Ми пам'ятаємо подвиги!

4 вересня 1943 року Луганську область було звільнено від німецько-фашистських загарбників. Більше 400 тисяч жителів області пішли за роки війни на фронт, 286 воїнів одержали звання «Герой Радянського Союзу».

Шлях до Перемоги над фашизмом був довгим та кривавим. На українській землі розірвалися перші ворожі бомби, тут проходили жорстокі бої. На долю українського народу випали тяжкі випробування, криваві злодіяння фашистів. Кожен день страшної війни забирав тисячі життів наших співвітчизників. Нема родини, якої б не торкнулося полум’я війни, яка б не втратила близьких.

Ми не маємо права забувати про те, що наш народ не тільки виніс на своїх плечах основний тягар Другої світової війни, а й став переможцем, врятував людство від коричневої чуми.

До 73-ї річниці визволення Луганської області в читальній залі Сватівської районної бібліотеки ім. Т. Полякова для користувачів бібліотеки організована книжково-ілюстративна виставка «Мій рідний край, моя ти земле рідна, за тебе йшли в смертельний бій».

Виставка присвячена безсмертному подвигу, ратній та трудовій звитязі українського народу в роки Великої Вітчизняної війни. Книги розкривають історичну правду про переможні й трагічні дні, змальовують образи учасників воєнних подій.