваші добрі справи, підтримувала вас у скрутні хвилини життя!

 

    Голова Сватівської районної ради                                                     В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

08.12.2017 р.

Розвиток освіти і культури - запорука успішного майбутнього Сватівщини

     8 грудня голова районної ради Сліпець В.В. взяла участь в урочистому відкритті, після капітального ремонту, приміщення, де розміщується друга група вихованців КДНЗ «Оленка» в с. Містки.
     20 дітей отримали можливість навчатися в комфортних умовах завдяки залученню коштів благодійних фондів в рамках програми «ЮНІСЕФ». Крім того, на ремонт КДНЗ «Оленка» спрямовано 340 тис. грн. з районного бюджету.
     До привітань на адресу малечі та вихователів долучилися голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х., Містківський сільський голова Чередниченко В.Г., в.о. голови Краматорського офісу дитячого фонду «ЮНІСЕФ» Датченко Наталія, завідувач Комунальної установи «Сватівський районний методичний кабінет» Гайдидей О.В., керівник ФГ «Світанок» Литвин І.В., депутат Сватівської районної ради Сліпець О.О.
     Чередниченко В.Г., Містківського сільського голову, та Тютюнник Г.К., завідувача КДНЗ «Оленка», відзначено листами подяки Сватівської районної ради та райдержадміністрації.
     Вихованці дитячого садка та самодіяльні колективи Містківського СБК виступили перед учасниками заходу з концертними номерами.

 

 

 

 

 

08.12.2017 р.

СВАТІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної ради

 

«08»  вересня  2017 р.

м. Сватове

02-01/106І

 

 

Про  проведення 25 сесії

районної  ради сьомого  скликання

 

У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 20 грудня 2017 року о 10-00 годині у великій залі засідань районної ради пленарне засідання 25 сесії районної ради сьомого скликання за адресою: пл. Радянська (Злагоди), 25.

 

Винести на розгляд сесії районної ради питання:

 

 1. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік
 2. Про районний бюджет на 2018 рік
 3. Про затвердження Районної Програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді Сватівського району на 2018 рік
 4. Про затвердження Програми забезпечення здійснення заходів цивільного захисту населення, ліквідації та запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Сватівського району у 2018 році
 5. Про  план роботи Сватівської районної ради на 2018 рік
 6. Про затвердження переліку заходів, які фінансуються у 2018 році за рахунок районного бюджету
 7. Про затвердження структури, схеми посадових окладів, умов оплати праці та Положення про порядок преміювання та Положення про умови виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань працівників виконавчого апарату Сватівської районної ради на 2018 рік
 8. Про затвердження штатного розкладу працівників Сватівської районної організації ветеранів на 2018 рік
 9. Про затвердження штатного розпису, умов оплати праці та Положення  про преміювання працівників Районного комунального підприємства «Сватівська районна телерадіокомпанія» на 2018 рік
 10. Питання, щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що перебувають в управлінні Сватівської районної ради
 11. Різне

 

 

 

Голова районної ради                                                             В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

01.12.2017 р.

Підтримка інвалідів – наш суспільний обов’язок

     1 грудня голова районної ради Сліпець В.В. та голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х. відвідали вдома інвалідів та вручили їм подарунки.
     Для районної влади вирішення проблем інвалідів - одне з першочергових завдань. На Сватівщині проживає 1892 громадянин з обмеженими фізичними можливостями. 
     Співробітники Сватівського територіального центру соціального обслуговування надають послуги 64 інвалідам, яким з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю вручено продуктові набори.
     Спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації в поточному році видано інвалідам 96 направлень на забезпечення технічними засобами реабілітації. 
     У Сватівській обласній спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті відбувся тематичний захід для учнів, а в Сватівському районному молодіжному центрі» Слоборжанська духовна криниця» ім. М. Щепенка - для громадян з обмеженими фізичними можливостями усіх вікових категорій.

 

 

 

 

 

01.12.2017 р.

Шановні земляки!
 

     Людство, відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день інвалідів, засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, які дозволяють їм відчувати себе рівними серед рівних.
     Для вас не існує меж у просторі та часі, бо сила вашого духу долає усілякі перешкоди. Вам не страшні будь-які випробування, бо в ваших серцях живе те найдорожче, за що можна віддати цілий матеріальний світ – це любов і розуміння до тих, хто вас оточує. Ваша мудрість та терпіння навчають нас бути більш суворими та вимогливими до самих себе. Кожен, кого Бог не наділив чимось, що ми сприймаємо як належне, може стати взірцем мужності, наполегливості та непересічної особистості, і кожен з вас заслуговує на повагу й щире захоплення з боку інших.
     Відзначення цієї дати на Сватівщині — це добра нагода звірити, що вже зроблено і що ще треба зробити для створення гідних умов життя, щоб ніхто з вас не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами. Адже ставлення до вас визначає ступінь цивілізованості суспільства.
     Хочу подякувати всім, хто опікується громадянами з обмеженими фізичними можливостями, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — це щирий вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.
     Від усього серця зичу вам здоров'я, бадьорості духу, щастя, успіхів у всіх ваших життєвих та професійних справах. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми.

 

Голова Сватівської районної ради                                                                      В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

01.12.2017 р.

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!
Щиро вітаю Вас з професійним святом!

     Діяльність прокуратури відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України, як демократичної правової держави.
     Від Вас, Вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.
     Упевнена, що високий професіоналізм, безкомпромісність працівників органів прокуратури, помножені на досвід і знання, сприятимуть піднесенню міжнародного авторитету нашої держави.
     Бажаю Вам мирного неба, успіхів, невичерпних сил та наснаги у професійній діяльності.
     Щастя, міцного здоров’я і благополуччя Вам та Вашим родинам.

 

Голова Сватівської районної ради                                                               В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА