Триває робота з модернізації мережі шкіл району

25 квітня 2016 року під головуванням заступника голови, в.о. голови райдержадміністрації Лемешко Г.А. відбулося чергове засідання Координаційної ради при райдержадміністрації з питань модернізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів. Координаційну раду було створено з метою вивчення стану розвитку мережі навчальних закладів району, визначення її ефективності щодо задоволення потреб населення у високоякісних освітніх послугах, соціальної та економічної доцільності, перспектив модернізації та оптимізації відповідно до демографічних показників, рівня міграції, стану ринку праці, фінансування.

На порядок денний засідання було винесено питання щодо функціонування Верхньодуванської ЗОШ І-ІІІ ступенів з 1 вересня 2016 року. У ході засідання присутніх було ознайомлено із ситуацією, що складається у Верхньодуванській школі щодо прогнозованого контингенту учнів на найближчий навчальний рік. Також було проаналізовано вікову структуру дітей дошкільного віку та стан охоплення дітей громади дошкільною освітою.

За результатами засідання Координаційною радою було запропоновано Верхньодуванській сільській раді розглянути можливість створення на базі Верхньодуванської ЗОШ І-ІІІ ст. навчально-виховного комплексу «школа – дитячий садок». Лемешко Г.А. наголосила на тому, що до вирішення цього питання необхідно підійти виважено, послідовно, з урахуванням потреби кожної дитини громади в отриманні якісних освітніх послуг.

Наступне засідання консультативно-дорадчого органу заплановано на ІІ декаду травня.