Сьогодні: середа, 20 березня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАРайонна рада
Інше

24.10.2018 р.

     Сільське господарство займає чільне місце в економіці Сватівського району. Всебічне сприяння його розвитку, особливо підтримка тваринництва, – важливе завдання влади району.
     Голова районної ради Сліпець В.В. взяла участь у виїзному засіданні регіональної експертної комісії з розгляду матеріалів щодо присвоєння відповідних статусів суб’єктам племінної справи у тваринництві, яке відбулося на базі ТОВ АФ «Слобожанська» (керівник Полякова Л.П.) в м. Сватове.

 

 

 

 

24.10.2018 р.

     24 жовтня відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Сватівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сватівського району Луганської області.
     До конкурсного відбору, на підставі поданих документів, що відповідають встановленим вимогам, було допущено учасника - Левенець Раїсу Іванівну.
     Під час засідання члени комісії заслухали конкурсну пропозицію Левенець Р.І. щодо Плану розвитку та підвищення ефективності діяльності КНП «Сватівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сватівського району Луганської області на 2018-2020 роки та провели з нею співбесіду.
     За результатами розгляду поданої конкурсної пропозиції комісія прийняла рішення визнати Левенець Р.І. переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря КНП «Сватівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сватівського району Луганської області та внести відповідне подання на ім’я голови Сватівської районної ради Сліпець В.В. щодо подальшого призначення переможця конкурсу на посаду керівника вищезазначеного закладу охорони здоров’я.

 

 

 

 

 

19.10.2018 р.

Турбота про ветеранів – знак поваги до внеску старшого покоління в розвиток країни

      Сватівщина, як невід’ємна складова частина незалежної України, обрала курс на європейські цінності, на зміцнення у суспільстві поваги до людини, особливо до людей похилого віку. Світова практика державотворення свідчить, що чим шанобливіше оточуючі ставляться до людей похилого віку - тим розвинутішим є суспільство. З великою повагою Сватівська районна рада ставиться до людей старшого покоління, активний період життя яких був багатим та бурхливим. 
     19 жовтня заступник голови районної ради Павлова Л.В., разом з депутатом районної ради Проскуріним В.П., завітали до родини ветерана педагогічної праці, учасника Другої світової війни Охримчук Антоніни Іванівни. Поцікавилися станом її здоров’я, життєвими потребами, побажали їй миру, постійної підтримки близьких та рідних.
     На знак поваги до освітянина з багаторічним трудовим стажем, за ініціативою депутата Сватівської районної ради 7 скликання, голови Сватівської районної партійної організації Аграрної партії України Ковальова С.М. та депутатів районної ради – Паюнова В.С., Митрофанова Є.О., Проскуріна В.П. Антоніні Іванівні надано благодійну допомогу.

 

 

 

 

 

 

17.10.2018 р.

     17 жовтня голова районної ради Сліпець В.В., заступник голови районної ради Павлова Л.В. привітали сестру медичну процедурну поліклінічного відділення Комунальної установи «Сватівська центральна районна лікарня» Посохову Надію Миколаївну із зайнятим 7-м місцем на 12-му Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал 2018».
     Конкурс був спрямований на виявлення професійного рівня та майстерності медичних сестер лікувально-профілактичних закладів України і проводився у три етапи:
- перший етап – відбір у лікувально-профілактичних закладах;
- другий етап – фахові змагання у регіонах (відбіркові);
- третій (фінальний) етап – Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал 2018».
     У першому та другому етапах Надія Миколаївна виборола І місце. Тому саме їй випала почесна місія представляти Луганщину на фінальному етапі в м. Харків, де вона здобула звання «Дипломант конкурсу» та приз глядацьких симпатій.
     Віта Володимирівна подякувала Надії Миколаївні за самовіддану працю, побажала міцного здоров’я, вдачі в особистих і професійних справах, наснаги для подальших звершень.
     10 років свого життя Посохова Н.М. присвятила роботі в медичній галузі, у тому числі 9 - в медичних закладах Сватівщини. Користується заслуженою повагою колег та пацієнтів.

 

 

 

 

 

17.10.2018 р.

     Аграрїі Сватівського району привітали з днем захисника України медичний персонал та пацієнтів 59-го військового мобільного шпиталю Центрального округу, який нині базується у Сєверодонецьку. Керівники найбільших агропідприємств Сватівщини, на чолі із головою районної ради Вітою Сліпець відвідали заклад, привітали армійців, які проходять в ньому лікування та побажали їм швидкого одужання. Також гості зі Сватівщини привезли військовикам смачні пиріжки, а в подарунок заклад отримав такий необхідний для виконання повсякденних завдань принтер.
https://youtu.be/I2uxntq01Y0

 

 

 

 

 

16.10.2018 р.

Не забувати тих, хто зупинив ворога 
 

     Військові, волонтери і всі небайдужі з побажаннями миру і щастя вітали працівників 59-го Мобільного Військового Шпиталю Центрального регіону м. Сєвєродонецьк зі Святом Покрови, Днем Українського козацтва та Днем захисника України! 
     16 жовтня за ініціативою голови Сватівської районної ради Сліпець В.В. та за підтримки керівника ТОВ АФ «Слобожанська», депутата районної ради від Аграрної партії України Полякової Л.П., директора ПП «Лан», депутата районної ради від Аграрної партії України Надолі Н.М., голови СФГ «Каштан», депутата Нижньодуванської об’єднаної територіальної громади від Аграрної партії України Кошової К.В. відбулася робоча зустріч з медичним персоналом та командиром 59-го військового мобільного госпіталю Центрального регіону, полковником медичної служби ЗСУ Телефанком Андрієм Георгійовичем. Віта Володимирівна подякувала працівникам госпіталю за щодобову працю, за порятунок воїнів, за кожне врятоване життя, за громадянську позицію, за самовідданість та незламність. Сватівчани відвідали поранених бійців Збройних сил України, які перебувають на лікуванні, та побажали їм найшвидшого одужання, міцного багатирського здоров’я та повернення до рідних домівок з перемогою, вручили їм подарунки (принтер), які необхідні для оперативної роботи з документами, а також солодощі та домашню випічку.

 

 

 

 

 

14.10.2018 р.

Вшанували захисників України

     14 жовтня голова районної ради Сліпець В.В. у складі делегації Сватівського району взяла участь в обласних урочистих заходах в м. Сєвєродонецьк з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.
     Цього ж дня заступник голови районної ради Павлова Л.В. подякувала воїнам Збройних сил України та представникам силових структур району на урочистому заході в КЗ «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка» за бездоганну і зразкову службу на благо держави та патріотизм. Вшанувала родину загиблого воїна АТО Олександра Рибальченка.
     Захисників держави нагороджено листами подяки Сватівської районної ради і райдержадміністрації, подарунками та квітами.
     У заході також взяли участь: депутати районної ради, делегації трудових колективів підприємств, установ і агроформувань району, учні шкіл та жителі м. Сватове, представники засобів масової інформації.
     Усі бажаючі ознайомилися з виставками - «Простір пам’яті» та робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Сватівщини.
     У Сватівському міському парку відпочинку було організовано частування військовослужбовців Збройних сил України козацькою стравою «Хашлама». 
     Мешканці району мали можливість помірятися силами на спортивних змаганнях «Козацькі розваги» на майдані Злагоди в районному центрі.

 

 

 

 

 

 

14.10.2018 р.

Той, хто не забуває рідний край – подолає у житті будь-які труднощі

     Напередодні величних свят Дня захисника України та Покрова Пресвятої Богородиці 13 жовтня свій «День народження» святкує село Кругле. Голова районної ради Сліпець В.В. у привітанні зазначила, що мешканці району завжди поважали круглян за притаманні їм мужність, працелюбність, патріотизм, віру в добро і справедливість. Вона відмітила, що уміле господарювання жителів села стало основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної сімї.
     Самодіяльні колективи Круглівського сільського клубу презентували до уваги односельців та гостей заходу святкову концертну програму.
     Цього ж дня голова районної ради привітала жителів села Свистунівка на урочистому заході з нагоди Дня села. Під час урочистостей Віта Володимирівна подякувала мешканців Свистунівської територіальної громади за вагомий внесок у розвиток та зміцнення рідного краю - Сватівщини, міцне згуртування з метою вирішення питань розвитку рідного села.

 

 

 

 

 

 

12.10.2018 р.

Обрати професію військового – присвятити все життя захисту Батьківщини

     12 жовтня голова районної ради Сліпець В.В. і заступник голови районної ради Павлова Л.В. привітали особовий склад Сватівського районного військового комісаріату з нагоди Дня захисника України і Дня Українського козацтва і відзначили військовослужбовців листами подяки Сватівської районної ради і райдержадміністрації та квітами.
     Віта Володимирівна звернулася до воїнів зі словами вдячності за їх самовіддане служіння ратній справі, любов до рідної землі, готовність пожертвувати життям, щоб захистити незалежність України.

