Сьогодні: середа, 29 березня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАДіяльність РДАПрес-центр20 березня 2017, 14:39

На порядку денному - питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

20 березня 2017, 14:39

На порядку денному - питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

20 березня під головуванням голови райдержадміністрації Мухтарова Д.Х. відбулося спільне засідання комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) та Державної протиепізоотичної комісії, на якому були присутні: члени комісій та начальник Головного управління Держпродспоживлужби в Луганській області Холоденко Р.А., начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринаторії Головного управління Держпродспоживслужби у Луганській області Хорошко А.О., в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Сватівському районі Банченко С.М.

На порядок денний засідання комісії ТЕБ та НС виносились такі питання: про ліквідацію надзвичайної ситуації об’єктового рівня, пов’язаної з виникненням африканської чуми на вул. ім.Фрунзе міста Сватове; про забезпечення пожежної безпеки на об’єктах з тимчасовим і постійним перебуванням дітей; про попередження виникнення та ліквідацію пожеж у природних екосистемах Сватівського району в пожежонебезпечний період 2017 року; про затвердження Плану дій щодо попередження та ліквідації пожеж у лісах і сільгоспугіддях Сватівського району в пожежонебезпечний період 2017 року; про попередження загибелі людей на пожежах; про затвердження Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Сватівського району протягом купального сезону 2017 року; про затвердження місць масового відпочинку людей на водних об’єктах Сватівського району. Доповідав головний спеціаліст з питань цивільного захисту райдержадміністрації Радченко О.Б.

На розгляд засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії виносились такі питання: про вжиті заходи з ліквідації та недопущення африканської чуми свиней в м.Сватове; про затвердження акта виконаних заходів з ліквідації та недопущення розповсюдженню африканської чуми свиней в м.Сватове; про продовження роз’яснювальної роботи серед населення району «Про небезпеку АЧС та заходи по її недопущенню». Доповідав в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Сватівському районі Банченко С.М.

 

 Райдержадміністрація


27 березня 2017, 14:23
Соціальний захист учасників АТО
27 березня голова райдержадміністрації Мухтарова Д.Х. провів робочу нараду щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО та збільшення розміру матеріальної допомоги особам, які вступили на службу за контрактом до ЗСУ.

докладніше »27 березня 2017, 14:18
Про районні програми і не тільки
27 березня відбулася чергова розширена апаратна нарада у голови райдержадміністрації  Мухтарова Д.Х. за участю заступника голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади  та підпорядкованих установ.

докладніше »27 березня 2017, 11:51
Про паспортизацію водних об’єктів
24 березня у Сватівській райдержадміністрації відбулася виїзна нарада Департаменту комунальної власності, земельних та майнових відносин облдержадміністрації (Департамент) з питання паспортизації водних об’єктів. 

докладніше »27 березня 2017, 09:21
Сватівчани на СХІД-Експо 2017
Основними проблемами, з якими зіштовхується малий та середній бізнес Луганської області, є пошкодження інфраструктурних об'єктів через конфлікт у регіоні, складна логістика і втрата традиційних ринків збуту.  23-24 березня у м.Сєвєродонецьк за ініціативи Програми розвитку ООН в Україні та фінансової підтримки Посольства Великобританії в Україні відбувся СХІД-Експо 2017. 

докладніше »24 березня 2017, 09:10
Відбулось засідання координаційної ради з питань соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей
23.02.2017 року відбулось засідання координаційної ради з питань соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей. 

докладніше »23 березня 2017, 15:50
Відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
23 березня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. 

докладніше »21 березня 2017, 16:30
Відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету учасникам АТО, членам їх сімей та особам, які вступили на військову службу за контрактом до Збройних Сил України.
21 березня 2017 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації  Лемешко Г.А. відбулося  засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету учасникам АТО, членам їх сімей та особам, які вступили на військову службу за контрактом до Збройних Сил України.

докладніше »21 березня 2017, 11:53
Важливе питання – ремонт доріг у Сватівському районі
Керівництвом Сватівської райдержадміністрації неодноразово перед обласними структурами порушувалося питання ремонту автомобільних доріг, що пролягають територією району. 

докладніше »21 березня 2017, 11:47
Відбувся щорічний обласний турнір з міні-футболу, присвячений річниці Перемоги у війні 1939-1945 років
18 березня відбувся традиційний щорічний обласний турнір з міні-футболу, присвячений річниці Перемоги у війні 1939-1945 років серед команд Луганської та Харківської областей. Урочисте відкриття відбулося у спортивній залі села Гончарівка, командам-гостям були вручені короваї та пам’ятні статуетки. Зі словами привітання до спортсменів звернулися голова районної ради Сліпець В.В., заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., також був присутній Гончарівський сільський голова Книш Є.С.

докладніше »20 березня 2017, 14:47
Сватівські аматори на Закарпатті
11–12 березня в місті Хуст Закарпатської області відбувся VIIІ відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле». Культурно-мистецька акція проводилася в рамках святкування 78-ї річниці проголошення Карпатської України. Метою фестивалю є популяризація творів національно-патріотичного звучання, які оспівують славетні подвиги українського народу, а також – виховання у підростаючого покоління любові до рідного краю, його історичного минулого, виявлення молодих і талановитих виконавців. 

докладніше »20 березня 2017, 14:39
На порядку денному - питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
20 березня під головуванням голови райдержадміністрації Мухтарова Д.Х. відбулося спільне засідання комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) та Державної протиепізоотичної комісії, на якому були присутні: члени комісій та начальник Головного управління Держпродспоживлужби в Луганській області Холоденко Р.А., начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринаторії Головного управління Держпродспоживслужби у Луганській області Хорошко А.О., в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Сватівському районі Банченко С.М. 

докладніше »20 березня 2017, 10:59
Апаратна нарада та привітання з професійним святом
Сьогодні, 20 березня, відбулася чергова розширена апаратна нарада у голови райдержадміністрації  Мухтарова Д.Х. за участю заступника голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади  та підпорядкованих установ.

докладніше »20 березня 2017, 10:25
Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!
Прийміть щирі  вітання з нагоди професійного свята —  Дня  працівників житлово-комунального господарства  та побутового обслуговування населення.  Ваша робота – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району.

докладніше »16 березня 2017, 16:19
Відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
15 березня 2017 року під головуванням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Шумакової Т.А. відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. 

докладніше »16 березня 2017, 10:14
Виїзний прийом голови райдержадміністрації у с.Мілуватка
15 березня голова райдержадміністрації Дмитро Мухтаров відвідав с.Мілуватка, та в рамках робочої поїздки провів виїзний прийом громадян.          Під час зустрічі мешканці села розповіли про проблемні питання, які потребують втручання голови райдержадміністрації. Найголовніші серед них - це ремонт доріг та ремонт ФАПу.

докладніше »16 березня 2017, 10:08
Відбулося чергове засідання спостережної комісії
15 березня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. відбулося чергове засідання спостережної комісії

докладніше »15 березня 2017, 15:00
Сватівщина провела в останню путь свого воїна-земляка
Сьогодні у м.Сватове відбувся мітинг у зв’язку із трагічною загибеллю нашого земляка, Атакішиєва Сахіба Магеррам огли, учасника АТО, який захищав територію нашої країни від ворогів, піклувався про безпеку Української держави. 

докладніше »14 березня 2017, 16:40
На Сватівщині відзначили 30-ти річчя ветеранської організації України
14 березня заступник голови райдержадміністрації Ганна Лемешко, голова районної ради Віта Сліпець були учасниками святкового Пленуму, присвяченому 30-й річниці організації ветеранів України. Також у заході взяли участь Сватівський міський голова Рибалко Є.В., представник ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», військовослужбовець Збройних Сил України Домашин Д.С., голова Луганської обласної організації ветеранів Талдонов М.Г., голова Троїцької районної організації ветеранів Свердлов В.О., голова Сватівської районної організації ветеранів Ващенко Л.І., голови первинних ветеранських організацій району.

докладніше »14 березня 2017, 16:21
Відбулося засідання комісії з розгляду неординарних питань для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидій, пільг
14 березня 2017 року під головуванням заступника голови Сватівської райдержадміністрації Г.А.Лемешко було проведено засідання комісії з розгляду неординарних питань для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидій, пільг. 

докладніше »14 березня 2017, 12:08
День українського добровольця та апаратна нарада у голови райдержадміністрації
14 березня відбулася розширена апаратна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Мухтарова Д.Х. Дмитро Мухтаров зазначив, що відтепер, згідно з рішенням Верховної Ради України, щороку, 14 березня, в нашій державі відзначатимуть День українського добровольця: «   Рік тому міжфракційне депутатське об'єднання «Самооборона Майдану» проголосило, що 14 березня має стати Днем українського добровольця. І це сталося – Парламент проголосив 14 березня Днем українського добровольця, який стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців».

докладніше »13 березня 2017, 17:12
На порядку денному - земельні питання
Питання контролю за використанням земель було і залишається одним із важливих напрямків роботи Сватівської райдержадміністрації. Саме тому  голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х. кожного місяця проводить засідання робочої групи з цього питання. 

докладніше »13 березня 2017, 16:29
Робоча нарада у голови райдержадміністрації
13 березня голова райдержадміністрації Мухтаров Д.Х. провів нараду з питання введення в експлуатацію газопроводу у с.Містки, у якій взяли участь Містківський сільський голова Чередниченко В.І., керівник КП «Райагробудзамовлення» Огрюмова Л.Т., члени газового кооперативу с.Містки.

докладніше »13 березня 2017, 13:38
Щорічний районний турнір з міні-футболу
11 березня відбувся щорічний районний турнір з міні-футболу, присвячений 72-й річниці Перемоги у Другій світовій війні 1939-1941 рр., серед команд підприємств, організацій, агроформувань Сватівського району. Урочисте відкриття відбулося у спортивній залі села Гончарівка, де зі словами привітання до спортсменів звернулися радник голови районної ради Рибалкін О.М., Гончарівський сільський голова Книш Є.С. На заході також були присутні сільські голови с.Мілуватка (Медвідьов С.І.) та с.Куземівка (Мартовицький О.І.).

докладніше »13 березня 2017, 08:30
Міжнародні організації - Сватівщині
11 березня 2017 року відбулася презентація оновленої Сватівської районної бібліотеки ім. Т. А. Полякова та проекту «Єднаймося, разом ми – сила!». Ця подія стала можливою завдяки перемозі сватівчан у конкурсі в рамках проекту «Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі», який відбувся за фінансової підтримки Уряду Японії та активної участі Міжнародної організації з міграції. У заході взяли участь координатор програми відділу надзвичайних ситуацій та стабілізації Міжнародної організації з міграції Естер Руїз де Азуа, спеціаліст проектів Міжнародної організації з міграції Ольга Єршова, заступник голови, в.о. голови Сватівської райдержадміністрації Ганна Лемешко, голова Сватівської районної ради Віта Сліпець, представники підприємств міста, громадськості, ЗМІ, мешканці громади.

докладніше »13 березня 2017, 08:25
До 100-річчя Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників
З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, тисячолітньої історії державотворення нашого народу, визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки, їх значення для відновлення Україною незалежності у 1991 році, утвердження історичної єдності земель, консолідації суспільства, зміцнення міжнародного авторитету України та у зв’язку зі 100-річчям подій Української революції 1917 - 1921 років Президент України підписав Указ про проголошення 2017 ріку Роком Української революції 1917-1921 років.

докладніше »10 березня 2017, 15:21
Відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
09 березня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Г.А. Лемешко відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. 

докладніше »10 березня 2017, 13:50
На порядку денному програма зайнятості населення
10.03.2017 року заступник голови, в.о. голови Сватівської райдержадміністрації Лемешко Г.А. провела нараду на яку були запрошені: значальник управління соціального захисту населення Сватівської райдержадміністрації Шумакова Т.А., начальник управління фінансів Сватівської райдержадміністрації Кодацький М.В., директор Сватівського районного центру зайнятості Пономаренко А.В.

докладніше »10 березня 2017, 10:55
Організаційно-методичні заходи з правової освіти населення Сватівського району
 9 березня під головуванням заступника голови Сватівської райдержадміністрації Лемешко Г.А. відбулося чергове засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, на якому були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ та  Сватівського бюро правової допомоги. 

докладніше »09 березня 2017, 11:49
День народження видатного Кобзаря
9 березня відбувся мітинг, присвячений 203-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, у якому взяли участь заступник голови, в.о. голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., голова районної ради Сліпець В.В., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій і підприємств міста.

докладніше »09 березня 2017, 10:47
Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції»
Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції», прийнятий Верховною Радою 8 лютого 2017 року.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

200920102011201220132014201520162017
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА