Сьогодні: середа, 20 березня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАМісцеві ради

Місцеві ради

20 06 2018,15:38 | Райгородська сільська рада - проекти рішень про затвердження місцевих податків і зборів на 2019 рік

 

 Проект

РАЙГОРОДСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

Сватівського  району Луганської області

Код згідно з КОАТУУ 04337268

СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ 24/

від      19 квітня    2018 року                                                            

село Райгородка

 

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік.

 

Керуючись п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податковим кодексом України, Райгородська  сільська  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Встановити на території Райгородської сільської ради ,Сватівського району ,Луганської області  наступні місцеві податки та збори на 2019 рік:

1.1.Транспортний податок

1.2..Єдиний податок

2. Затвердити:

2.1. Положення про транспортний податок на території  Райгородської сільської  ради (додаток 1);

2.2. Положення про  єдиний податок на території Райгородської сільської ради  (додаток 2).

3. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Сватівської районної  ради та на стенді в приміщенні  Райгородської сільської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з планування,  фінансів, бюджету та  соціально – економічного розвитку

5. Рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.

 

            Т.в.о.Райгородського сільського голови                                     О.А.Лемішко

 

 

 

 

Проект

Додаток № 1

                                                                                                                          до рішення 24 сесії

Райгородської сільської  ради

                                                                                                                        сьомого скликання

 від19.04.2018р. № 24/  ___

Положення

про  транспортний податок на території Райгородської сільської ради

Положення про встановлення транспортного податку на території Райгородської сільської  ради  (далі – Положення) розроблено відповідно до Податкового кодексу України та є обов’язковим до виконання юридичними та фізичними особами на території Райгородської  громади.

Транспортний податок – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі транспортного податку.

1.1.Платникики податку

1.1.1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі

нерезиденти, зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством, які мають власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 2.2.1 пункту 2.2 цього рішення є об’єктами

оподаткування.

2.2. Об’єкт оподаткування

2.2.1. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує

формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі,за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, станом на 1 січня податкового(звітного) року виходячи з марки, моделі, року випуску, об’єму циліндрів двигуна, типу пального";

Щороку до 1 лютого податкового (звітного) року центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвиткуі торгівлі, на своєму офіційному веб-сайті розміщується перелік легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, який повинен містити такі дані щодо цих автомобілів: марка,модель, рік випуску, об’єм циліндрів двигуна, тип пального.

2.3. База оподаткування

2.3.1. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування

відповідно до підпункту 2.2.1 пункту 2.2 цього рішення.

2.4. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000

гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту   2.2.1 пункту  2.2 цього рішення.

2.5. Податковий період

2.5.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

2.6. Порядок обчислення та сплати податку

2.6.1. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб

здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку відповідно до п.п. 267.6 статті 267 Податкового кодексу України.

2.6.2. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку,передбаченому статтею 46 Податкового кодексу України, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою -платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

2.6.3. У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

2.6.4. За об’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується

пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

2.6.5. У разі спливу п’ятирічного віку легкового автомобіля протягом звітного року

податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п’яти років.

2.6.6. У разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який

відповідно до підпункту 2.2.1 пункту 2.2 цього рішення є об’єктом оподаткування,

транспортний податок за такий легковий автомобіль не сплачується з місяця, наступного замісяцем, в якому мав місце факт незаконного заволодіння легковим автомобілем, якщо такий факт підтверджується відповідним документом про внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, виданим уповноваженим державним органом.

У разі повернення легкового автомобіля його власнику (законному володільцю) податок за такий легковий автомобіль сплачується з місяця, в якому легковий автомобіль було повернено відповідно до постанови слідчого, прокурора чи рішення суду. Платник податку зобов’язаний надати контролюючому органу копію такої постанови (рішення) протягом 10днів з моменту отримання.

2.6.8. У разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який

відповідно до підпункту 2.2.1 пункту 2.2 цього рішення є об’єктом оподаткування, уточнююча декларація юридичною особою - платником податку подається протягом 30 календарних днів з дня внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У разі повернення легкового автомобіля його власнику уточнююча декларація

юридичною особою - платником податку подається протягом 30 календарних днів з дня складання постанови слідчого, прокурора чи винесення ухвали суду.

2.7. Порядок: сплати податку

2.7.1. Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

2.8. Строки сплати податку

2.8.1. Транспортний податок сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-

рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що

наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації".

 

Т.в.о.Райгородського  сільського голови                                     О.А.Лемішко

 

 

 

 

Проект

Додаток № 2

                                                                                                                          до рішення 24 сесії

Райгородської сільської ради

                                                                                                                        сьомого скликання

                                                                                                             від19.04.2018 р. №24 / ___

ПОЛОЖЕННЯ

про  єдиний податок на території Райгородської сільської  ради

Положення про встановлення єдиного податку на території сільської ради  (далі – Положення) розроблено відповідно до Податкового кодексу України та є обов’язковим до виконання  на території  Райгородської  громади.

  1. Платники податку  

Суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку:

 1) перша група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або прово  дять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень;

2) друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

3) третя група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5000000 гривень;

4) четверта група - сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків

При   розрахунку   загальної   кількості  осіб,  які перебувають у трудових відносинах з платником  єдиного  податку  фізичною   особою, не   враховуються   наймані  працівники, які перебувають у відпустці у зв'язку з вагітністю  і  пологами  та  у відпустці  по  догляду  за дитиною до досягнення нею передбаченого законодавством віку.

 При розрахунку середньооблікової кількості працівників застосовується визначення Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями.

