Сьогодні: понеділок, 16 липня 2018  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАРайонна рада
Публічна інформація

29.06.2018 р.

Сватівська районна рада оголошує результати конкурсу з відбору сібєктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки об’єктів оренди (майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що перебуває в управлінні Сватівської районної ради), який відбувся 26 червня 2018 року

 

№ з/п

Субєкт оціночної діяльності

Назва об’єкта оцінки

Мета проведення оцінки

 

Строк виконання робіт (робочі дні)

Вартість робіт всього, грн.

1.

Товариство з обмеженою відповідальністю Агентство по нерухомості «Дісконт»

Вбудованого нежилого приміщення загальною площею 36,0 м2, розташованого на першому поверсі поліклінічного відділення головного корпусу КУ «Сатівська центральна районна лікарня»

Визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою складання договору оренди

4

2200,00

 

 

 

 

 

26.06.2018 р.

Зміни до паспортів бюджетних програм Сватівської районної ради Луганської області на 2018 рік   

 

Зі змінами до паспортів бюджетних програм Сватівської районної ради на 2018 рік можна ознайомитись за посиланням: 

 

https://drive.google.com/open?id=1heGIvhJl0K-9xaslcYZ49i3_gA2VzG1B

 

Для перегляду інформації неодхідно завантажити файл

 

 

 

 

 

11.06.2018 р.

СВАТІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної ради

 

«08» червня 2018 р.

м. Сватове

№      45      І

 

 

Про проведення 29 сесії

районної ради сьомого скликання

 

      Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 19 червня 2018 року о 10-00 годині у великій залі засідань районної ради пленарне засідання 29 сесії районної ради сьомого скликання за адресою: пл. Радянська (Злагоди), 25.

 

      Винести на розгляд сесії районної ради питання:

      1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік;

      2. Про звіт постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промислової політики, підприємництва, екології і житлово-комунального господарства;

      3. Питання управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що перебувають в управлінні Сватівської районної ради;

      4. Різне.

 

Голова районної ради                                                       В.В. Сліпець  

 

 

 

 

 

08.06.2018 р.

Інформація Сватівської районної ради Луганської області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки об’єктів оренди (майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Сватівського району, що перебуває в управлінні Сватівської районної ради)

 

Найменування об’єкта оцінки: вбудоване нежиле приміщення загальною площею 36,0 м2, розташоване на першому поверсі поліклінічного відділення головного корпусу КУ «Сватівська центральна районна лікарня».

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Луганська область, місто Сватове, пр. Промисловий, 11.

Балансоутримувач: Сватівське районне територіальне медичне об’єднання (код за ЄДРПОУ 01983619).

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою складання договору оренди.

 

Претендентам на участь у конкурсіпотрібноподати до відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату Сватівської районної ради, який розташований за адресою:  м. Сватове, майдан Злагоди (пл. Радянська), 25, кабінет 222 за чотири робочідні до оголошеноїдатипроведення конкурсу (включно)конкурснудокументаціюв запечатаномуконверті, яка складаєтьсяіз:

- конкурсноїпропозиції, запечатаної в окремомуконверті, в якійзазначенотакож строк виконанняробіт (у календарних днях).Пропозиціющодоцінинаданняпослуг з оцінкинеобхідно зазначати з урахуваннямусіхподатків, якісплачує претендент згідноіз законом;

- підтверднихдокументів (заява про участь у конкурсі з відборусуб’єктівоціночноїдіяльності за встановленою формою (додаток № 4 «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», яке затверджене наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018 № 47, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за № 198/31650) (далі - Положення); інформація про претендента (додаток 5 Положення), яка містить:наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо).

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток № 3 Положення).

Документи щодо практичного досвіду (додаток 3 Положення) повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки подібних до об'єкта оцінки –приміщення, частини будівель.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об'єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта нерухомого майна – 2,4 тис.грн.

Замовникробіт з оцінки: Сватівська районна рада Луганської області.                    

Платникробіт з оцінки: переможець конкурсу на право орендимайна.                     

Конкурс відбудеться26 червня 2018 року о 10-00 годині за адресою: м. Сватове, майдан Злагоди (пл. Радянська), 25, кабінет 313.

Телефон: (06471) 3-19-77.

 

 

 

 

 

08.06.2018 р.

        Сватівська районна рада Луганської області повідомляє про скасування конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки об’єктів оренди (майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що перебуває в управлінні Сватівської районної ради), призначеного на 20 червня 2018 р., у зв’язку з набранням чинності наказу Фонду державного майна України № 47 «Про внесення змін до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності».

        Публікацію в газеті «Голос громади» від 01.06.2018 № 22 (821) вважати не дійсною.

 

 

 

 

 

04.06.2018 р.

Зміни до паспортів бюджетних програм Сватівської районної ради Луганської області на 2018 рік   

 

Зі змінами до паспортів бюджетних програм Сватівської районної ради на 2018 рік можна ознайомитись за посиланням: 

 

https://drive.google.com/open?id=1b0xps-DpuM3H-w5gnhGw91J9WAz08GJB

 

Для перегляду інформації неодхідно завантажити файл

 

01.06.2018 р.

Сватівська районна рада Луганської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки об’єктів оренди (майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що перебуває в управлінні Сватівської районної ради)

 

Найменування об’єкта оцінки: вбудоване нежиле приміщення загальною площею 36,0 м2, розташоване на першому поверсі поліклінічного відділення головного корпусу КУ «Сватівська центральна районна лікарня».

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Луганська область, місто Сватове, пр. Промисловий, 11

Балансоутримувач: Сватівське районне територіальне медичне об’єднання (код за ЄДРПОУ 01983619).

Мета оцінки: визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою складання договору оренди.

 

Учасникам конкурсу потрібно подати до відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату Сватівської районної ради (каб. 222) документацію, яка складається із:

- заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановлено формою (додаток 3 Наказу Фонду державного майна України № 2075 від 31.12.2015 р.);

- підтвердних документів;

- пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), запечатаних в окремому конверті;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (відповідно до додатку 2 Наказу Фонду державного майна України № 2075 від 31.12.2015 р.).

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

 

Конкурс відбудеться 20 червня 2018 року о 10-00 годині за адресою: м. Сватове, пл. Радянська (майдан Злагоди), 25, кабінет 313.

 

Телефон для довідок: (06471) 3-19-77.

 

 

 

 

 

08.05.2018 р.

 

СВАТІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної ради

 

« 07 »  травня  2018 р.

м. Сватове

   38  І

 

 

 

Про  проведення 28 сесії

районної  ради сьомого  скликання

 

      У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 22 травня 2018 року о 10-00 годині у великій залі засідань районної ради пленарне засідання 28 сесії районної ради сьомого скликання за адресою: пл. Радянська (Злагоди), 25.

 

      Винести на розгляд сесії районної ради питання:

      1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

      2. Про внесення доповнень до додатку 4 Програми економічного і соціального розвитку Сватівського району на 2018 рік.

      3. Про звіт постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, децентралізації, бюджету і фінансів.

      4. Про затвердження районних цільових програм

      5. Про внесення змін до  районних цільових програм

      6. Про хід виконання районних цільових програм

      7. Питання, щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що перебувають в управлінні Сватівської районної ради.

      8. Різне.

 

 

 

Заступник голови районної ради                                                        Л.В. Павлова

 

 

 

 

03.05.2018 р.

Про виконання районного бюджету за І  квартал 2018 року

 

      За  підсумками  І  кварталу 2018 року до районного бюджету надійшло  84197,5 тис. грн. доходів, в тому числі  до загального фонду – 82317,1 тис. грн., до спеціального фонду –  1880,4 тис. грн. Дохідна частина загалом виконана на 95,0 відсотків, зокрема по загальному фонду – на 97,3 відсотка та по спеціальному  - на 46,8 відсотка.

      У порівнянні  з показниками  за І квартал 2017 року надійшло доходів більше на 19442,9 тис. грн., або на 30,0 відсотків, в тому числі  до загального фонду – більше  на 23852,3 тис. грн. та до спеціального фонду –  менше  на 4409,4 тис. грн., що пов’язано зі зменшенням власних надходжень, в основному за рахунок наданої благодійної допомоги,  по установах освіти та охорони здоров’я.

      До загального фонду районного бюджету надійшло 13321,4 тис. грн. податків, зборів та обов'язкових платежів (власних надходжень), що становить 102,2 відсотка, або більше на 292,1 тис. грн. до планових  показників на  звітний період та 18,0 відсотків до затвердженої  річної суми на 2018 рік.

      У порівнянні з  І  кварталом 2017 року отримано більше власних надходжень до загального фонду на 2247,3 тис. грн., або на 20,3 відсотка.

      У структурі доходів загального фонду за власними надходженнями найбільшу питому вагу має податок на  доходи  фізичних осіб – 99,2 відсотка. План надходжень  по податку  на  доходи  фізичних осіб виконано на 103,0 відсотка, або отримано більше на 291,8 тис. грн.  у порівнянні з плановим показником та також більше  на  2326,8 тис. грн.  у порівнянні з аналогічним періодом   минулого року.

      План надходжень до спеціального фонду (без офіційних трансфертів) виконано на 45,6 відсотка. Надійшло до спеціального  фонду 1795,5 тис. грн. при затвердженому плані з урахуванням змін 3933,7 тис. грн. У порівнянні з  показниками  І  кварталу 2017 року до спеціального фонду отримано  доходів менше на  4203,9 тис. грн., або на 29,9 відсотка.

      З державного бюджету до  загального  фонду за звітний період надійшло базової дотації на  суму 2037,9 тис. грн.,  дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я  за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 3144,2 тис. грн.,  субвенцій з державного бюджету (освітня та медична) - 18836,1 тис.  грн. та субвенцій з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам - 44977,4 тис. грн. Загальне виконання по дотаціям та субвенціям складає 96,4 відсотка.

      У порівнянні з  аналогічним періодом минулого  року надійшло  більше  базової  дотації   з державного бюджету на 1349,3 тис. грн.,   субвенцій з державного бюджету (освітня та медична)  -  на 2645,0 тис. грн. При цьому значно зріс розмір  субвенції з місцевого бюджету іншим місцевим бюджетам  у 1,6 рази, або на 19363,0 тис. грн.

      Кошти  дотації з  місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету   зменшилися проти минулого року на 994,9 тис. грн.

      Також отримано субвенцій  спеціального фонду  на суму 85,0 тис. грн., що менше надходжень минулого року до районного бюджету на 205,4 тис. грн.

      Виконання по  касових видатках за І  квартал 2018 року склало  87524,7 тис. грн. (78,2 % до плану), у тому числі видатки  загального фонду – 85609,8 тис. грн. (8,2,4% до плану), спеціального фонду  –  1914,9 тис. грн. (23,6 % до плану).

      У порівнянні з аналогічним періодом минулого  року збільшені обсяги фінансування видатків в цілому на 22221,1 тис. грн., або на  34,0%, в т. ч. збільшилися  по загальному фонду (на 26493,4 тис. грн. та 44,8% відповідно),  та зменшилися по спеціальному фонду (на 4272,3 тис. грн. та 69,1%  відповідно).

      При цьому збільшено видатки (разом по загальному та спеціальному фондах) по всім галузям, за винятком  видатків на будівництво, культуру та мистецтво, а саме: на соціальний захист населення - на 16063,5 тис. грн. (на 60,4%), на охорону здоров’я  - на 643,6 тис. грн. (на 5,3%), на освіту – на 4805,3 тис. грн. (на 25,4%), на фізичну культуру і спорт  – на 141,6 тис. грн. (на 38,2%), на утримання органів місцевого самоврядування – на 376,0 тис. грн. (на 76,3%), на підтримку засобів масової інформації - на 42,1 тис. грн., (на  54,1%), а також  видатки на надання інших субвенцій з районного бюджету іншим місцевим бюджетам  -  на 765,4 тис. грн. (на 16,8%).

      Зменшились видатки на культуру та мистецтво – на 424,7 тис. грн. або на 20,9%, у зв’язку  з віднесенням школи естетичного виховання дітей в поточному році до галузі освіти, а також  на будівництво на 24,6 тис. грн.

      По органам місцевого самоврядування (районна рада) план видатків на І квартал 2018 року з  урахуванням внесених змін склав 1601,5 тис. грн., касове виконання  - 868,8 тис. грн. (54,3 відсотка до плану).

      По установах освіти план видатків на І  квартал 2018 року з  урахуванням внесених змін склав 30290,3 тис. грн., касове виконання  - 23725,3 тис. грн. (78,3 відсотка до плану ).

      На охорону здоров’я план видатків з  урахуванням змін -  22189,4 тис. грн., касове виконання  - 12751,7 тис. грн. (57,5 відсотка до плану).

      На соціальний захист населення  передбачалися видатки  (з  урахуванням внесених змін)  в розмірі  47486,1 тис. грн., касове виконання  - 42652,3 тис. грн. (89,8 відсотка до плану ).

      На культуру і мистецтво передбачалися видатки  (з  урахуванням внесених змін)  в розмірі  2400,4 тис. грн., касове виконання  - 1604,2 тис. грн. (66,8 відсотка до плану).

      По  засобах масової інформації план видатків на І  квартал 2018 року з  урахуванням внесених змін склав 151,9 тис. грн., касове виконання  - 119,9 тис. грн. (78,9 відсотка до плану).

      На фізичну культуру і спорт  планувалися з  урахуванням внесених змін видатки на суму 630,4 тис. грн., касове виконання  склало  511,9 тис. грн. (81,2 відсотка до плану ).

      На будівництво планувалось використати 1872,6 тис. грн., касове виконання  станом на 01.04.2018 відсутнє.

      За  обсягом виконаних видатків (разом за загальним та спеціальним фондом) найбільшу питому вагу в районному бюджеті  займають видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення населення  - 48,7 відсотка, на освіту – 27,1 відсотка,  на охорону здоров’я  - 14,6 відсотка, на культуру і мистецтво – 3,1 відсотка. На надання інших субвенцій з районного бюджету іншим місцевим бюджетам спрямовано  5290,2 тис. грн., або 6,0 відсотків від загальної суми видатків. Видатки  за іншими напрямками складають менше ніж три  відсотки  від загальної суми.

 

Звіт про виконання районного бюджету за І квартал  2018 року в форматі Excel можна переглянути за посиланням:

 

https://drive.google.com/open?id=1W0oqYrwj4WXeq1U9z_SWh54g31vtJNs-

 

 

(Інформація управління фінансів Сватівської райдержадміністрації)

 

 

 

 

 

 

13.04.2018 р.

 

Сватівська районна рада Луганської області оголошує результати конкурсу з придбання однокімнатної квартири у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста Сватівського району, що перебуває в управлінні Сватівської районної ради для медичних працівників з вищою медичною освітою на вторинному ринку району, який відбувся 05 квітня 2018 року

 

№ з/п

Переможець конкурсу

Найменування об’єкта закупівлі

Місцезнаходження об’єкта закупівлі

1.

Кім Світлана Євгенівна

однокімнатна квартира

загальною площею 34,7 м²

Луганська обл., м. Сватове, квартал Мирний, буд. 15, кв.43

 

 

 

 

 

23.03.2018 р. 

Сватівська районна рада Луганської області

оголошує результати конкурсів на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що знаходяться в управлінні Сватівської районної ради, які відбулися 23 березня2018 року

 

№ з/п

Переможець конкурсу

Найменування об’єкта оренди

Місцезнаходження об’єкта оренди

1.

Фізична особа-підприємець

Черевань Алла Вікторівна

вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 13,6 м2, розташовані на першому поверсі адміністративного будинку Сватівської районної ради Луганської області

Луганська область, місто Сватове,                 площа Радянська (Злагоди), будинок 25

2.

Фізична особа-підприємець

Ляшевич Олена Іванівна

вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 24,9 м2, розташовані у підвалі адміністративного будинку Сватівської районної ради Луганської області

Луганська область, місто Сватове,                 площа Радянська (Злагоди), будинок 25

 

16.03.2018 р.

Сватівська районна рада оголошує конкурс на придбання однокімнатної квартири у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста Сватівського району, що перебуває в управлінні Сватівської районної ради для медичних працівників з вищою медичною освітою на вторинному ринку району

 

      Конкурс відбудеться 05 квітня 2018 року о 10:00 за адресою: м. Сватове, пл. Радянська (майдан Злагоди), 25, каб. 313. Пропозиції претендентів подаються у запечатаних конвертах з надписом «На конкурс на придбання квартири».

      Пропозиції приймаються за адресою: м. Сватове, пл. Радянська (майдан Злагоди), 25, каб. 308, термін подання заяви до 30 березня 2018 року (включно)

      Вимоги до об’єкта закупівлі:

      1. однокімнатнаквартира повинна бути розташована в м. Сватове Луганської області та відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам, визначеним ст. 50 ЖК України;

      2. житло повинно бути благоустроєним та відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам, мати газове опалення, водопостачання та водовідведення, газопостачання, електропостачання та обладнане відповідними приладами обліку;

      3. вартість однокімнатної квартири не повинна перевищувати вартість 1 кв. метра загальної площі житла, яка становить 5966 (п’ять тисяч дев’ятсот шістдесят шість) грн. 90 коп.;

      4. оплата платежів по оформленню договору купівлі-продажу покладається на продавця.

 

      Учасники, які бажають запропонувати житло для продажу на конкурсі, повинні надіслати (надати) до виконавчого апарату Сватівської районної ради Луганської області документи:

      - заяву про участь у конкурсі із зазначенням найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів її керівника, форми власності, місцезнаходження, номера телефону, телефаксу для юридичних осіб, або прізвища та ініціалів фізичної особи, її місця проживання та місця реєстрації проживання, номера телефону, телефаксу;

      - конкурсну пропозицію, яка повинна містити вартість житла, яке продається з урахуванням витрат, пов’язаних з оформленням права власності та сплати передбачених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів), які покладаються на продавця;

      - виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців і засвідчену в установленому порядку копію довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб);

      - засвідчені в установленому порядку копії установчих документів (для юридичних осіб);

      - копії паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);

      - інформаційну довідку з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (для юридичних осіб);

      - витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження обєктів нерухомогомайна;

      - нотаріально засвідчені копії свідоцтв про право власності на нерухоме майно або інших правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на нерухоме майно та нотаріально засвідчені копії витягу про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно або витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно;

      - засвідчену в установленому порядку копію технічного паспорта на квартиру;

      - згоду на обробку персональних даних.

      Конкурсна комісія працює понеділок-четверз 8:00 до 17:00, п’ятницяз 8:00 до 16:00.

      Довідки за телефоном: (06471) 3-19-77.

      моб. тел. (095)836-52-81.

 

 

 

 

 

15.03.2018 р.

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ!

     1 січня 2018 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

     Просимо Вас відповідально поставитись до подання декларацій та змісту інформації, яку ви зазначаєте у ній.

     Важливо!!! Громадяни, які отримали електронний цифровий підпис фізичної особи, за винятком електронного цифрового підпису (ЕЦП) посадової особи від організації, можуть отримати інформацію про свої доходи самостійно за допомогою електронного сервісу «Електрониий кабінет платника» на веб-сайті ДФС України cabinet.sfs.gov.ua

     Обов’язково перевірте інформацію, що відображена у Вашій декларації, після її подання та розміщення в Реєстрі. Пам’ятайте, що Закон «Про запобігання корупції» передбачає 7 днів для подання виправленої декларації.

     Нагадуємо, кампанія з декларування триватиме до 1 квітня 2018 року. Вчасно подана декларація – це Ваш авторитет і Ваш спокій.

 

 

 

 

13.03.2018 р.

 

СВАТІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної ради

 

« 13 »  березня  2018 р.

м. Сватове

     27      І

 

 

 

Про проведення 27 (позачергової) сесії

районної ради сьомого скликання

 

       За зверненням першого заступника голови, в.о. голови Сватівської районної державної адміністрації Либи О.В. від 12.03.2018 р. № 17/47-851, у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 15 березня 2018 року о 10-00 годині у великій залі засідань районної ради пленарне засідання 27 (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання за адресою: пл. Радянська (Злагоди), 25.

 

       Винести на розгляд сесії районної ради питання:

 

       1. Про внесення доповнень до додатку 4 Програми економічного і соціального розвитку Сватівського району на 2018 рік.

       2. Про співфінансування інвестиційних проектів у 2018 році.

       3. Про прийняття інших субвенцій.

 

 

Заступник голови районної ради                                                       Л.В. Павлова

 

 

 

 

 

 

02.03.2018 р.

Сватівська районна рада оголошує конкурс на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що знаходяться в управлінні Сватівської районної ради

 

Найменування об’єкта оренди: вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 24,9 м2, розташовані у підвалі адміністративного будинку Сватівської районної ради Луганської області.

Місцезнаходження об’єкта оренди: Луганська область, місто Сватове, площа Радянська (майдан Злагоди), будинок 25.

Балансоутримувач: Сватівська районна рада Луганської області (код за ЄДРПОУ 04051595).

Розмір стартової орендної плати: 631,16 грн. (у місяць).

Мета оренди: розміщення торгівельного об’єкту з продажу непродовольчих товарів.

 

Конкурс відбудеться 23 березня 2018 року о 10-00 годині за адресою: м. Сватове, пл. Радянська (майдан Злагоди), 25, каб. 312. Пропозиції претендентів подаються у конвертах з надписом «На конкурс», запечатаних печаткою учасника конкурсу. Конверт повинен містити: проект договору оренди із зобов’язаннями щодо виконання умов конкурсу по відношенню до здійснення певних видів ремонтних робіт та робіт з благоустрою території або участі в зміцненні матеріальної бази об’єкту оренди, в строк, не більший, ніж строк оренди, та не більше трьох років. Разом з конвертом претендент подає заяву на участь у конкурсі, де зазначає: відомості про фізичну або юридичну особу, яку він представляє, адресу та контактний телефон, назву, місцезнаходження та площу об’єкту, на який він претендує, перелік поданих документів.

Заяви приймають за адресою: м. Сватове, пл. Радянська (майдан Злагоди), 25, каб. 222, термін подання заяви до 15 березня 2018 року (включно).

Довідки за телефоном: (06471) 3-19-77.

 

 

 

 

 

02.03.2018 р.

Сватівська районна рада оголошує конкурс на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що знаходяться в управлінні Сватівської районної ради

 

Найменування об’єкта оренди: вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 13,6 м2, розташовані на першому поверсі адміністративного будинку Сватівської районної ради Луганської області.

Місцезнаходження об’єкта оренди: Луганська область, місто Сватове, майдан Злагоди (площа Радянська), будинок 25.

Балансоутримувач: Сватівська районна рада Луганської області (код за ЄДРПОУ 04051595).

Розмір стартової орендної плати: 354,91 грн. (у місяць).

Мета оренди: розміщення перукарні.

 

Конкурс відбудеться 23 березня 2018 року о 09-30 годині за адресою: м. Сватове, майдан Злагоди (пл. Радянська), 25, каб. 312. Пропозиції претендентів подаються у конвертах з надписом «На конкурс», запечатаних печаткою учасника конкурсу. Конверт повинен містити: проект договору оренди із зобов’язаннями щодо виконання умов конкурсу по відношенню до здійснення певних видів ремонтних робіт та робіт з благоустрою території або участі в зміцненні матеріальної бази об’єкту оренди, в строк, не більший, ніж строк оренди, та не більше трьох років. Разом з конвертом претендент подає заяву на участь у конкурсі, де зазначає: відомості про фізичну або юридичну особу, яку він представляє, адресу та контактний телефон, назву, місцезнаходження та площу об’єкту, на який він претендує, перелік поданих документів.

Заяви приймають за адресою: м. Сватове, майдан Злагоди (пл. Радянська), 25, каб. 222, термін подання заяви до 15 березня 2018 року (включно).

Довідки за телефоном: (06471) 3-19-77.

 

 

 

 

 

01.03.2018 р.

Паспорти бюджетних програм Сватівської районної ради Луганської області на 2018 рік   

 

Із паспортами бюджетних програм Сватівської районної ради на 2018 рік можна ознайомитись за посиланням: 

 

https://drive.google.com/open?id=1qnDmlEc6QwGbi1aojbVv0QUeigjh6rc_

 

Для перегляду інформації неодхідно завантажити файл

 

 

 

 

 

12.02.2018 р.

СВАТІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної ради

 

« 09 »  лютого  2018 р.

м. Сватове

№    11  І

 

 

 

 

Про  проведення 26 сесії

районної  ради сьомого  скликання

 

     У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 21 лютого 2018 року о 10-00 годині у великій залі засідань районної ради пленарне засідання 26 сесії районної ради сьомого скликання за адресою: пл. Радянська (Злагоди), 25.

 

     Винести на розгляд сесії районної ради питання:

     1. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Сватівського району

     2. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

     3. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Сватівського району за 2017 рік.

     4. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Сватівського району на 2018 рік.

     5. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2017 рік.

     6. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

     7. Про затвердження районних цільових програм.

     8. Про звіт постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, законності і інформації.

     9. Питання, щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, що перебувають в управлінні Сватівської районної ради.

     10. Різне.

 

Голова районної ради                                                             В.В. Сліпець  

 

 

 

 

 

 

06.02.2018 р.

Про  виконання районного бюджету  за 2017 рік

 

За  підсумками  2017 року до районного бюджету надійшло 322139,2 тис. грн. доходів, в тому числі  до загального фонду –  299462,1 тис. грн., до спеціального фонду –  22677,1 тис. грн.

У порівнянні  з показниками 2016 року надійшло доходів більше на 91488,6  тис. грн., в тому числі  до загального фонду –  на 82339,7 тис. грн. та до спеціального фонду –  на 9148,9 тис. грн.

До загального фонду районного бюджету надійшло 67986,9 тис. грн. податків, зборів та обов'язкових платежів, що становить 109,0 відсотків, або більше на 5631,9 тис. грн. до затвердженої  річної суми з урахуванням внесених змін на 2017 рік.

У порівнянні з 2016 роком отримано більше податків, зборів та обов'язкових платежів до загального фонду на 23403,6 тис. грн., або на 52,5 відсотків.

У структурі доходів загального фонду (без врахування міжбюджетних трансфертів) найбільшу питому вагу має податок на  доходи  фізичних осіб – 67509,4 тис. грн., або 99,3 відсотка. Уточнений план надходжень  по податку на  доходи  фізичних осіб виконано на 109,0 відсотків, або отримано більше на 5558,8 тис. грн.  у порівнянні з плановим показником та більше  на  23158,5 тис. грн. (на 52,2 відсотка)  у порівнянні з аналогічним періодом   минулого року.

План надходжень до спеціального фонду (без офіційних трансфертів) виконано на 97,9 відсотка. Надійшло до спеціального  фонду 13758,0 тис. грн. при плані 14055,9 тис. грн. У порівнянні з  2016 роком до спеціального фонду отримано  доходів більше  на  2009,4 тис. грн., або на 17,1  відсотка. 

З державного  бюджету до загального  фонду за звітний період надійшла базова дотація в  суму 2755,0 тис. грн.,  інші додаткові  дотації  - 18014,7 тис. грн., що в цілому складає 100,0 відсотків до затвердженого плану та  субвенцій  - 210705,4 тис. грн., або  98,5 відсотка до затверджених показників.

До спеціального фонду за звітний період надійшло субвенцій у сумі 8919,1 тис. грн., або  98,5 відсотка до затверджених показників.

Виконання  по  видатках  за  2017 рік склало  325745,8 тис. грн. (97,2% до плану), що більше на 95631,4 тис. грн., або на  41,6 відсотка у порівнянні з 2016 роком, у тому числі видатки  загального фонду –293384,0 тис. грн. (97,8 % до плану, 142,8% до 2016 року), спеціального фонду  – 32361,8 тис. грн. (92,7 % до плану, 131,0% до 2016 року).

У порівнянні з  2016 роком збільшені обсяги фінансування видатків (разом  по  загальному  та спеціальному фондах) на соціальний захист населення - на  35757,1 тис. грн., або на 34,1 відсотка, на освіту  - на 27392,3 тис. грн., або на 45,5 відсотка,  на охорону здоров’я  - на  18681,4 тис. грн., або на 49,6 відсотків, на культуру і мистецтво – на 3633,8 тис. грн., або на 47,1 відсотка, на фізичну культуру і спорт – на 573,8 тис. грн., або на 46,0 відсотків,  на органи управління - на 895,2 тис. грн., або на 42,3  відсотка, а також  на  будівництво  на 180,0 тис. грн., або на 34,7 відсотка.

Також збільшилися обсяги наданих міжбюджетних трансфертів з районного бюджету іншим місцевим бюджетам   на 5887,3 тис. грн., або на 41,9 відсотка

 У зв’язку з реформуванням та ненаданням з цієї причини  фінансової підтримки районній газеті „Новини Сватівщини” зменшились видатки на підтримку засобів масової інформації  на 122,1 тис. грн., або на 22,8 відсотка.

По обсягу виконаних видатків (разом за загальним та спеціальним фондом) найбільшу питому вагу в районному бюджеті  займають видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення населення  - 140642,4 тис. грн., або 43,2 відсотка, на освіту – 87634,3 тис. грн., або 26,9 відсотка,  на охорону здоров’я  - 56382,5 тис. грн., або 17,3 відсотка, на культуру і мистецтво – 11342,2 тис. грн., або 3,5 відсотка.  Видатки  за іншими напрямками складають менше трьох відсотків  від загальної суми.

Фінансування видатків районного бюджету проведено у межах затверджених асигнувань. Станом на 01.01.2018 року відсутня прострочена кредиторська заборгованість з виплати  заробітної плати, оплати енергоносіїв та по інших захищених статтях видатків.

 

Звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік в форматі Excel можна переглянути за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=16TP1eSu58W8bpghWgh0m43IxqKkmsOqE

 

(Інформація управління фінансів Сватівської райдержадміністрації)

 

 

 

 

06.02.2018 р.

Паспорти бюджетних програм Сватівської районної ради Луганської області на 2018 рік   

 

Із паспортами бюджетних програм Сватівської районної ради на 2018 рік можна ознайомитись за посиланням: 

 

https://drive.google.com/open?id=171p7jA6p5a2Jy-rHM_j_VQtqAfVc6ZW0

 

Для перегляду інформації неодхідно завантажити файл

 

 

 

 

 

 

 

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА