Інформація про виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» за 9 місяців 2013 року Сватівською райдержадміністрації

  Інформація про виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» за 9 місяців 2013 року Сватівською райдержадміністрації

            На виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та відповідних актів  Президента України забезпечено системний підхід та організацію діяльності щодо запобігання та протидії корупції.
Державними службовцями райдержадміністрації здійснено декларування доходів, зобов’язань фінансового характеру та майнового стану. Розпорядженням голови райдержадміністрації від 14.01.2013 №11 затверджено план заходів Сватівської райдержадміністрації щодо запобігання і протидії корупції на 2013 рік.
             5 лютого 2013 року о 13-30 в ході проведення негласних слідчих дій за матеріалами кримінального провадження від 17.01.2013 за попередньою правовою кваліфікацією за ч.3 ст. 368 КК України, співробітниками УМВС України в Луганській області у службовому кабінеті  по вул. Гайового, 1, с. Гончарівка, Сватівського району викрито та затримано посадову особу органу місцевого самоврядування 7 рангу, 4 категорії,  яка вимагала та отримала хабара у сумі 10000 грн. від гр. приватного підприємця   за надання переваги при передачі в оренду другого поверху адміністративної будівлі Гончарівської сільської ради.
           Рішенням 28 сесії Гончарівської сільської ради шостого скликання від 11.02.2013 №330 звільнено з обійманої посади у зв’язку з виходом на пенсію, згідно з поданою заявою.
         5 квітня 2013 року працівниками Троїцького МРВ УСБУ в Луганській області складено:
  • за фактом порушення майстром лісу Державного підприємства «Сватівське лісомисливське господарство» обмежень щодо використання службового становища, які встановлені для державних службовців, осіб місцевого самоврядування, передбачені ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».
          24 вересня 2013 року працівниками Сватівської прокуратури складено:
  • за фактом порушення майстром лісу Державного підприємства «Сватівське лісомисливське господарство»  обмежень щодо використання службового становища, які встановлені для державних службовців, осіб місцевого самоврядування, передбачені ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».