1.1Не можуть бути платниками єдиного податку першої-третьої груп:

- суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють:

1) діяльність з організації, проведення азартних ігор, лотерей (крім розповсюдження лотерей), парі (букмекерське парі, парі тоталізатора);

2) обмініноземної валюти;

3) виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів та діяльності фізичних осіб, пов'язаної з роздрібним продажем пива та столових вин);

4) видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення (крім виробництва, постачання, продажу (реалізації)

ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння);

5) видобуток, реалізацію корисних копалин, крім реалізації корисних копалин місцевого значення;

6) діяльність у сфері фінансового посередництва, крім діяльності у сфері страхування, яка здійснюється страховими агентами, визначеними Законом України "Про страхування", сюрвейєрами, аварійними комісарами та аджастерами, визначеними розділом III.  Податкового Кодексу;

7) діяльність з управління підприємствами;

8) діяльність з надання послуг пошти (крім кур'єрської діяльності) та зв'язку (крім діяльності, що не підлягає ліцензуванню);

9) діяльність з продажу предметів мистецтва та антикваріату, діяльність з організації торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату;

10) діяльність з організації, проведення гастрольних заходів;

 -  фізичні особи - підприємці, які здійснюють технічні випробування та дослідження (група 74.3 КВЕД ДК 009:2005), діяльність у сфері аудиту;

 - фізичні особи - підприємці, які   надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів;

  - страхові (перестрахові) брокери, банки, кредитні спілки, ломбарди, лізингові компанії, довірчі товариства, страхові компанії, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інвестиційні фонди і компанії, інші фінансові установи, визначені законом; реєстратори цінних паперів;

- суб'єкти господарювання, у статутному капіталі яких сукупність часток, що належать юридичним особам, які не є платниками єдиного податку, дорівнює або перевищує 25 відсотків;

- представництва, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи юридичної особи, яка не є платником єдиного податку;

- фізичні та юридичні особи - нерезиденти;

-платники податку, які на день подання заяви про реєстрацію платником єдиного податку мають податковий борг, крім безнадійного податкового боргу, що виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин).

  1.2. Не можуть бути платниками єдиного податку четвертої групи:

- суб’єкти господарювання, у яких понад 50 відсотків доходу, отриманого від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки, становить дохід від реалізації декоративних рослин (за винятком зрізаних квітів, вирощених на угіддях, які належать сільськогосподарському товаровиробнику на праві власності або надані йому в користування, та продуктів їх переробки), диких тварин і птахів, хутряних виробів і хутра (крім хутрової сировини);

- суб’єкти господарювання, що провадять діяльність з виробництва підакцизних товарів, крім виноматеріалів виноградних (коди згідно з УКТ ЗЕД 2204 29 - 2204 30), вироблених на підприємствах первинного виноробства для підприємств вторинного виноробства, які використовують такі виноматеріали для виробництва готової продукції);

- суб’єкт господарювання, який станом на 1 січня базового (звітного) року має податковий борг, за винятком безнадійного податкового боргу, який виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин).

- фізичні особи - підприємці, які здійснюють технічні випробування та дослідження (група 74.3 КВЕД ДК 009:2005), діяльність у сфері аудиту;

- фізичні особи - підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів;

- страхові (перестрахові) брокери, банки, кредитні спілки, ломбарди, лізингові компанії, довірчі товариства, страхові компанії, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інвестиційні фонди і компанії, інші фінансові установи, визначені законом; реєстратори цінних паперів;

- суб'єкти господарювання, у статутному капіталі яких сукупність часток, що належать юридичним особам, які не є платниками єдиного податку, дорівнює або перевищує 25 відсотків;

- представництва, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи юридичної особи, яка не є платником єдиного податку;

- фізичні та юридичні особи - нерезиденти;

- суб'єкти господарювання, які на день подання заяви про реєстрацію платником єдиного податку мають податковий борг, крім безнадійного податкового боргу, що виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин).

1.3. Платники єдиного податку першої - третьої груп повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій).

1.4. Під побутовими послугами населенню, які надаються першою та другою групами платників єдиного податку, розуміються такі види послуг:

1) виготовлення взуття за індивідуальним замовленням;

2) послуги з ремонту взуття;

3) виготовлення швейних виробів за індивідуальним замовленням;

4) виготовлення виробів із шкіри за індивідуальним замовленням;

5) виготовлення виробів з хутра за індивідуальним замовленням;

6) виготовлення спіднього одягу за індивідуальним замовленням;

7) виготовлення текстильних виробів та текстильної галантереї за індивідуальним замовленням;

8) виготовлення головних уборів за індивідуальним замовленням;

9) додаткові послуги до виготовлення виробів за індивідуальним замовленням;

10) послуги з ремонту одягу та побутових текстильних виробів;

11) виготовлення та в'язання трикотажних виробів за індивідуальним замовленням;

12) послуги з ремонту трикотажних виробів;

13) виготовлення килимів та килимових виробів за індивідуальним замовленням;

14) послуги з ремонту та реставрації килимів та килимових виробів;

15) виготовлення шкіряних галантерейних та дорожніх виробів за індивідуальним замовленням;

16) послуги з ремонту шкіряних галантерейних та дорожніх виробів;

17) виготовлення меблів за індивідуальним замовленням;

18) послуги з ремонту, реставрації та поновлення меблів;

19) виготовлення теслярських та столярних виробів за індивідуальним замовленням;

20) технічне обслуговування та ремонт автомобілів, мотоциклів, моторолерів і мопедів за індивідуальним замовленням;

21) послуги з ремонту радіотелевізійної та іншої аудіо- і відеоапаратури;

22) послуги з ремонту електропобутової техніки та інших побутових приладів;

23) послуги з ремонту годинників;

24) послуги з ремонту велосипедів;

25) послуги з технічного обслуговування і ремонту музичних інструментів;

26) виготовлення металовиробів за індивідуальним замовленням;

27) послуги з ремонту інших предметів особистого користування, домашнього вжитку та металовиробів;

28) виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням;

29) послуги з ремонту ювелірних виробів;

30) прокат речей особистого користування та побутових товарів;

31) послуги з виконання фоторобіт;

32) послуги з оброблення плівок;

33) послуги з прання, оброблення білизни та інших текстильних виробів;

34) послуги з чищення та фарбування текстильних, трикотажних і хутрових виробів;

35) вичинка хутрових шкур за індивідуальним замовленням;

36) послуги перукарень;

37) ритуальні послуги;

38) послуги, пов'язані з сільським та лісовим господарством;

39) послуги домашньої прислуги;

40) послуги, пов'язані з очищенням та прибиранням приміщень за індивідуальним замовленням.

2. База оподаткування

Порядок визначення доходів та їх склад передбачено статтями 292, 292¹ Податкового кодексу України.

3. Ставки та порядок обчислення податку

3.1. Ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі у цій главі - прожитковий мінімум), другої групи - у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі у цій главі - мінімальна заробітна плата), третьої групи - у відсотках до доходу (відсоткові ставки).

3.2. Фіксовані  ставки   єдиного   податку   встановлюються  для  фізичних осіб - підприємців,  які здійснюють господарську діяльність,  залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

3.2.1. Для першої групи платників єдиного податку, визначеної Податковим кодексом України у розмірах:

 - 10 % розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року на всі види діяльності, які дозволені для даної групи платників єдиного податку з усіма обмеженнями та особливостями, викладеними в Податковому кодексі України.

3.2.2. Для другої групи платників єдиного податку, визначеної Податковим кодексом України, в розмірі 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, на всі види діяльності, які дозволені для даної групи платників єдиного податку з усіма обмеженнями та особливостями, викладеними в Податковому кодексі України.

   3.3. Відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі:

1) 3 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з Податковим  Кодексом України;

2) 5 відсотків доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

Для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, ставка єдиного податку встановлюється у розмірі, визначеному підпунктом 2 пункту 293.3  статті 293 Податкового Кодексу України.

    3.4. Ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої - третьої групи (фізичні особи - підприємці) у розмірі 15 відсотків:

1) до суми перевищення обсягу доходу, визначеного у підпунктах 12 і 3 пункту 291.4 статті 291 Податкового Кодексу;

2) до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у реєстрі платників єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи;

3) до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж зазначений у цій главі;

4) до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування;

5) до доходу, отриманого платниками першої або другої групи від провадження діяльності, яка не передбачена у підпунктах 1 або 2 пункту 291.4 статті 291 Податкового Кодексу відповідно.

3.5. Ставки єдиного податку для платників третьої групи (юридичні особи) встановлюються у подвійному розмірі ставок, визначених пунктом 293.3 цієї статті 293 Податкового Кодексу:

1) до суми перевищення обсягу доходу, визначеного у підпункті 3 пункту 291.4 статті 291 Податкового Кодексу;

2) до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж зазначений у цій главі;

3) до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

3.6. У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.

3.7. У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений цією статтею для відповідної групи таких платників єдиного податку.

3.8. Ставки, зазначені в підпунктах 3.3-3.5 пункту 3 цього Положення застосовуються з урахуванням особливостей, встановлених пунктом 293.8 статті 293 Податкового кодексу України.

3.9. Для платників єдиного податку четвертої групи розмір ставок податку з одного гектара сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду залежить від категорії (типу) земель, їх розташування; відсоток бази оподаткування визначений підпунктами 393.9.1-293.9.6 пункту 293.9 статті 293 Податкового кодексу України.

 

4. Податковим (звітним) період для платників єдиного податку першої, другої та четвертої груп є календарний рік, для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал,  що визначено статтею 294 Податкового кодексу Українизі змінами та доповненнями.

 

5.  Порядок нарахування та строки сплати єдиного  податку визначаються статтею 295 Податкового кодексу Українизі змінами та доповненнями.

 

6. Ведення обліку, складання звітності платниками єдиного податку визначаються статтею 296 Податкового кодексу Українизі змінами та доповненнями.

 

7. Особливості нарахування сплати та подання звітності з окремих податків і зборівплатниками єдиного податку, їх відповідальність визначаються згідно зі статтями 297, 300 Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями.

Інші питання  щодо застосування спрощеної системи оподаткування, які не врегульовані даним Положенням, вирішуються відповідно до норм, встановлених Податковим  кодексом України.

 

Т.в.о сільського голови                            О.А.Лемішко

 

 

 

 

Проект

РАЙГОРОДСЬКА   СІЛЬСЬКА  РАДА

Сватівського  району Луганськоїобласті

Код згідно з КОАТУУ 04337268

СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від  19квітня    2018                                                                                                                           село Райгородка


 

 «Про встановлення ставок та пільг із сплати

земельного податку на 2019 рік»

 

Керуючися абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України постановою КМУ від 24.05.2017 р. № 483, та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Райгородська сільська  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Установити на території Райгородської сільської  ради Сватівського району Луганської області:

1.1 ставки земельного податку згідно з додатком 1;

1.2 пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Оприлюднити це рішення з додатками на офіційному сайті Сватівської районної ради та на стенді сільської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з планування,  фінансів, бюджету та  соціально – економічного розвитку.

4. Рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.

 

Т.в.о сільського голови                                       О.А.Лемішко

 

 

 

 

 

 

Проект

Додаток 1

до рішення Райгородської

сільської ради VIIскликання
від________року  №____

 

Ставки земельного податку1

на 2019 рік,

вводяться  в дію з 01 січня 2019 року

Адміністративно-територіальна одиниця,
на яку поширюється дія рішення органу місцевого самоврядування:

 

Код області2

Код району2

Код КОАТУУ2

Назва2

44

240

4424086501; 4424086502; 4424086503;

4424086504; 4424086505; 4424086506

Райгородська сільська рада

 

 

Вид цільового призначення земель 3

Ставки податку4
(% нормативної грошової оцінки)

За земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження)

За земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено

 

Код3

 

Назва3

для юридич-них осіб

для фізичних осіб

для юридич-них осіб

для фізичних осіб

1

2

3

4

5

6

01

Землі сільськогосподарського призначення

х

х

х

х

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  

0,50

0,50

5,00

5,00

01.02

Для ведення фермерського господарства 

0,50

0,50

5,00

5,00

01.03

Для ведення особистого селянського господарства 

0,50

0,50

5,00

5,00

01.04

Для ведення підсобного сільського господарства 

0,50

0,50

5,00

5,00

01.05

Для індивідуального садівництва 

0,50

0,50

5,00

5,00

01.06

Для колективного садівництва 

0,50

0,50

5,00

5,00

01.07

Для городництва 

0,50

0,50

5,00

5,00

01.08

Для сінокосіння і випасання худоби 

0,50

0,50

5,00

5,00

01.09

Для дослідних і навчальних цілей 

0,50

0,50

5,00

5,00

01.10

Для пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства 

0,50

0,50

5,00

5,00

01.11

Для надання послуг у сільському господарстві 

0,50

0,50

5,00

5,00

01.12

Для розміщення інфраструктури оптових ринків сільськогосподарської продукції 

0,50

0,50

5,00

5,00

01.13

Для іншого сільськогосподарського призначення  

0,50

0,50

5,00

5,00

01.14

Для цілей підрозділів 01.01 - 01.13 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

-

-

-

-

02

Землі житлової забудови

х

х

х

х

02.01

Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  

0,50

0,30

5,00

5,00

02.02

Для колективного житлового будівництва 

0,50

0,30

5,00

5,00

02.03

Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку 

0,50

0,30

5,00

5,00

02.04

Для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання 

0,50

0,30

5,00

5,00

02.05

Для будівництва індивідуальних гаражів  

0,50

0,30

5,00

5,00

02.06

Для колективного гаражного будівництва 

0,50

0,30

5,00

5,00

02.07

Для іншої житлової забудови  

0,50

0,30

5,00

5,00

02.08

Для цілей підрозділів 02.01 - 02.07 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

0,50

0,30

5,00

5,00

03

Землі громадської забудови

х

х

х

х

03.01

Для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування  

0,50

-

5,00

-

03.02

Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти 

0,50

-

5,00

-

03.03

Для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги 

0,50

-

5,00

-

03.04

Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій 

0,50

-

5,00

-

03.05

Для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування  

0,50

-

5,00

-

03.06

Для будівництва та обслуговування будівель екстериторіальних організацій та органів 

1,00

-

5,00

-

03.07

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі 

3,00

3,00

5,00

5,00

03.08

Для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування 

3,00

3,00

5,00

5,00

03.09

Для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ 

1,00

1,00

5,00

5,00

03.10

Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури 

3,00

3,00

5,00

5,00

03.11

Для будівництва та обслуговування будівель і споруд закладів науки 

1,00

1,00

5,00

5,00

03.12

Для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування 

1,00

1,00

5,00

5,00

03.13

Для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування  

1,00

1,00

5,00

5,00

03.14

Для розміщення та постійної діяльності органів МНС

1,00

-

5,00

-

03.15

Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови  

1,00

1,00

5,00

5,00

03.16

Для цілей підрозділів 03.01 - 03.15 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

-

-

-

-

04

Землі природно-заповідного фонду

х

х

х

х

04.01

Для збереження та використання біосферних заповідників 

-

-

-

-

04.02

Для збереження та використання природних заповідників 

1,00

-

5,00

-

04.03

Для збереження та використання національних природних парків 

-

-

-

-

04.04

Для збереження та використання ботанічних садів 

-

-

-

-

04.05

Для збереження та використання зоологічних парків 

-

-

-

-

04.06

Для збереження та використання дендрологічних парків 

-

-

-

-

04.07

Для збереження та використання парків-пам'яток садово-паркового мистецтва 

-

-

-

-

04.08

Для збереження та використання заказників 

-

-

-

-

04.09

Для збереження та використання заповідних урочищ 

-

-

-

-

04.10

Для збереження та використання пам'яток природи 

1,00

1,00

5,00

5,00

04.11

Для збереження та використання регіональних ландшафтних парків 

-

-

-

-

05

Землі іншого природоохоронного призначення

х

х

х

х

06

Землі оздоровчого призначення (землі, що мають природні лікувальні властивості, які використовуються або можуть використовуватися для профілактики захворювань і лікування людей)  

1,0

1,0

1,0

1,0

06.01

Для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів 

1,00

-

5,00

-

06.02

Для розробки родовищ природних лікувальних ресурсів 

1,00

-

5,00

-

06.03

Для інших оздоровчих цілей 

1,00

-

5,00

-

06.04

Для цілей підрозділів 06.01 - 06.03 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

1,00

-

5,00

-

07

Землі рекреаційного призначення

х

х

х

х

07.01

Для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення  

5,00

-

5,00

-

07.02

Для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту 

1,00

-

5,00

-

07.03

Для індивідуального дачного будівництва 

1,00

1,0

5,00

5,00

07.04

Для колективного дачного будівництва  

1,00

1,0

5,00

5,00

07.05

Для цілей підрозділів 07.01 - 07.04 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

-

-

-

-

08

Землі історико-культурного призначення

х

х

х

х

08.01

Для забезпечення охорони об'єктів культурної спадщини  

1,00

-

5,00

-

08.02

Для розміщення та обслуговування музейних закладів 

1,00

-

5,00

-

08.03

Для іншого історико-культурного призначення 

1,00

-

5,00

-

08.04

Для цілей підрозділів 08.01 - 08.03 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

-

-

-

-

09

Землі лісогосподарського призначення

х

х

х

х

09.01

Для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг  

1,00

1,00

5,00

3,00

09.02

Для іншого лісогосподарського призначення  

1,00

1,00

5,00

3,00

09.03

Для цілей підрозділів 09.01 - 09.02 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

1,00

1,00

5,00

3,00

10

Землі водного фонду

х

х

 

х

10.01

Для експлуатації та догляду за водними об'єктами 

3,00

3,00

3,00

3,00

10.02

Для облаштування та догляду за прибережними захисними смугами 

3,00

3,00

3,00

3,00

10.03

Для експлуатації та догляду за смугами відведення 

3,00

3,00

3,00

3,00

10.04

Для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами 

3,00

3,00

3,00

3,00

10.05

Для догляду за береговими смугами водних шляхів 

3,00

3,00

3,00

3,00

10.06

Для сінокосіння 

3,00

3,00

3,00

3,00

10.07

Для рибогосподарських потреб 

3,00

3,00

3,00

3,00

10.08

Для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей 

3,00

3,00

3,00

3,00

10.09

Для проведення науково-дослідних робіт 

3,00

3,00

3,00

3,00

10.10

Для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд 

3,00

3,00

3,00

3,00

10.11

Для будівництва та експлуатації санаторіїв та інших лікувально-оздоровчих закладів у межах прибережних захисних смуг морів, морських заток і лиманів 

-

-

-

-

10.12

Для цілей підрозділів 10.01 - 10.11 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

-

-

-

-

11

Землі промисловості

х

х

х

х

11.01

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами  

-

-

-

-

11.02

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості 

1,00

1,00

5,00

-

11.03

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств 

1,00

1,00

5,00

-

11.04

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) 

1,00

-

5,00

-

11.05

Для цілей підрозділів 11.01 - 11.04 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

-

-

-

-

12

Землі транспорту

х

х

х

х

12.01

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту 

-

-

-

-

12.02

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту  

-

-

-

-

12.03

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту  

-

-

-

-

12.04

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства 

1,00

1,00

5,00

-

12.05

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту 

-

-

-

-

12.06

Для розміщення та експлуатації об'єктів трубопровідного транспорту 

1,00

1,00

5,00

-

12.07

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд міського електротранспорту 

-

-

-

-

12.08

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій 

1,00

1,00

5,00

-

12.09

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд іншого наземного транспорту 

1,00

1,00

5,00

-

12.10

Для цілей підрозділів 12.01 - 12.09 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

-

-

-

-

13

Землі зв'язку

х

х

х

х

13.01

Для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій 

5,00

-

5,00

-

13.02

Для розміщення та експлуатації будівель та споруд об'єктів поштового зв'язку 

1,00

-

5,00

-

13.03

Для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв'язку 

5,00

-

5,00

-

13.04

Для цілей підрозділів 13.01 - 13.03, 13.05 та для збереження і використання земель природно-заповідного фонду

-

-

-

-

14

Землі енергетики

х

х

х

х

14.01

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій  

5,00

-

10,00

-

14.02

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії 

5,00

-

10,00

-

14.03

Для цілей підрозділів 14.01 - 14.02 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

-

-

-

-

15

Землі оборони

х

х

х

х

15.01

Для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України

1,00

-

5,00

-

15.02

Для розміщення та постійної діяльності внутрішніх військ МВС

1,00

-

5,00

-

15.03

Для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України

1,00

-

5,00

-

15.04

Для розміщення та постійної діяльності Служби безпеки України

1,00

-

5,00

-

15.05

Для розміщення та постійної діяльності Державної спеціальної служби транспорту

1,00

-

5,00

-

15.06

Для розміщення та постійної діяльності Служби зовнішньої розвідки України

1,00

-

5,00

-

15.07

Для розміщення та постійної діяльності інших, створених відповідно до законів України, військових формувань

1,00

-

5,00

-

15.08

Для цілей підрозділів 15.01 - 15.07 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

-

-

-

-

16

Землі запасу

1,00

0,30

5,00

5,00

17

Землі резервного фонду

1,00

0,30

5,00

5,00

18

Землі загального користування

1,00

0,30

5,00

5,00

19

Для цілей підрозділів 16 - 18 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

-

-

-

-

 

Т.В.О сільського голови                          О.А.Лемішко

 

 

Проект

Додаток 2
до рішення Райгородської  сільської  ради VІІ скликання

від ____ ___________ 20__ р. № ______

 

ПЕРЕЛІК
пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих
відповідно до Податкового
кодексу України, із сплати земельного податку1

 

Пільги встановлюються на 2019 рік та вводяться в дію
 з 01.01.2019 року.

 

Адміністративно-територіальні одиниці або населені пункти, або території об’єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:

Код області2

Код району2

Код КОАТУУ2

Назва2

44

240

4424086501; 4424086502; 4424086503;

4424086504; 4424086505; 4424086506

Райгородська сільська рада

 

 Відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового
кодексу України, із сплати земельного податку1

Група платників, категорія/цільове призначення
земельних ділянок

Розмір пільги
(відсотків суми податкового зобов’язання за рік)

Група платників: органи державної влади та місцевого самоврядування.

Категорія - землі громадської забудови .

Цільове призначення- 03.01 для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування

100

 

I. Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб

1. Від сплати податку звільняються:

1.1. інваліди першої і другої групи                                                             100%

1.2. фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18       100%

років

1.3. пенсіонери ( за віком)                                                                           100%

1.4. ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону             100%

 України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального

 захисту»  

1.5. фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали             100% 

внаслідок   Чорнобильської катастрофи

2. Звільнені від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної

категорії фізичних осіб пунктом 1, поширюється на одну земельну ділянку за

кожним видом використання у межах граничних норм

2.1. для ведення особистого селянського господарства                          100%

- у розмірі не більш як 2 гектари

2.2. для будівництва та обслуговування житлового будинку,                100%

господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) –

не більш як 0,25 гектара

2.3. для індивідуального дачного будівництва –                                      100%

 не більш як 0,10 гектара

2.4. для будівництва індивідуальних гаражів –                                        100%

не більш як  0,01 гектара

2.5. для ведення садівництва -                                                                    100%

не більш як 0,12 гектара

II. Пільги щодо сплати податку для юридичної осіб

1. Від сплати податку звільняються:

1.1. санаторно-курортні та оздоровчі заклади громадських                      100%

організацій інвалідів, реабілітаційні установи громадських

організацій інвалідів

1.2. дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади                                       100%

незалежно від форм власності і джерел фінансування,

заклади культури, науки ( крім національних та державних

дендрологічних парків), освіти, охорони здоров’я,

соціального захисту, фізичної культури та спорту, які

повністю утримуються за рахунок коштів державного або

місцевих бюджетів.

1.3. державні та комунальні дитячі санаторно-курортні                                  100%

заклади та заклади оздоровлення і відпочинку, а також дитячі

санаторно-курортні та оздоровчі заклади України, які

знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій,

які є неприбутковими і внесені контролюючим органом до

Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація

подається платником податку протягом 30 календарних днів з

дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця,

наступного за місяцем , в якому відбулося виключення з

Реєстру неприбуткових установ та організацій

 

Т.в.о сільського голови                                                               О.А.Лемішко

 

 

 

Проект

РАЙГОРОДСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

Сватівського  району Луганськоїобласті

Код згідно з КОАТУУ 04337268

СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

  від  19квітня    2018                                                                                                                           село Райгородка

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на
нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,на 2019 рік

Керуючися статтею 266 Податкового кодексу України, постановою КМУ від 24.05.2017 р. № 483, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,Райгородська  сільська  рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Установити на території Райгородської сільської ради ради Сватівського району,Луганської області:

1.1 ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

1.2 пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Оприлюднити це рішення з додатками  на офіційному сайті Сватівської районної ради та на стенді в приміщенні  Райгородської сільської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів,  бюджету та соціально-економічного розвитку.

4. Рішення набирає чинності з 01.01.2019 року

 

Т.в.о сільського голови                                                            О.А.Лемішко

 

 

 

 

 

Проект

Додаток 2
до рішення Райгородської сільської  ради VІІ скликання

від ____ ___________ 20__ р. № ______

 

СТАВКИ
податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки1

Ставки встановлюються на 2019 рік та вводяться в дію з 01 січня  2019 року.

Адміністративно-територіальні одиниці або населені пункти, або території об’єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:

Код області2

Код району2

Код КОАТУУ2

Назва2

44

240

4424086501; 4424086502; 4424086503;

4424086504; 4424086505; 4424086506.

Райгородська сільська рада

 

 

Класифікація будівель та споруд2

Ставки податку3 за 1 кв. метр
(відсотків розміру мінімальної заробітної плати)

код2

найменування2

для юридичних осіб

для фізичних осіб

1 зона4

2 зона4

3 зона4

1 зона4

2 зона4

3 зона4

11

Будівлі житлові

111

Будинки одноквартирні

1110

Будинки одноквартирні5

1110.1

Будинки одноквартирні масової забудови

1,00

 

 

0,50

 

 

1110.2

Котеджі та будинки одноквартирні підвищеної комфортності

1,00

 

 

0,50

 

 

1110.3

Будинки садибного типу

х

 

 

х

 

 

1110.4

Будинки дачні та садові

х

 

 

х

 

 

112

Будинки з двома та більше квартирами

1121

Будинки з двома квартирами5

1121.1

Будинки двоквартирні масової забудови

1,00

 

 

0,50

 

 

1121.2

Котеджі та будинки двоквартирні підвищеної комфортності

х

 

 

х

 

 

1122

Будинки з трьома та більше квартирами5

1122.1

Будинки багатоквартирні масової забудови

1,00

 

 

0,50

 

 

1122.2

Будинки багатоквартирні підвищеної комфортності, індивідуальні

х

 

 

х

 

 

1122.3

Будинки житлові готельного типу

х

 

 

х

 

 

113

Гуртожитки5

1130.1

Гуртожитки для робітників та службовців

х

 

 

х

 

 

1130.2

Гуртожитки для студентів вищих навчальних закладів5

х

 

 

х

 

 

1130.3

Гуртожитки для учнів навчальних закладів5

х

 

 

х

 

 

1130.4

Будинки-інтернати для людей похилого віку та інвалідів5

х

 

 

х

 

 

1130.5

Будинки дитини та сирітські будинки5

х

 

 

х

 

 

1130.6

Будинки для біженців, притулки для бездомних5

х

 

 

х

 

 

1130.9

Будинки для колективного проживання інші

х

 

 

х

 

 

12

Будівлі нежитлові

121

Готелі, ресторани та подібні будівлі

1211

Будівлі готельні

1211.1

Готелі

х

 

 

х

 

 

1211.2

Мотелі

х

 

 

х

 

 

1211.3

Кемпінги

х

 

 

х

 

 

1211.4

Пансіонати

х

 

 

х

 

 

1211.5

Ресторани та бари

1,00

 

 

1,00

 

 

1212

Інші будівлі для тимчасового проживання

1212.1

Туристичні бази та гірські притулки

х

 

 

х

 

 

1212.2

Дитячі та сімейні табори відпочинку

х

 

 

х

 

 

1212.3

Центри та будинки відпочинку

х

 

 

х

 

 

1212.9

Інші будівлі для тимчасового проживання, не класифіковані раніше

х

 

 

х

 

 

122

Будівлі офісні

1220

Будівлі офісні5

1220.1

Будівлі органів державного та місцевого управління5

0,50

 

 

0,50

 

 

1220.2

Будівлі фінансового обслуговування

0,50

 

 

0,50

 

 

1220.3

Будівлі органів правосуддя5

х

 

 

х

 

 

1220.4

Будівлі закордонних представництв5

х

 

 

х

 

 

1220.5

Адміністративно-побутові будівлі промислових підприємств

0,50

 

 

0,50

 

 

1220.9

Будівлі для конторських та адміністративних цілей інші

0,50

 

 

0,50

 

 

123

Будівлі торговельні

1230

Будівлі торговельні

1230.1

Торгові центри, універмаги, магазини

1,00

 

 

1,00

 

 

1230.2

Криті ринки, павільйони та зали для ярмарків5

1,00

 

 

1,00

 

 

1230.3

Станції технічного обслуговування автомобілів

1,00

 

 

1,00

 

 

1230.4

Їдальні, кафе, закусочні тощо

1,00

 

 

1,00

 

 

1230.5

Бази та склади підприємств торгівлі і громадського харчування

1,00

 

 

1,00

 

 

1230.6

Будівлі підприємств побутового обслуговування

1,00

 

 

1,00

 

 

1230.9

Будівлі торговельні інші

1,00

 

 

1,00

 

 

124

Будівлі транспорту та засобів зв’язку

1241

Вокзали, аеровокзали, будівлі засобів зв’язку та пов’язані з ними будівлі

1241.1

Автовокзали та інші будівлі автомобільного транспорту

х

 

 

х

 

 

1241.2

Вокзали та інші будівлі залізничного транспорту

х

 

 

х

 

 

1241.3

Будівлі міського електротранспорту

х

 

 

х

 

 

1241.4

Аеровокзали та інші будівлі повітряного транспорту

х

 

 

х

 

 

1241.5

Морські та річкові вокзали, маяки та пов’язані з ними будівлі

х

 

 

х

 

 

1241.6

Будівлі станцій підвісних та канатних доріг

х

 

 

х

 

 

1241.7

Будівлі центрів радіо- та телевізійного мовлення, телефонних станцій, телекомунікаційних центрів тощо

1,00

 

 

1,00

 

 

1241.8

Ангари для літаків, локомотивні, вагонні, трамвайні та тролейбусні депо

х

 

 

х

 

 

1241.9

Будівлі транспорту та засобів зв’язку інші

1,00

 

 

1,00

 

 

1242

Гаражі

1242.1

Гаражі наземні

1,00

 

 

0,50

 

 

1242.2

Гаражі підземні

х

 

 

х

 

 

1242.3

Стоянки автомобільні криті

х

 

 

х

 

 

1242.4

Навіси для велосипедів

х

 

 

х

 

 

125

Будівлі промислові та склади

1251

Будівлі промислові5

1251.1

Будівлі підприємств машинобудування та металообробної промисловості5

х

 

 

х

 

 

1251.2

Будівлі підприємств чорної металургії5

х

 

 

х

 

 

1251.3

Будівлі підприємств хімічної та нафтохімічної промисловості5

х

 

 

х

 

 

1251.4

Будівлі підприємств легкої промисловості5

1,00

 

 

0,50

 

 

1251.5

Будівлі підприємств харчової промисловості5

1,00

 

 

0,50

 

 

1251.6

Будівлі підприємств медичної та мікробіологічної промисловості5

х

 

 

х

 

 

1251.7

Будівлі підприємств лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості5

1,00

 

 

1,00

 

 

1251.8

Будівлі підприємств будівельної індустрії, будівельних матеріалів та виробів, скляної та фарфоро-фаянсової промисловості5

1,00

 

 

1,00

 

 

1251.9

Будівлі інших промислових виробництв, включаючи поліграфічне5

х

 

 

х

 

 

1252

Резервуари, силоси та склади

1252.1

Резервуари для нафти, нафтопродуктів та газу

0,50

 

 

0,50

 

 

1252.2

Резервуари та ємності інші

0,50

 

 

0,50

 

 

1252.3

Силоси для зерна

0,50

 

 

0,50

 

 

1252.4

Силоси для цементу та інших сипучих матеріалів

0,50

 

 

0,50

 

 

1252.5

Склади спеціальні товарні

0,50

 

 

0,50

 

 

1252.6

Холодильники

0,50

 

 

0,50

 

 

1252.7

Складські майданчики

0,50

 

 

0,50

 

 

1252.8

Склади універсальні

0,50

 

 

0,50

 

 

1252.9

Склади та сховища інші5

0,50

 

 

0,50

 

 

126

Будівлі для публічних виступів, закладів освітнього, медичного та оздоровчого призначення

1261

Будівлі для публічних виступів

1261.1

Театри, кінотеатри та концертні зали

х

 

 

х

 

 

1261.2

Зали засідань та багатоцільові зали для публічних виступів

х

 

 

х

 

 

1261.3

Цирки

х

 

 

х

 

 

1261.4

Казино, ігорні будинки

х

 

 

х

 

 

1261.5

Музичні та танцювальні зали, дискотеки

х

 

 

х

 

 

1261.9

Будівлі для публічних виступів інші

х

 

 

х

 

 

1262

Музеї та бібліотеки

1262.1

Музеї та художні галереї5

х

 

 

х

 

 

1262.2

Бібліотеки, книгосховища5

0,01

 

 

0,01

 

 

1262.3

Технічні центри

х

 

 

х

 

 

1262.4

Планетарії5

х

 

 

х

 

 

1262.5

Будівлі архівів5

х

 

 

х

 

 

1262.6

Будівлі зоологічних та ботанічних садів5

х

 

 

х

 

 

1263

Будівлі навчальних та дослідних закладів

1263.1

Будівлі науково-дослідних та проектно-вишукувальних установ

х

 

 

х

 

 

1263.2

Будівлі вищих навчальних закладів

х

 

 

х

 

 

1263.3

Будівлі шкіл та інших середніх навчальних закладів5

0,01

 

 

0,01

 

 

1263.4

Будівлі професійно-технічних навчальних закладів5

х

 

 

х

 

 

1263.5

Будівлі дошкільних та позашкільних навчальних закладів5

0,01

 

 

0,01

 

 

1263.6

Будівлі спеціальних навчальних закладів для дітей з особливими потребами5

х

 

 

х

 

 

1263.7

Будівлі закладів з фахової перепідготовки

х

 

 

х

 

 

1263.8

Будівлі метеорологічних станцій, обсерваторій5

х

 

 

х

 

 

1263.9

Будівлі освітніх та науково-дослідних закладів інші5

х

 

 

х

 

 

1264

Будівлі лікарень та оздоровчих закладів

1264.1

Лікарні багатопрофільні територіального обслуговування, навчальних закладів5

х

 

 

х

 

 

1264.2

Лікарні профільні, диспансери5

0,01

 

 

0,01

 

 

1264.3

Материнські та дитячі реабілітаційні центри, пологові будинки5

х

 

 

х

 

 

1264.4

Поліклініки, пункти медичного обслуговування та консультації5

0,01

 

 

0,01

 

 

1264.5

Шпиталі виправних закладів, в’язниць та Збройних Сил5

х

 

 

х

 

 

1264.6

Санаторії, профілакторії та центри функціональної реабілітації5

х

 

 

х

 

 

1264.9

Заклади лікувально-профілактичні та оздоровчі інші5

х

 

 

х

 

 

1265

Зали спортивні5

1265.1

Зали гімнастичні, баскетбольні, волейбольні, тенісні тощо

х

 

 

х

 

 

1265.2

Басейни криті для плавання

х

 

 

х

 

 

1265.3

Хокейні та льодові стадіони криті

х

 

 

х

 

 

1265.4

Манежі легкоатлетичні

х

 

 

х

 

 

1265.5

Тири

х

 

 

х

 

 

1265.9

Зали спортивні інші

0,01

 

 

0,01

 

 

127

Будівлі нежитлові інші

1271

Будівлі сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства5

1271.1

Будівлі для тваринництва5

0,50

 

 

0,50

 

 

1271.2

Будівлі для птахівництва5

0,50

 

 

0,50

 

 

1271.3

Будівлі для зберігання зерна5

0,50

 

 

0,50

 

 

1271.4

Будівлі силосні та сінажні5

х

 

 

х

 

 

1271.5

Будівлі для садівництва, виноградарства та виноробства5

х

 

 

х

 

 

1271.6

Будівлі тепличного господарства5

х

 

 

х

 

 

1271.7

Будівлі рибного господарства5

х

 

 

х

 

 

1271.8

Будівлі підприємств лісівництва та звірівництва5

0,01

 

 

0,01

 

 

1271.9

Будівлі сільськогосподарського призначення інші5

0,10

 

 

0,10

 

 

1272

Будівлі для культової та релігійної діяльності5

1272.1

Церкви, собори, костьоли, мечеті, синагоги тощо5

0,01

 

 

0,01

 

 

1272.2

Похоронні бюро та ритуальні зали

х

 

 

х

 

 

1272.3

Цвинтарі та крематорії5

х

 

 

х

 

 

1273

Пам’ятки історичні та такі, що охороняються державою5

1273.1

Пам’ятки історії та архітектури5

х

 

 

х

 

 

1273.2

Археологічні розкопки, руїни та історичні місця, що охороняються державою5

х

 

 

х

 

 

1273.3

Меморіали, художньо-декоративні будівлі, статуї5

х

 

 

х

 

 

1274

Будівлі інші, не класифіковані раніше5

1274.1

Казарми Збройних Сил5

х

 

 

х

 

 

1274.2

Будівлі поліцейських та пожежних служб5

0,01

 

 

0,01

 

 

1274.3

Будівлі виправних закладів, в’язниць та слідчих ізоляторів5

х

 

 

х

 

 

1274.4

Будівлі лазень та пралень

х

 

 

х

 

 

1274.5

Будівлі з облаштування населених пунктів

0,01

 

 

0,01

 

 

 

Т.в.о сільського голови                                                               О.А.Лемішко

 

 

 

 

Проект

Додаток 2
до рішення Райгородської сільської ради VІІ скликання

від ____ ___________ 20__ р. № ______

 

ПЕРЕЛІК
пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податковогокодексу України, із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки1

Пільги встановлюються на 2019 рік та вводяться в дію
 з 01.01. 2019 року.

Адміністративно-територіальні одиниці або населені пункти, або території об’єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:

Код області2

Код району2

Код КОАТУУ2

Назва2

44

240

4424086501; 4424086502; 4424086503;

4424086504; 4424086505; 4424086506.

Райгородська сільська рада

 

Група платників, категорія/класифікація
будівель та споруд

Розмір пільги
(відсотків суми податкового зобов’язання за рік)

- об’єкти нежитлової нерухомості некомерційного призначення фізичних осіб, які знаходяться виключно в межах присадибних ділянок;

 

100

- об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, учасників АТО та членів їх сімей на період проходження служби;

 

100

- об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності громадських організацій інвалідів та їх підприємств.

- об’єкти житлової  нерухомості, в тому числі їх частки, що належать інвалідам  першої  і другої  групи;

 

100

об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать фізичним особам, які виховують  трьох і більше  дітей  віком до 18 років

100

 

Т.в.о сільського голови                                                           О.А. Лемішко

 

 

 

 

 


04.02.2019,15:36 | Оголошення Преображенської сільської ради про відбір виконавців земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення
29.01.2019,10:33 | Поіменне голосування 33 сесії Гончарівської сільської ради
24.01.2019,14:24 | Рішення про Гончарівський сільський бюджет на 2019 рік
08.01.2019,10:10 | Рішення про Ковалівський сільський бюджет на 2019 рік
02.01.2019,10:07 | Поіменне голосування сесії та виконкому Мілуватської сільської ради
22.12.2018,13:44 | Рішення про Містківський сільський бюджет на 2019 рік
22.12.2018,13:16 | План регуляторної діяльності Стельмахівської сільської ради на 2019 рік
20.12.2018,08:55 | План регуляторної діяльності Оборотнівської сільської ради на 2019 рік
18.12.2018,10:30 | План регуляторної діяльності Травнівської сільської ради на 2019 рік
18.12.2018,08:28 | План регуляторної діяльності Ковалівської сільської ради на 2019 рік
17.12.2018,15:25 | План регуляторної діяльності Верхньодуванської сільської ради на 2019 рік
14.12.2018,13:45 | План регуляторної діяльності Преображенської сільської ради на 2019 рік
13.12.2018,15:59 | План регуляторної діяльності Куземівської сільської ради на 2019 рік
12.12.2018,16:55 | План регуляторної діяльності Петрівської сільської ради на 2019 рік
10.12.2018,16:52 | План регуляторної діяльності Містківської сільської ради на 2019 рік

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА