Сьогодні: середа, 20 березня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Сватівська РДАДіяльність РДАПрес-центр30 березня 2017, 16:01

Проведені інструкторсько-методичні заняття

30 березня 2017, 16:01

Проведені інструкторсько-методичні заняття

30 березня 2017 року т.в.о. військового комісара Сватівського районного військового комісаріату майор Мітров В.С., згідно з планом заходів з підготовки і проведення призову та відправки громадян України на строкову військову службу в квітні-травні 2017 року по Сватівському району Луганської області, були проведені інструкторсько-методичні заняття з членами районної призовної комісії, яку очолює заступник голови Сватівської райдержадміністрації Лемешко Г.А., щодо поетапного виконання ними своїх обов’язків під час проведення засідань призовної комісії. Райдержадміністрація


04 квітня 2017, 14:19
Шановні мешканці Сватівського району та відвідувачі офіційного сайту Сватівської райдержадміністрації!
Відсьогодні стрічка новин Сватівської райдержадміністрації публікується на новому сайті райдержадміністрації, на який можна перейти за посиланням http://svt.loga.gov.ua

докладніше »03 квітня 2017, 11:09
Підбито підсумки роботи за минулий тиждень
3 квітня відбулася розширена апаратна нарада у голови райдержадміністрації Мухтарова Д.Х. за участю заступника голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., керуючої справами районної ради Янголенко О.В., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади та підпорядкованих установ.

докладніше »31 березня 2017, 15:00
Відбулося засідання координаційної ради з питань соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей.
31.03.2017 року  під головуванням заступника голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. відбулося  засідання координаційної ради з питань соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей. 

докладніше »31 березня 2017, 11:13
Шановні мешканці Сватівського району!
Постановою Кабінету Міністрів України від 01.02.2017 № 35 «Про виплату у 2017 році одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції гідності, та особам, які отримали тяжкі, середньої тяжкості та легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі у зазначених акціях» передбачено здійснити у 2017 році за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету виплати одноразової грошової допомоги:

докладніше »31 березня 2017, 09:37
Про зміну термінів подачі Е-декларацій
До уваги громадян, які вперше подають електронну декларацію. Термін подачі е-декларацій продовжили до 1 травня, повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції.

докладніше »30 березня 2017, 16:01
Проведені інструкторсько-методичні заняття
30 березня 2017 року т.в.о. військового комісара Сватівського районного військового комісаріату майор Мітров В.С., згідно з планом заходів з підготовки і проведення призову та відправки громадян України на строкову військову службу в квітні-травні 2017 року по Сватівському району Луганської області

докладніше »30 березня 2017, 15:59
Відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
29 березня 2017 року під головуванням заступника голови комісії з розгляду питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам - начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Шумакової Т.А. відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. 

докладніше »30 березня 2017, 13:54
Патріотичне виховання дітей у загальноосвітніх закладах Сватівського району
29 березня заступник голови райдержадміністрації Ганна Лемешко взяла участь у районному науково-практичному семінарі,  який провів відділ освіти Сватівської райдержадміністрації для керівників та вихователів-методистів дошкільно-навчальних закладів та навчально-виховних комплексів району.

докладніше »30 березня 2017, 13:51
Відбувся обласний семінар для керівників закладів культури клубного типу
29 березня 2017 року на базі Коломийчиського сільського клубу відбувся обласний семінар для керівників закладів культури клубного типу на тему: «Робота клубних закладів культури в умовах децентралізації, проблеми та шляхи їх вирішення». 

докладніше »30 березня 2017, 10:09
Відремонтовано дитячий будинок сімейного типу у смт Нижня Дуванка Сватівського району
Місцева влада не залишається осторонь проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

докладніше »27 березня 2017, 14:23
Соціальний захист учасників АТО
27 березня голова райдержадміністрації Мухтарова Д.Х. провів робочу нараду щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО та збільшення розміру матеріальної допомоги особам, які вступили на службу за контрактом до ЗСУ.

докладніше »27 березня 2017, 14:18
Про районні програми і не тільки
27 березня відбулася чергова розширена апаратна нарада у голови райдержадміністрації  Мухтарова Д.Х. за участю заступника голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади  та підпорядкованих установ.

докладніше »27 березня 2017, 11:51
Про паспортизацію водних об’єктів
24 березня у Сватівській райдержадміністрації відбулася виїзна нарада Департаменту комунальної власності, земельних та майнових відносин облдержадміністрації (Департамент) з питання паспортизації водних об’єктів. 

докладніше »27 березня 2017, 09:21
Сватівчани на СХІД-Експо 2017
Основними проблемами, з якими зіштовхується малий та середній бізнес Луганської області, є пошкодження інфраструктурних об'єктів через конфлікт у регіоні, складна логістика і втрата традиційних ринків збуту.  23-24 березня у м.Сєвєродонецьк за ініціативи Програми розвитку ООН в Україні та фінансової підтримки Посольства Великобританії в Україні відбувся СХІД-Експо 2017. 

докладніше »24 березня 2017, 09:10
Відбулось засідання координаційної ради з питань соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей
23.02.2017 року відбулось засідання координаційної ради з питань соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей. 

докладніше »23 березня 2017, 15:50
Відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
23 березня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. 

докладніше »21 березня 2017, 16:30
Відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету учасникам АТО, членам їх сімей та особам, які вступили на військову службу за контрактом до Збройних Сил України.
21 березня 2017 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації  Лемешко Г.А. відбулося  засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету учасникам АТО, членам їх сімей та особам, які вступили на військову службу за контрактом до Збройних Сил України.

докладніше »21 березня 2017, 11:53
Важливе питання – ремонт доріг у Сватівському районі
Керівництвом Сватівської райдержадміністрації неодноразово перед обласними структурами порушувалося питання ремонту автомобільних доріг, що пролягають територією району. 

докладніше »21 березня 2017, 11:47
Відбувся щорічний обласний турнір з міні-футболу, присвячений річниці Перемоги у війні 1939-1945 років
18 березня відбувся традиційний щорічний обласний турнір з міні-футболу, присвячений річниці Перемоги у війні 1939-1945 років серед команд Луганської та Харківської областей. Урочисте відкриття відбулося у спортивній залі села Гончарівка, командам-гостям були вручені короваї та пам’ятні статуетки. Зі словами привітання до спортсменів звернулися голова районної ради Сліпець В.В., заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., також був присутній Гончарівський сільський голова Книш Є.С.

докладніше »20 березня 2017, 14:47
Сватівські аматори на Закарпатті
11–12 березня в місті Хуст Закарпатської області відбувся VIIІ відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле». Культурно-мистецька акція проводилася в рамках святкування 78-ї річниці проголошення Карпатської України. Метою фестивалю є популяризація творів національно-патріотичного звучання, які оспівують славетні подвиги українського народу, а також – виховання у підростаючого покоління любові до рідного краю, його історичного минулого, виявлення молодих і талановитих виконавців. 

докладніше »20 березня 2017, 14:39
На порядку денному - питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
20 березня під головуванням голови райдержадміністрації Мухтарова Д.Х. відбулося спільне засідання комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) та Державної протиепізоотичної комісії, на якому були присутні: члени комісій та начальник Головного управління Держпродспоживлужби в Луганській області Холоденко Р.А., начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринаторії Головного управління Держпродспоживслужби у Луганській області Хорошко А.О., в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Сватівському районі Банченко С.М. 

докладніше »20 березня 2017, 10:59
Апаратна нарада та привітання з професійним святом
Сьогодні, 20 березня, відбулася чергова розширена апаратна нарада у голови райдержадміністрації  Мухтарова Д.Х. за участю заступника голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади  та підпорядкованих установ.

докладніше »20 березня 2017, 10:25
Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!
Прийміть щирі  вітання з нагоди професійного свята —  Дня  працівників житлово-комунального господарства  та побутового обслуговування населення.  Ваша робота – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району.

докладніше »16 березня 2017, 16:19
Відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
15 березня 2017 року під головуванням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Шумакової Т.А. відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. 

докладніше »16 березня 2017, 10:14
Виїзний прийом голови райдержадміністрації у с.Мілуватка
15 березня голова райдержадміністрації Дмитро Мухтаров відвідав с.Мілуватка, та в рамках робочої поїздки провів виїзний прийом громадян.          Під час зустрічі мешканці села розповіли про проблемні питання, які потребують втручання голови райдержадміністрації. Найголовніші серед них - це ремонт доріг та ремонт ФАПу.

докладніше »16 березня 2017, 10:08
Відбулося чергове засідання спостережної комісії
15 березня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. відбулося чергове засідання спостережної комісії

докладніше »15 березня 2017, 15:00
Сватівщина провела в останню путь свого воїна-земляка
Сьогодні у м.Сватове відбувся мітинг у зв’язку із трагічною загибеллю нашого земляка, Атакішиєва Сахіба Магеррам огли, учасника АТО, який захищав територію нашої країни від ворогів, піклувався про безпеку Української держави. 

докладніше »14 березня 2017, 16:40
На Сватівщині відзначили 30-ти річчя ветеранської організації України
14 березня заступник голови райдержадміністрації Ганна Лемешко, голова районної ради Віта Сліпець були учасниками святкового Пленуму, присвяченому 30-й річниці організації ветеранів України. Також у заході взяли участь Сватівський міський голова Рибалко Є.В., представник ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», військовослужбовець Збройних Сил України Домашин Д.С., голова Луганської обласної організації ветеранів Талдонов М.Г., голова Троїцької районної організації ветеранів Свердлов В.О., голова Сватівської районної організації ветеранів Ващенко Л.І., голови первинних ветеранських організацій району.

докладніше »14 березня 2017, 16:21
Відбулося засідання комісії з розгляду неординарних питань для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидій, пільг
14 березня 2017 року під головуванням заступника голови Сватівської райдержадміністрації Г.А.Лемешко було проведено засідання комісії з розгляду неординарних питань для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидій, пільг. 

докладніше »14 березня 2017, 12:08
День українського добровольця та апаратна нарада у голови райдержадміністрації
14 березня відбулася розширена апаратна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Мухтарова Д.Х. Дмитро Мухтаров зазначив, що відтепер, згідно з рішенням Верховної Ради України, щороку, 14 березня, в нашій державі відзначатимуть День українського добровольця: «   Рік тому міжфракційне депутатське об'єднання «Самооборона Майдану» проголосило, що 14 березня має стати Днем українського добровольця. І це сталося – Парламент проголосив 14 березня Днем українського добровольця, який стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців».

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

200920102011201220132014201520162017
Сватівська районна державна адміністрація
92600, Україна, м. Сватово, пл.Радянська, 25
Тел. (06471) 3-36-45, факс 3-20-94
Веб-сайт: http://svt.loga.gov.ua
E-mail: rga@svt.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.svt.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Сватівська РДА