 

 

 

 

 

 

 

12.10.2018 р.

Дивитися на навколишній світ поглядом митця – відчувати справжні фарби життя

     12 жовтня голова районної ради Сліпець В.В. та заступник голови районної ради Павлова Л.В. привітали юних митців – учнів Сватівської районної школи мистецтв ім. В.Зінкевича та їх викладачів з Днем художника.
     Віта Володимирівна ознайомилася з роботами юних художників та подарувала їм солодощі. Керівники районної ради подякували викладачів  образотворчого мистецтва за те, що вони пробуджують у дітей любов до прекрасного, прищеплюють засади інтелігентності та благородства, подарували їм букети квітів і побажали міцного здоров’я, натхненням та вдячності вихованців.

 

 

 

 

 

 

 

12.10.2018 р.

Шановні воїни Збройних сил України!
Шановні ветерани!
Шановні мешканці та гості Сватівського району! 
Вітаю Вас з Днем захисника України!

     Українське військо має славну історію. Вперше Європа довідалася про міць армії ще у 860 році, коли русичі оточили столицю Візантійської імперії місто Константинополь.
     Перші правителі Київської Русі – князі Олег, Ігор, Святослав, Володимир – заклали міцний фундамент військової справи на нашій землі.
     У 16-18 сторіччях їх славу примножили козаки Запорізької Січі та воїни армії Богдана Хмельницького, а в 20 сторіччі продовжили справу воїни Української Народної Республіки та солдати, котрі боролися з нацизмом у лавах армій антигітлерівської коаліції.
     Військовослужбовці Збройних Сил України є їх гідними нащадками. 
     День захисника України сьогодні сповнений особливим символізмом. Основоположні принципи Конституції України – територіальна цілісність та державний суверенітет – були порушені ворогом у 2014 році. Окупована частина території Донбасу та анексовано Крим - більше мільйона наших співгромадян стали вимушеними переселенцями. 
     Вже четвертий рік ми захищаємо українську державність. І особлива роль у цій, найважливішій для нас справі, належить саме Збройним силам України.
     Я впевнена у нашій перемозі. Бо нема у світі такої сили, яка б змогла зламати волелюбний характер українця. Ми боремося за правду і в цьому наша сила!

     Шановні воїни Збройних Сил України!

     Кожен народ має своїх героїв, котрі, в часи грізних випробувань, захищали рідну землю від загарбників. 
     В наш час саме ви є такими героями!
     Від імені депутатського корпусу районної ради бажаю Вам мирного неба та міцного здоров’я. Знаю – Ви з честю виконаєте свій військовий і професійний обов’язок перед незалежною Україною і з перемогою повернетеся до рідних домівок.

     Зі святом Вас!

 

Голова Сватівської районної ради                                                  В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

12.10.2018 р.

Шановні художники Сватівщини!
Щиро вітаю Вас з професійним святом!

     Життя митця – це постійні творчі пошуки, пошук ідеалу. Ви занурюєтесь у мистецтво, докладаєте усіх зусиль, досягаючи бажаних вершин.
Щоб бути гідним високому званню «художник» потрібно мати неабиякий талант і натхнення. Лише той, хто по-справжньому бажає донести красу навколишнього світу до людей здатні обрати цю професійну стезю. 
     Тож зичу Вам розвивати свій талант і створювати свій стиль! Вірте у свої сили і Ви досягните своєї шляхетної мети – залишите вагомий слід у історії образотворчого мистецтва Сватівщини.
     Бажаю Вам міцного здоров’я, мирного неба, усіх життєвих земних благ, любові, душевної рівноваги та удачі під час здійснення всіх професійних і особистих планів!

 

Голова Сватівської районної ради                                    В.В.Сліпець

 

 

 

 

 

09.10.2018 р.

Об’єднувати людей, яких розділяє простір

     Всесвітній день пошти - один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй. 9 жовтня 1874 у Швейцарії представниками 22 країн був підписаний Бернський договір, що засновує підставу Генерального поштового союзу. У 1878 році союз змінив свою назву і став називатися Всесвітнім поштовим союзом (ВПС). На сьогоднішній день ВПС налічує у своєму складі 189 країн. Саме тому 9 жовтня в усьому світі святкують Всесвітній день пошти. 
     За даними ВПС, «міжнародна пошта розмовляє 6800 мовами своїх клієнтів і є найдовшою у світі мережею фізичної доставки пошти. Вона призначена для забезпечення надійного, ефективного та економічного перевезення товарів та обміну ідеями. Пошта передає особисті думки друзів на великі відстані».
     9 жовтня голова районної ради Сліпець В.В. привітала з професійним святом працівників пошти Сватівського району.
     Віта Володимирівна зустрілася з трудовими колективами поштових відділень зв’язку м. Сватове ЛД ПАТ «Укрпошта», подякувала за самовіддану працю та подарувала квіти. Голова районної ради зазначила, що в непростих економічних умовах працівники пошти намагаються якнайповніше врахувати зауваження і пропозиції громадян, налагоджувати взаємовигідну співпрацю, дбають про розширення ринку поштових послуг, зміцнення довіри споживачів.

 

 

 

 

 

09.10.2018 р.

Шановні фахівці!
Щиро вітаю вас із Всесвітнім днем пошти!

     Щодня багато мешканців Сватівщини користуються послугами поштового зв’язку, відправляючи листи, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи улюблені газети і журнали.
     Кожен з ваших клієнтів розраховує на оперативність і високу якість послуг. Приємно, що поштовики усвідомлюють це, намагаються якнайповніше враховувати зауваження і пропозиції громадян, налагоджувати з ними взаємовигідну співпрацю, дбають про розширення ринку поштових послуг, зміцнення довіри споживачів.
     Саме інтереси та довіра клієнта є відправною точкою при визначенні стратегії розвитку поштової служби. Не маємо сумніву, працівники пошти і надалі відіграватимуть важливу роль в оперативному інформуванні населення, працюватимуть над зміцненням мережі поштового зв’язку, поліпшенням якості роботи та культури обслуговування.
     Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір.
     Щиро бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, вагомих професійних успіхів, реалізації особистих і професійних планів.

 

Голова Сватівської районної ради                                                 В.В. Сліпець

 

 

 

 

 

08.10.2018 р.

Той, хто віддавав усі сили на розвиток громади - по-справжньому прожив своє життя

     6 жовтня на стадіоні Центру культури і дозвілля Сватівської міської ради пройшли матчі щорічного кубку з футболу, присвяченого пам’яті вболівальників Футбольного клубу «Шахтар», життя котрих трагічно обірвалося у жовтні 2010 року. Перед початком змагань духівництво УПЦ МП та УАПЦ відслужило панахиду за загиблими земляками. 
     Заступник голови районної ради Павлова Л.В. звернулася до рідних, колег, товаришів загиблих зі словами пошани за їх вагомий внесок у пропагування розвитку спорту та здорового способу життя. Готовність на ділі, а не на словах підтримати спортивний рух на Сватівщині. Висловила рідним і близьким щирі співчуття. 
     У турнірі взяли участь 5 команд. І місце виборола команда Нижньодуванської ОТГ, ІІ - команда «Поліція», ІІІ – команда с. Преображенне.
     Переможців турніру нагороджено медалями, кубками, грамотами Сватівської районної ради за зайняті призові місця. Кращим гравцем турніру визнано гравця команди «Поліція» Сичова Олександра.

 

 

 

 

 

08.10.2018 р.

     Більше 150 спортсменів зібрав відкритий обласний чемпіонат із годзю-рю карате-до, який з 5 -7 жовтня проходив у Гончарівці. Цей турнір не проводився в області з дві тисячі чотирнадцятого року. Серед його учасників були представники п’яти областей України. Привітала всіх із початком змагань голова Сватівської районної ради Віта Сліпець. Докладніше про хід змагань дивіться в сюжеті https://youtu.be/Me1RJU5q5Qs

 

 

 

 

08.10.2018 р.

Захищати права людини - найшляхетніша професія у світі

     Фахівці - правознавці, досконально знайомі з юридичними науками, чинним законодавством, які мають практичну діяльністю в області права, завжди були затребувані в цивілізованому суспільстві.
     8 жовтня голова районної ради Сліпець В.В. привітала керівників та фахівців структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Луганській області, державних та приватних нотаріусів, які працюють у Сватівському районі, з професійним святом. 
     За вагомий особистий внесок у реалізацію державної правої політики, формування у громадян правового світогляду, зразкове виконання професійних обов’язків та з нагоди Дня юриста відзначено листами подяки Сватівської районної ради і вручено квіти Гашинській Вікторії Михайлівні, провідному спеціалісту Сватівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області; Реуцькому Олексію Олеговичу, старшому державному виконавцю Сватівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області; Харченко Олені Юріївні, приватному нотаріусу.

 

 

 

 

 

 

08.10.2018 р.

Свято спорту на Сватівській землі

     6 жовтня голова районної ради Сліпець В.В. привітала учасників відкритого чемпіонату Луганської області з годзю-рю карате та рюкю кобудо, який проходив на базі спортивної зали Сватівського районного комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Гончарівський».
     Віта Володимирівна відзначила листами подяки Сватівської районної ради найдосвідченіших керівників спортивних клубів і тренерів, котрі зробили вагомий внесок у виховання талановитої спортивної молоді, та вручила їм короваї.
     За підсумками змагань І загальнокомандне місце виборола Луганська обласна федерація годзю-рю карате, ІІ місце – Черкаська обласна федерація годзю-рю карате, ІІІ місце - Закарпатська обласна федерація годзю-рю карате.

 

 

 

 

 

 

 

08.10.2018 р.

Головне для людини – не забувати краю, що дав путівку у життя

     6 жовтня голова районної ради Сліпець В.В. привітала жителів селища Новоселівське Куземівської сільської ради з Днем селища та вручила лист подяки Сватівської районної ради і подарунки.
     Листами подяки Куземівської сільської ради нагороджено керівників фермерських господарств, одноосібників, приватних підприємців. Вшановані найстарший і наймолодший жителі; подружжя, які прожили у шлюбі 25, 50 і 55 років; ветерани-воїни АТО.
     Самодіяльні колективи Новоселівського сільського будинку культури виступили перед жителями селища зі святковою концертною програмою.

 

 

 

 

 

 

 

08.10.2018 р.

День села Коржове


     Дружньою родиною мешканці Петрівської територіальної громади зібралися на свято на головній площі села. З вітальними словами до жителів громади звернувся Петрівський сільський голова В’ячеслав Кірічок. Він побажав усім мирного неба, благополуччя, достатку, гарного настрою та процвітання громаді. Привітав з нагоди свята усі бюджетні установи, які надають послуги мешканцям громади, вручив їм солодощі, а також подякував за допомогу в організації свята депутатам сільської ради, членам виконкому, голові СФГ «Пролісок», депутату районної ради Сергію Ковальову, керівнику СФГ «Світанок» Ігорю Литвину, ФОП Зої Вовкодав. 
     Заступник голови Сватівської районної ради Людмила Павлова від імені районної ради вручила вітальний лист та зазначила, що відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури, а також побажала всім міцного здоров’я, щастя, добра та рідної землі під ногами. 
     Працівники сільського будинку приготували прекрасну концертну програму, прикрасили сцену та створили урочисту атмосферу. Родзинкою свята став виступ ВІА «Пульсар» (керівник Сергій Скриннік), до складу якого ввійшли дівчатка 8-9 років місцевого НВК «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ». Свої музичні привітання адресували сусідам учасники художньої самодіяльності Травнівського сільського клубу. 
     У ході урочистостей у приміщенні СБК було відкрито філію бібліотеки КУ «Сватівська районна централізована бібліотечна система». Директор комунальної установи Лариса Бут подякувала за проведену величезну роботу по ремонту приміщення та за те, що за рахунок сільського бюджету придбана комп’ютерна техніка, виконані ремонтні роботи та проведено термомодернізацію приміщення: встановлено енергозберігаючі вікна, замінена підлога, двері, утеплені стіни та стеля. Урочисто перерізали стрічку заступник голови районної ради Людмила Павлова та депутат районної ради Павло Бондарєв.
     Подарунки отримали найстарша мешканка села Пахно Марія Володимирівна, 1926 року народження, батьки Олечки Михайлової та Соломійки Давиденко, які народилися у цьому році. Були вшановані подружні пари – «золоті ювіляри»: Раїса Олександрівна та Віктор Омелянович Огданські, Валентина Іванівна та Борис Михайлович Рибальченко, Анатолій Петрович та Галина Василівна Бавика. 
     У ході свята відбувались спортивні змагання, проводились конкурси, ігри та розваги для дітей і дорослих.

 

 

 

 

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА