Сьогодні: середа, 29 березня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАРайонна рада
Публічна інформація

13.03.2017 р.

 

Сватівська районна рада оголошує результати конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що знаходяться в управлінні Сватівської районної ради, який відбувся 13 березня2017 року

 

Переможець конкурсу

Найменування об’єкта оренди

Місцезнаходження об’єкта оренди

Відокремлений підрозділ «Центральна районна аптека № 79» комунального підприємства «Луганська обласна «Фармація північ»

вбудоване нежиле приміщення загальною площею 33,3 м2 (кімната № 1-4 загальною площею 17,6 м2 та кімната № 1-5 загальною площею 15,7 м2), розташоване в Мілуватській амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Луганська область, Сватівський район, село Мілуватка, вулиця Миру, 50

 

 

 

 

13.03.2017 р.

Сватівська районна рада оголошує результати конкурсівз відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки об’єктів оренди (майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що перебуває в управлінні Сватівської районної ради)які відбулися 13 березня 2017 року

 

№ з/п

Субєкт оціночної діяльності

Назва об’єкта оцінки

Мета проведення оцінки

 

Строк виконання робіт (робочі дні)

Вартість робіт всього, грн.

1.

Товариство з обмеженою відповідальністю Агентство по нерухомості «Дісконт»

вбудоване нежитлове приміщення загальною площею 1,0 м2, розташоване на першому поверсі поліклінічного відділення головного корпусу КУ «Сватівська центральна районна лікарня» за адресою: Луганська область, місто Сватове, провулок Промисловий, 11

Визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою складання договору оренди

4

1500,00

2.

Товариство з обмеженою відповідальністю Агентство по нерухомості «Дісконт»

нежитлове приміщення загальною площею 12,5 м2 (кімната № 1-15), розташоване в Свистунівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Луганська область, Сватівський район, село Свистунівка, вулиця

Молодіжна, 15

Визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою складання договору оренди

4

1700,00

3.

Товариство з обмеженою відповідальністю Агентство по нерухомості «Дісконт»

нежитлове приміщення загальною площею 12,7 м2 (кімната № 3), розташоване в фельдшерському пункті селища Лагіднеза адресою: Луганська область, Сватівський район, селище Лагідне,  вулиця Герчицького, 11

Визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою складання договору оренди

4

1700,00

 

 

 

 

27.02.2017 р.

До уваги депутатів Сватівської районної ради 7 скликання

 

          На виконання ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1 підпункті "б"  частини першої статті 3 цього Закону - депутати місцевих рад, зобов’язані до 1 квітня 2017 року подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік за формою, що визначається Національним агентством.

          Для захисту інформації та входу в систему Єдиного реєстру електронних декларацій, Ви повинні здійснити заходи із отримання електронного цифрового підпису. Слід відмітити, при вході до електронної системи декларування офіційного веб-сайту НАЗК міститься перелік 16 акредитованих центрів сертифікації ключів. 

          З метою недопущення помилок при заповненні декларації в електронній формі та надання відповіді на найбільш типові питання у суб’єктів декларування, що виникають під час заповнення декларації, рішенням НАЗК від 11.08.2016 № 3 затверджено Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю. Так, відповідно до статті 48 Закону, НАЗК проводить щодо декларацій, поданих суб’єктами декларування, такі види контролю:

          1) щодо своєчасності подання;

          2) щодо правильності та повноти заповнення;

          3) логічний та арифметичний контроль.

          У своєму Рішенні № 3 від 11 серпня 2016 року НАЗК щодо порядку перевірки факту подання та своєчасності подання декларації зазначає, що згідно зі статтею 49 Закону, органи місцевого самоврядування зобов’язані перевірити факт подання суб’єктами декларування відповідно до цього Закону, декларацій та повідомити Національне агентство про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному ним порядку.

          Якщо за результатами контролю встановлено, що суб’єкт декларування не подав декларацію, Національне агентство письмово повідомляє такого суб’єкта про факт неподання декларації, і суб’єкт декларування повинен протягом десяти днів з дня отримання такого повідомлення, подати декларацію в порядку, визначеному частиною першою статті 45 цього Закону.

          Слід пам’ятати, що за несвоєчасне подання без поважних причин декларації, передбачено адміністративну відповідальність відповідно до статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за умисне неподання декларації — кримінальну відповідальність згідно зі статтею 3661 Кримінального кодексу України.

 

Уповноважені особи з питань запобігання

 та виявлення  корупції виконавчого апарату

 Сватівської районної ради

 

 

 

 

24.02.2017 р.

Сватівська районна рада оголошує конкурс на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що знаходяться в управлінні Сватівської районної ради

 

Найменування об’єкта оренди: вбудоване нежиле приміщення загальною площею 33,3 м2 (кімната № 1-4 загальною площею 17,6 м2 та кімната № 1-5 загальною площею 15,7 м2), розташоване в Мілуватській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Місцезнаходження об’єкта оренди: Луганська область, Сватівський район, село Мілуватка, вулиця Миру, 50.

Балансоутримувач: Комунальна установа «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сватівського району» (код за ЄДРПОУ 38165140).

Розмір стартової орендної плати: 160,85 грн. (у місяць).

Мета оренди: розміщення аптеки, що реалізує готові ліки.

 

Конкурс відбудеться 13 березня 2017 року о 10-30 годині за адресою: м. Сватове, пл. Радянська (майдан Злагоди), 25, каб. 313. Пропозиції претендентів подаються у конвертах з надписом «На конкурс», запечатаних печаткою учасника конкурсу. Конверт повинен містити: проект договору оренди із зобов’язаннями щодо виконання умов конкурсу по відношенню до здійснення певних видів ремонтних робіт та робіт з благоустрою території або участі в зміцненні матеріальної бази об’єкту оренди, в строк, не більший, ніж строк оренди, та не більше трьох років. Разом з конвертом претендент подає заяву на участь у конкурсі, де зазначає: відомості про фізичну або юридичну особу, яку він представляє, адресу та контактний телефон, назву, місцезнаходження та площу об’єкту, на який він претендує, перелік поданих документів.

Заяви приймають за адресою: м. Сватове, пл. Радянська (майдан Злагоди), 25, каб. 222, термін подання заяви до 05 березня 2017 року (включно).

 

Довідки за телефоном: (06471) 3-19-77.

 

 

 

 

24.02.2017 р.

Сватівська районна рада Луганської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки об’єктів оренди (майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що перебуває в управлінні Сватівської районної ради)

 

Найменування об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 12,7 м2 (кімната № 3), розташоване в фельдшерському пункті селища Лагідне.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Луганська область, Сватівський район, селище Лагідне, вулиця Герчицького, 11.

Балансоутримувач: Комунальна установа «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сватівського району» (код за ЄДРПОУ 38165140).

Мета оцінки: визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою складання договору оренди.

 

Учасникам конкурсу потрібно подати до відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату Сватівської районної ради (каб. 222) документацію, яка складається із:

- заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановлено формою (додаток 3 Наказу Фонду державного майна України № 2075 від 31.12.2015 р.);

- підтвердних документів;

- пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), запечатаних в окремому конверті;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (відповідно до додатку 2 Наказу Фонду державного майна України № 2075 від 31.12.2015 р.).

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

 

Конкурс відбудеться 13 березня 2017 року о 10-00 годині за адресою: м. Сватове, пл. Радянська (майдан Злагоди), 25, кабінет 313.

 

Телефон для довідок: (06471) 3-19-77. 

 

 

 

 

24.02.2017 р.

Сватівська районна рада Луганської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки об’єктів оренди (майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що перебуває в управлінні Сватівської районної ради)

 

Найменування об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 12,5 м2 (кімната № 1-15), розташоване в Свистунівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Луганська область, Сватівський район, село Свистунівка, вулиця Молодіжна, 15.

Балансоутримувач: Комунальна установа «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сватівського району» (код за ЄДРПОУ 38165140).

Мета оцінки: визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою складання договору оренди.

 

Учасникам конкурсу потрібно подати до відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату Сватівської районної ради (каб. 222) документацію, яка складається із:

- заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановлено формою (додаток 3 Наказу Фонду державного майна України № 2075 від 31.12.2015 р.);

- підтвердних документів;

- пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), запечатаних в окремому конверті;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (відповідно до додатку 2 Наказу Фонду державного майна України № 2075 від 31.12.2015 р.).

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

 

Конкурс відбудеться 13 березня 2017 року о 09-30 годині за адресою: м. Сватове, пл. Радянська (майдан Злагоди), 25, кабінет 313.

 

Телефон для довідок: (06471) 3-19-77. 

 

 

 

 

24.02.2017 р.

Сватівська районна рада Луганської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки об’єктів оренди (майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що перебуває в управлінні Сватівської районної ради)

 

Найменування об’єкта оцінки: вбудоване нежитлове приміщення загальною площею   1,0 м2, розташоване на першому поверсі поліклінічного відділення головного корпусу КУ «Сватівська центральна районна лікарня».

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Луганська область, місто Сватове, провулок Промисловий, 11.

Балансоутримувач: Сватівське районне територіальне медичне об’єднання (код за ЄДРПОУ 01983619).

Мета оцінки: визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою складання договору оренди.

 

Учасникам конкурсу потрібно подати до відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату Сватівської районної ради (каб. 222) документацію, яка складається із:

- заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановлено формою (додаток 3 Наказу Фонду державного майна України № 2075 від 31.12.2015 р.);

- підтвердних документів;

- пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), запечатаних в окремому конверті;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (відповідно до додатку 2 Наказу Фонду державного майна України № 2075 від 31.12.2015 р.).

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

 

Конкурс відбудеться 13 березня 2017 року о 09-00 годині за адресою: м. Сватове, пл. Радянська (майдан Злагоди), 25, кабінет 313.

 

Телефон для довідок: (06471) 3-19-77.

 

 

 

 

16.02.2017 р.

Про  виконання Сватівського районного бюджету  за 2016 рік

 

         За  підсумками  2016 року до районного бюджету надійшло  230650,6 тис. грн. доходів, в тому числі  до загального фонду –  217122,4 тис. грн., до спеціального фонду –  13528,2  тис. грн.

         У порівнянні  з показниками 2015 року надійшло доходів більше на 44736,3  тис. грн., в тому числі  до загального фонду –  на 41476,5 тис. грн. та до спеціального фонду –  на 3259,8 тис. грн.

         До загального фонду районного бюджету надійшло 44583,3 тис. грн. податків, зборів та обов'язкових платежів, що становить 114,1 відсотка, або більше на 5523,1 тис. грн. до затвердженої  річної суми з урахуванням внесених змін на 2016 рік.

         У порівнянні з 2015 роком отримано більше податків, зборів та обов'язкових платежів до загального фонду на 15619,1 тис. грн., або на 53,9 відсотків.

         У структурі доходів загального фонду (без врахування міжбюджетних трансфертів) найбільшу питому вагу має податок на  доходи  фізичних осіб – 44350,9 тис. грн., або 99,5 відсотка. Уточнений план надходжень  по податку на  доходи  фізичних осіб виконано на 113,6 відсотка, або отримано більше на 5310,5 тис. грн.  у порівнянні з плановим показником та більше  на  15436,3 тис. грн. (на 53,4 відсотка)  у порівнянні з аналогічним періодом   минулого року.

         План надходжень до спеціального фонду (без офіційних трансфертів) виконано на 98,2 відсотка. Надійшло до спеціального  фонду 11748,6 тис. грн. при плані 11959,6 тис. грн. У порівнянні з  2015 роком до спеціального фонду отримано  доходів більше  на  4229,2 тис. грн., або на 56,2  відсотка. 

         З державного  та інших місцевих бюджетів до загального  фонду за звітний період надійшла базова дотація в  суму 1867,7 тис. грн.,  інша додаткова  дотації  - 5823,1 тис. грн., що в цілому складає 98,4 відсотків до затвердженого плану та  субвенцій  - 164848,3 тис. грн., або  99,0 відсотків до затверджених показників.

         До спеціального фонду за звітний період надійшло субвенцій у сумі 1779,5 тис. грн., або  77,6 відсотка до затверджених показників.

         Виконання  по  видатках  за  2016 рік склало  230114,4 тис. грн. (94,5 % до плану), що більше на 55086,0 тис. грн., або на  31,5 відсотка у порівнянні з 2015 роком, у тому числі видатки  загального фонду – 205412,4  тис. грн. (95,9 % до плану), спеціального фонду  – 24702,0 тис. грн. (83,9 % до плану).

          У порівнянні з  2015 роком збільшені обсяги фінансування видатків (разом  по  загальному  та спеціальному фондах) на соціальний захист населення - на  36923,5 тис. грн., або на 54,3 відсотка, на освіту  - на 9818,8 тис. грн., або на 19,5 відсотка,  на охорону здоров’я  - на  6032,2 тис. грн., або на 19,0 відсотків, на культуру і мистецтво – на 1497,4 тис. грн., або на 24,1 відсотка, на фізичну культуру і спорт – на 225,2 тис. грн., або на 22,0 відсотка,  а також  на органи управління - на 20,8 тис. грн., або на 1,0  відсоток.

          Також збільшилися обсяги наданих міжбюджетних трансфертів з районного бюджету іншим місцевим бюджетам району  на 1767,9 тис. грн., або на 14,4 відсотка

          Разом з тим зменшились видатки на  будівництво  - на 283,6 тис. грн., або на 35,4 відсотка, а також  на підтримку засобів масової інформації  – на 24,6 тис. грн., або на 4,6 відсотка.

          По обсягу виконаних видатків (разом за загальним та спеціальним фондом) найбільшу питому вагу в районному бюджеті  займають видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення населення  - 104885,3 тис. грн., або 45,6 відсотка, на освіту – 60242,0 тис. грн., або 28,8 відсотка,  на охорону здоров’я  - 37701,1 тис. грн., або 18,0 відсотка, на культуру і мистецтво – 7708,4 тис. грн., або 3,5 відсотка.  Видатки  за іншими напрямками складають менше трьох відсотків  від загальної суми.

          Фінансування видатків районного бюджету проведено у межах затверджених асигнувань. Станом на 01.01.2017 року відсутня прострочена кредиторська заборгованість з виплати  заробітної плати, оплати енергоносіїв та по інших захищених статтях видатків.

 

          (Інформація управління фінансів Сватівської райдержадміністрації)

 

 

 

 

03.02.2017 р.

СВАТІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної ради

 

«03» лютого 2017 р.                                                                    

№ 02-01/9

 

Про  проведення 17 сесії

районної  ради  сьомого  скликання

 

       У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 16 лютого 2017 року о 10-00 годині у великій залі засідань районної ради пленарне засідання 17 сесії районної ради сьомого скликання за адресою: пл. Радянська (Злагоди), 25.

 

      Винести на розгляд сесії районної ради питання:

      1. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Сватівського району

      2. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

      3. Про звіт щодо виконання районного бюджету на 2016 рік.

      4. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

      5. Про затвердження районних цільових програм.

      6. Про затвердження штатних розписів, умов оплати праці та Положення про преміювання працівників комунальних закладів.

        7. Питання, щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що перебувають в управлінні Сватівської районної ради.

      8. Різне.

 

Голова районної ради                                                         В.В. Сліпець

 

 

 

 

27.01.2017 р.

Звіт

депутата Сватівської районної ради 7 скликання

Тарасенка Олександра Івановича

 

         Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Положення  про звіти депутатів Сватівської районної ради 7 скликання, затвердженого рішенням 15 сесії Сватівської районної ради від 24.11.2016 року № 15/8, звітую перед виборцями про свою депутатську діяльність.

         За звітний період відбулося 16 сесій Сватівської районної ради. Брав безпосередню участь у 14 засіданнях.

         На пленарних засіданнях сесій прийнято  15 районних Програм.

- Програма  економічного і соціального розвитку Сватівського району на 2016 рік;

- Програма забезпечення здійснення заходів з цивільного захисту населення та запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру;

- Програма накопичення матеріального резерву для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Сватівського району на 2016-2021 роки;

- Регіональна цільова програма розвитку публічних бібліотек у Сватівському районі на 2016-2018 роки;

- Програма розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Сватівському районі на 2016-2017 роки;

- Програма «Оздоровлення та відпочинку дітей Сватівського району у 2016 році»;

- Програма соціальної підтримки сімей, дітей та молоді Сватівського району на 2016 рік;

- Програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2020 роки;

- Програма «Молодь Сватівщини» на 2016-2020 роки;

- Цільова програма національно-патріотичного виховання на 2016-2020 роки;

- Комплексна програма соціальної підтримки сімей учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2017роки;

- Комплексна програма соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016-2018 роки;

- Програма інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2016-2017 роки;

- Програма забезпечення здійснення заходів з цивільного захисту населення та запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Сватівського району у 2016 році в новій редакції;

- Комплексна програма у сфері протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку на території Сватівського району на 2016-2020 роки;

        Прийнято 5 Звернень:

- Про Звернення депутатів Сватівської районної ради Луганської області 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про сприяння виконання Казначейською службою України платіжних доручень на погашення заборгованості за спожиту електроенергію;

- Про звернення депутатів Сватівської районної ради Луганської області 7 скликання  до Служби автомобільних доріг у Луганській області;

- Про  підтримку звернення депутата Скрипніченка А.А. до Народного депутата України Курила В.С. щодо сприяння у придбані рентгенівського апарату та мамографа  для Сватівського РТМО;

- Про підтримку Звернення членів Сватівської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України», направлених до Адміністрації Президента України, Верховної Ради України та   Кабінету Міністрів України;

- Про Звернення депутатів Сватівської районної ради Луганської області 7 скликання щодо реорганізації  управління Пенсійного фонду України в Сватівському районі до Кабінету Міністрів України, народного депутата України Курила В.С., Пенсійного фонду України, Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації.

        Є членом постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності і інформації.  Свою роботу постійна комісія будує на основі законності, гласності, рівноправності та вільного колективного обговорення і вирішення питань. Питання кожного порядку денного розглядаються детально та конкретно, здійснюється контроль  за розробкою та реалізацією заходів по забезпеченню прав, волі та законних інтересів громадян.

        У період з листопада 2015 по січень 2017 року брав участь у 8-ми з 10-ти засіданнях  профільної комісії, на яких розглянуто за моєї участі 26 питань.

        З огляду на повноваження та обов’язки комісія  розглянула такі питання:       

- про Регламент Сватівської районної ради Луганської області сьомого скликання та внесення змін і доповнень до нього;

- про делегування повноважень представляти районну раду в судових органах;

- про план роботи Сватівської районної ради на 2016 рік;

- про внесення змін до рішення 2 сесії Сватівської районної ради 7 скликання від 3.12.2015 р. № 2/2 «Про Президію районної ради»;

- про увільнення Королько Т.І. від виконання функцій присяжного Сватівського районного суду;

- про створення Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області;

- про план діяльності Сватівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік;

- про звіти депутатів Сватівської районної ради 7 скликання;

- про затвердження списку присяжних Сватівського районного суду Луганської області;

- про підтримку заяви Верховної Ради України «Про невизнання Україною легітимності виборів до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання, їх результатів та правових наслідків, та відповідно, складу, повноважень, актів та рішень Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання»; 

- про план роботи Сватівської районної ради на 2017 рік.

         Двічі на рік заслухано інформацію Старобільської місцевої прокуратури прокуратури Луганської області «Про результати діяльності Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури у 2015 році та І півріччі 2016 року»;  інформаціюСватівського ВП ГУНП «ро стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Сватівського району».

         Брав участь у обговоренні Положень:

- про Раду старійшин Сватівської районної ради на громадських засадах;

- про порядок призначення на посади та звільнення з посад, укладення контрактів з керівниками підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Сватівського району Луганської області;

- про встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок на об’єктах спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Сватівського району Луганської області;

- про звіти депутатів Сватівської районної ради Луганської області 7 скликання.

         Приймав участь у підготовці та прийнятті 4 експертних висновків:

- про затвердження Положення про порядок встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок на об’єктах спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Сватівського району Луганської області;

- про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності;

- про затвердження Положення про надання платних послуг комунальним закладом «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка» та встановлення тарифів на платні послуги;

- про затвердження Положення про порядок оплати, використання та надання пільг по оплаті за навчання в Сватівській районній школі мистецтв ім. В. Зінкевича.

         Беру участь у загальнорайонних заходах на честь державних свят. Виявлену мені довіру виборців підкреслюю реалізацією прав відстоювати інтереси мешканців виборчого округу № 8 м. Сватове. Особливу увагу приділяю захисту прав афганців, учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб. Доручення виборців виконую у межах своїх депутатських повноважень.

 

 

 

 

27.01.2016 р.

Звіт

депутата Сватівської районної ради 7 скликання

Плотнікова Ігоря Леонідовича

 

         Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою інформування виборців про результати діяльності надаю звіт про роботу в 2015 – 2016 році як депутата Сватівської районної ради.

         Я був обраний депутатом Сватівської районної ради Луганської області по 13 виборчому округу (м. Сватове).

         За рік діяльності Сватівської районної ради 7 скликання було проведено 16 пленарних засідань сесій, на 12 з яких я, виконуючи обов’язки депутата та покладені на мене повноваження представляти інтереси виборців, брав участь у роботі. На засіданнях сесій було розглянуто 249 питань та прийняті відповідні рішення. Брав активну участь у обговоренні питань порядку денного комісій особливо що стосується збільшення та перерозподілу бюджетних призначень головним розпорядникам на 2016 рік, вносив пропозиції та доповнення до запропонованих для розгляду проектів рішень.

         Відповідно до рішення 2 сесії Сватівської районної ради від 03.12.2015 р. № 2/1 «Про постійні комісії районної ради» є членом постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, децентралізації, бюджету і фінансів. За звітний період відбулося 16 засідань профільної постійно комісії, у 12 з яких брав участь. Комісією розглянуто 64 питання, з яких рекомендовано для розгляду на сесіях 49 питань.

         На пленарних засіданнях сесій з моєю участю було прийнято 15 Програм, а саме:

- Програма  економічного і соціального розвитку Сватівського району на 2016 рік;

- Програма забезпечення здійснення заходів з цивільного захисту населення та запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру;

- Програма накопичення матеріального резерву для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Сватівського району на 2016-2021 роки;

- Регіональна цільова програма розвитку публічних бібліотек у Сватівському районі на 2016-2018 роки;

- Програма розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Сватівському районі на 2016-2017 роки;

- Програма «Оздоровлення та відпочинку дітей Сватівського району у 2016 році»;

- Програма соціальної підтримки сімей, дітей та молоді Сватівського району на 2016 рік;

- Програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2020 роки;

- Програма «Молодь Сватівщини» на 2016-2020 роки;

- Цільова програма національно-патріотичного виховання на 2016-2020 роки;

- Комплексна програма соціальної підтримки сімей учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2017роки;

- Комплексна програма соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016-2018 роки;

- Програма інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2016-2017 роки;

- Програма забезпечення здійснення заходів з цивільного захисту населення та запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Сватівського району у 2016 році в новій редакції;

- Комплексна програма у сфері протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку на території Сватівського району на 2016-2020 роки.

         Також приймав участь у прийнятті Звернень депутатів районної ради, а саме:

- Звернення депутатів Сватівської районної ради Луганської області 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про сприяння виконання Казначейською службою України платіжних доручень на погашення заборгованості за спожиту електроенергію;

- Звернення депутатів Сватівської районної ради Луганської області 7 скликання до Служби автомобільних доріг у Луганській області;

- Про  підтримку звернення депутата Скрипніченка А.А. до Народного депутата України Курила В.С. щодо сприяння у придбані рентгенівського апарату та мамографа  для Сватівського РТМО;

- Про підтримку Звернення членів Сватівської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України», направлених до Адміністрації Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України;

- Звернення депутатів Сватівської районної ради Луганської області 7 скликання щодо реорганізації  управління Пенсійного фонду України в Сватівському районі до Кабінету Міністрів України, народного депутата України Курила В.С., Пенсійного фонду України, Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації.

         Прийнято 4 протокольних рішення:

- Банченку С.М., в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Сватівському районі, щодо  приборкання бродячих собак;

- Книшу Є.С., Гончарівському сільському голові,  про виділення коштів на оплату праці фахівця із соціальної  роботи Гончарівської сільської ради;

- Управлінню юстиції в Луганській області про передачу будівлі територіального управління державної судової адміністрації в Луганській області по вул. Шевченка, 2 до спільної власності територіальних громад району;

- Народним депутатам України Продан О.П., Остріковій Т.Г., Кришину О.Н. щодо ініціювання відкликання з Верховної ради України проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про правонаступництво України» щодо скасування дій актів СРСР та території України».

         Відповідно до затвердженого графіку, проводжу прийоми громадян, надавав роз’яснення з питань щодо оформлення документів на отримання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації, яка сталась 29 жовтня 2015 року; оформлення житлових субсидій населенню, ремонт доріг, модернізація у сфері охорони здоров’я, будівництво будинку для медиків, ремонту Сватівського РТМО. З усіх питань надані вичерпні відповіді,  виконані доручення виборців в межах моїх повноважень.

         Активно приймаю участь у загальнорайонних заходах, що проводяться у Сватівському районі.

 

 

 

 

26.01.2017 р.

Звіт 

депутата Сватівської  районної ради  7 скликання

Ключки Любові Олексіївни

 

         Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою інформування виборців про результати діяльності надаю звіт про роботу в 2015 – 2016 році як депутата Сватівської районної ради.

         Одним з основних обов’язків своєї діяльності, як депутата районної ради, вважаю участь в пленарних засіданнях сесій та роботу в постійних комісіях.

         За звітний період взяла участь у роботі 14 пленарних засідань сесій районної ради із 16 (була відсутня на 2 засіданнях із поважної причини), на яких було прийнято 226 рішень. На кожному засіданні сесії підіймаю питання охорони здоров’я та соціального захисту населення.

         Відповідно до рішення 2 сесії Сватівської районної ради від 03.12.2015 р. № 2/1 «Про постійні комісії районної ради» є членом постійної комісії з питань духовності, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, соціального захисту населення. Протягом звітного періоду проведено 9 засідань постійної комісії, на яких було розглянуто та рекомендовано винести на розгляд засідань сесій районної ради 33 питання, з подальшим їх затвердженням.

         Взяла участь 5 спільних засіданнях постійної комісії питань духовності, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, соціального захисту населення з постійною комісією з питань комунальної власності, промислової політики, підприємництва, екології і житлово-комунального господарства, на яких розглянуто та рекомендовано винести на розгляд сесії районної ради 41 питання. 

         На пленарних засіданнях сесій з моєю участю було прийнято 15 Програм, а саме:

- Програма  економічного і соціального розвитку Сватівського району на 2016 рік;

- Програма забезпечення здійснення заходів з цивільного захисту населення та запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру;

- Програма накопичення матеріального резерву для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Сватівського району на 2016-2021 роки;

- Регіональна цільова програма розвитку публічних бібліотек у Сватівському районі на 2016-2018 роки;

- Програма розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Сватівському районі на 2016-2017 роки;

- Програма «Оздоровлення та відпочинку дітей Сватівського району у 2016 році»;

- Програма соціальної підтримки сімей, дітей та молоді Сватівського району на 2016 рік;

- Програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2020 роки;

- Програма «Молодь Сватівщини» на 2016-2020 роки;

- Цільова програма національно-патріотичного виховання на 2016-2020 роки;

- Комплексна програма соціальної підтримки сімей учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2017роки;

- Комплексна програма соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016-2018 роки;

- Програма інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2016-2017 роки;

- Програма забезпечення здійснення заходів з цивільного захисту населення та запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Сватівського району у 2016 році в новій редакції;

- Комплексна програма у сфері протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку на території Сватівського району на 2016-2020 роки.

        Також приймала участь у прийнятті Звернень депутатів районної ради, а саме:

- Звернення депутатів Сватівської районної ради Луганської області 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про сприяння виконання Казначейською службою України платіжних доручень на погашення заборгованості за спожиту електроенергію;

- Звернення депутатів Сватівської районної ради Луганської області 7 скликання  до Служби автомобільних доріг у Луганській області;

- Про  підтримку звернення депутата Скрипніченка А.А. до Народного депутата України Курила В.С. щодо сприяння у придбані рентгенівського апарату та мамографа  для Сватівського РТМО;

- Про підтримку Звернення членів Сватівської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України», направлених до Адміністрації Президента України, Верховної Ради України та   Кабінету Міністрів України;

- Звернення депутатів Сватівської районної ради Луганської області 7 скликання щодо реорганізації  управління Пенсійного фонду України в Сватівському районі до Кабінету Міністрів України, народного депутата України Курила В.С., Пенсійного фонду України, Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації.

        Відповідно до графіка веду особистий депутатський прийом виборців по виборчому округу  № 2 м. Сватове. Вживаю заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення.

        Вирішувала питання надання матеріальної допомоги багатодітній родині А. Чоломбитько на лікування, виділення коштів постраждалим на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, що сталася у жовтні 2015 року.

        Приймаю участь у загальнорайонних заходах.

 

 

 

 

25.01.2017 р.

 

Звіт 

депутата Сватівської  районної ради  7 скликання

Русанової Людмили Павлівни

 

        Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою інформування виборців про результати діяльності надаю звіт про роботу в 2015 – 2016 році як депутата Сватівської районної ради.

        Одним з основних обов’язків своєї діяльності, як депутата районної ради, вважаю участь в пленарних засіданнях сесій та роботу в постійних комісіях.

        За звітний період взяла участь у роботі 15 пленарних засідань сесій районної ради із 16 (була відсутня на 1 засіданні із поважної причини), на яких було прийнято 249 рішень. На кожному засіданні сесії підіймаю актуальні питання, що стосуються життєдіяльності району.

        Як керівник фракції «Опозиційний блок» організовую роботу та участь депутатів від блоку у засіданнях сесій районної ради, попередньо розглянувши та узгодивши питання порядку денного. Практично за участі саме депутатів від Опозиційного блоку прийняті життєво важливі рішення для району.   

        Відповідно до рішення 2 сесії Сватівської районної ради від 03.12.2015 р. № 2/1 «Про постійні комісії районної ради» є головою постійної комісії з питань духовності, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, соціального захисту населення. Протягом звітного періоду проведено 9 засідань постійної комісії, на яких було розглянуто та рекомендовано винести на розгляд засідань сесій районної ради 33 питання, з подальшим їх затвердженням.

        Проведено 5 спільних засідань постійної комісії питань духовності, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, соціального захисту населення з постійною комісією з питань комунальної власності, промислової політики, підприємництва, екології і житлово-комунального господарства, на яких розглянуто та рекомендовано винести на розгляд сесії районної ради 41 питання. 

        Входжу до складу президії районної ради 7 скликання, взяла участь у 15 засіданнях.

        На пленарних засіданнях сесій з моєю участю було прийнято 15 Програм, а саме:

        - Програма  економічного і соціального розвитку Сватівського району на 2016 рік;

        - Програма забезпечення здійснення заходів з цивільного захисту населення та запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру;

        - Програма накопичення матеріального резерву для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Сватівського району на 2016-2021 роки;

        - Регіональна цільова програма розвитку публічних бібліотек у Сватівському районі на 2016-2018 роки;

        - Програма розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Сватівському районі на 2016-2017 роки;

        - Програма «Оздоровлення та відпочинку дітей Сватівського району у 2016 році»;

        - Програма соціальної підтримки сімей, дітей та молоді Сватівського району на 2016 рік;

        - Програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2020 роки;

        - Програма «Молодь Сватівщини» на 2016-2020 роки;

        - Цільова програма національно-патріотичного виховання на 2016-2020 роки;

        - Комплексна програма соціальної підтримки сімей учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2017роки;

        - Комплексна програма соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016-2018 роки;

        - Програма інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2016-2017 роки;

        - Програма забезпечення здійснення заходів з цивільного захисту населення та запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Сватівського району у 2016 році в новій редакції;

        - Комплексна програма у сфері протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку на території Сватівського району на 2016-2020 роки.

        Також приймала участь у прийнятті Звернень депутатів районної ради, а саме:

        - Звернення депутатів Сватівської районної ради Луганської області 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про сприяння виконання Казначейською службою України платіжних доручень на погашення заборгованості за спожиту електроенергію;

        - Звернення депутатів Сватівської районної ради Луганської області 7 скликання  до Служби автомобільних доріг у Луганській області;

        - Про  підтримку звернення депутата Скрипніченка А.А. до Народного депутата України Курила В.С. щодо сприяння у придбані рентгенівського апарату та мамографа  для Сватівського РТМО;

        - Про підтримку Звернення членів Сватівської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України», направлених до Адміністрації Президента України, Верховної Ради України та   Кабінету Міністрів України;

        - Звернення депутатів Сватівської районної ради Луганської області 7 скликання щодо реорганізації  управління Пенсійного фонду України в Сватівському районі до Кабінету Міністрів України, народного депутата України Курила В.С., Пенсійного фонду України, Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації.

        Прийнято 4 протокольних рішення:

         - Банченку С.М., в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Сватівському районі, щодо  приборкання бродячих собак;

         - Книшу Є.С., Гончарівському сільському голові,  про виділення коштів на оплату праці фахівця із соціальної  роботи Гончарівської сільської ради;

         - Управлінню юстиції в Луганській області про передачу будівлі територіального управління державної судової адміністрації в Луганській області по вул. Шевченка, 2 до спільної власності територіальних громад району;

         - Народним депутатам України Продан О.П., Остріковій Т.Г., Кришину О.Н. щодо ініціювання відкликання з Верховної ради України проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про правонаступництво України» щодо скасування дій актів СРСР та території України».

         Відповідно до графіка веду особистий депутатський прийом виборців. Вживаю заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення.

         Позитивно вирішені питання громадян, які зверталися щодо надання матеріальної допомоги на лікування, виділення коштів на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, що сталася у жовтні 2015 року.

         Було організовано зустріч виборців з юристами консультаційного характеру.   

         Приймаю участь у загальнорайонних заходах.

 

 

 

 

 

20.01.2017 р.

Очищення влади

 

https://drive.google.com/open?id=0ByjCce6sics9aE9ucHk1cFduZFU

 

для перегляду потрібно завантажити файл

 

 

 

 

16.01.2017 р.

Сватівська районна рада оголошує результати конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що знаходяться в управлінні Сватівської районної ради, який відбувся 16 січня2017 року

 

Переможець конкурсу

Найменування об’єкта оренди

Місцезнаходження об’єкта оренди

Товариство з обмеженою відповідальністю «Мікротестлаб»

нежитлове приміщення загальною площею 9,7 м2, розташоване на першому поверсі поліклінічного відділення головного корпусу КУ «Сватівська центральна районна лікарня»

Луганська область, місто Сватове, провулок Промисловий,     будинок 11

 

 

 

 

 

09.01.2017 р.

Про виконання місцевих бюджетів Сватівського району за 2016 рік

        До загального фонду зведеного бюджету Сватівського району за поточний рік надійшло 270829,4  тис. грн., що становить 105,9 % до затверджених показників з урахуванням внесених змін. У порівнянні з минулим роком доходи місцевих бюджетів району збільшилися на 54652,0 тис. грн., або на 25,3 %.

        З державного бюджету надійшло 1867,7 тис. грн. базової дотації, або 100% до плану, іншої додаткової дотації 7577,4 тис. грн., або 98,3%  до плану, субвенції з державного бюджету у сумі 165402,7 тис. грн., або 99,5% до плану, інші субвенції виконано в сумі 13365,7 тис. грн., що становить 96,2 %  до затвердженого плану з урахуванням змін.

         За 2016 рік надійшло власних доходів 82615,9  тис. грн., що більше затверджених показників з урахуванням внесених змін на  16663,7 тис. грн. та становить 125,3 %.  В порівнянні з минулим  роком  власні  надходження  збільшилися  на 26341,9 тис. грн., або  46,8 % .

         У  порівнянні  з минулим  роком  збільшені надходження :

- по податку та збору на доходи з фізичних осіб - в 1,5  рази,

-  по податку на прибуток  -  на  7,1 %,

- по акцизному податку -  в 1,8 рази,

- з податку на нерухоме майно  - в 3,4 рази,

- по платі за землю -  в 1,5 рази,

- по єдиному податку -  в 1,6 рази,

- по єдиному податку з сільгоспвиробників  - в 1,7 рази,

- по частині чистого прибутку  - в 8,2 р.,

- по адмінштрафам  - в 3,3 рази,

- по платі за надання адмінпослуг  - 2,4 р.,

- по державному миту  - в 2,2 рази.

Затверджений план доходів загального фонду бюджету виконаний  всіма 20 місцевими  бюджетами району ,  в тому  числі:

- районний бюджет - 114,1% ,

- міський  -  114,0%,

- Н - Дуванський  селищний  -  160,2%,

- В - Дуванський сільський  -  172,8%,

- Гончарівський сільський -145,0%,

-  Ковалівський сільський  - 232,5%, 

- Коломийчиський  сільський  -  136,1 %,

-  Круглівськаий сільський  - 121,2% ,

- Куземівський сільський  - 252,4%,

- Маньківський сільський  - 207,2%, 

- Мілуватський сільський   - 181,5%,

- Містківський сільський -  164,8%, 

- Оборотнівський сільський  - 197,4%,

- Первомайський (Травнівський) сільський - 138,8%,

- Петрівський сільський    - 216,2%,

- Преображенський сільський  - 224,9%,

- Райгородський сільський  - 152,7%,

- Рудівський сільський  - 136,4%.,

- Свистунівський   сільський  -  18 2,3%,

- Стельмахівський сільський  - 165,2%. 

 

(Інформаця управління фінансів Сватівської райдержадміністрації)

 

 

 

30.12.2016 р.

Сватівська районна рада оголошує конкурс на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що знаходяться в управлінні Сватівської районної ради

 

       Найменування об’єкта оренди: нежитлове приміщення загальною площею 9,7 м2, розташоване на першому поверсі поліклінічного відділення головного корпусу КУ «Сватівська центральна районна лікарня».

       Місцезнаходження об’єкта оренди: Луганська область, місто Сватове, провулок Промисловий, будинок 11.

       Балансоутримувач: Сватівське районне територіальне медичне об’єднання (код за ЄДРПОУ 01983619).

       Розмір стартової орендної плати: 366,40 грн. (у місяць).

       Мета оренди: розміщення кабінету забору крові.

       Конкурс відбудеться 16 січня 2017 року о 10-00 годині за адресою: м. Сватове, пл. Радянська (майдан Злагоди), 25, каб. 313. Пропозиції претендентів подаються у конвертах з надписом «На конкурс», запечатаних печаткою учасника конкурсу. Конверт повинен містити: проект договору оренди із зобов’язаннями щодо виконання умов конкурсу по відношенню до здійснення певних видів ремонтних робіт та робіт з благоустрою території або участі в зміцненні матеріальної бази об’єкту оренди, в строк, не більший, ніж строк оренди, та не більше трьох років. Разом з конвертом претендент подає заяву на участь у конкурсі, де зазначає: відомості про фізичну або юридичну особу, яку він представляє, адресу та контактний телефон, назву, місцезнаходження та площу об’єкту, на який він претендує, перелік поданих документів.

       Заяви приймають за адресою: м. Сватове, пл. Радянська (майдан Злагоди), 25, каб. 222, термін подання заяви до 08 січня 2017 року (включно).

       Довідки за телефоном: (06471) 3-19-77.

 

 

 

 

23.12.2016 р.

Сватівська районна рада оголошує результати конкурсуз відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки об’єктів оренди (майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що перебуває в управлінні Сватівської районної ради), який відбувся 19 грудня 2016 року

 

Суб’єкт оціночної діяльності

Назва об’єкта оцінки

Мета проведення оцінки

 

Строк виконання робіт (робочі дні)

Вартість робіт всього, грн.

Товариство з обмеженою відповідальністю Агентство по нерухомості «Дісконт»

нежитлове приміщення загальною площею 33,3 м2 (кімната № 1-4 загальною площею 17,6 м2 та кімната № 1-5 загальною площею 15,7 м2), розташоване в Мілуватській амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою складання договору оренди

4

2500,00

 

 

 

 

 

15.12.2016 р.

 

Звіт про роботу депутата Сватівської районної ради 7 скликання Морозова Петра Леонідовича за 2015-2016 роки

 

https://drive.google.com/open?id=0ByjCce6sics9VzlGT1gtX1FmZjg

 

для перегляду необхідно завантажити файл

 

 

 

 

 

СВАТІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної ради

 

«13» грудня 2016 р.                                                                    

№ 02-01/107

 

Про  проведення 16 сесії

районної  ради  сьомого  скликання

 

       У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 23 грудня 2016 року о 10-00 годині у великій залі засідань районної ради шістнадцяте пленарне засідання сесії районної ради сьомого скликання за адресою: пл. Радянська, 25.

 

      Винести на розгляд сесії районної ради питання:

      1. Про збільшення та перерозподіл бюджетних призначень на 2016 рік.

      2. Про районний бюджет на 2017 рік.

      3. Про план роботи Сватівської районної ради на 2017 рік.

      4. Про затвердження списку присяжних Сватівського районного суду Луганської області.

      5. Питання, щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що перебувають в управлінні Сватівської районної ради.

      6. Різне.

 

Голова районної ради                                                         В.В. Сліпець

 

 

 

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА